"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
Tuesday, Mar 12, 12:18 AM
-259200
CANDIDATES
Ramírez Konishi, Héctor Mauricio
Noyola Ríos, Eira Haramara
Domínguez Rubio, Daniela
Martínez Lárraga, Gabriela
Velázquez Esparza, María Esther
Azuara Zúñiga, David
López Martínez, Luis Enrique
Hernández Ham, Mei-Yu
Hernández Anastacio, Mayra
Castillo Medina, Nubia Iris
Mejía López, Juan Alfonso
Rivera Villela, Luis Manuel
Esquer Suárez, Gilberto
Fox Mora, Bárbara
Látigo Ruiz, Brenda Elisa
Aguilar Lugo, Wilber Adayr
Cárdenas Valenzuela, Liliana Angélica
González López, Alfonso
Valenzuela Muñoz, Luis Humberto
Valenzuela Pérez, Ivanjov
Torres Lizárraga, Carmen Julieta
López Gómez, Mónica del Carmen
García Fox, Héctor Raúl
Heredia Ayón, Cruz Noé
Hernández Mendoza, Claudia Myrian
García Gómez, José Guillermo
Rubio Ozuna, José Adalberto
Cota Gutiérrez, Rogelio Enrique
Arce Armenta, Jorge Armando
Loew, Nicole
McCullagh, James
Chabal, Ed
Griffin, Nannette
Steinhoff, Josh
Wieseler, Noah
Ducharme III, John "Jack" E.
Schauer, Benjamin
Area Popolare,
Wassell, James
Basilicata Casa Commune,
La Basilicata Possibile,
Garcia Sander, Lori
Leisy, Trent
Singh, Nayab
Singh Hooda, Bhupinder
Fraser, Joe
Singh Chautala, Abhay
Kanda, Gopal Goyal
Velarde Tesisteco, Carolina
Dagnino Escobosa, Javier
Flores Robles, Ramón Ángel
Waugh, Spencer A.
Haryana Lokhit Party,
Taylor, Rory
Fett, Samantha
Gobble, Garrett
Varley, Karen
Hicks, Sonya
Lira Valenzuela, Manuel
Flores Moreno, Eduardo
García Vallejo, Ramón René
Soto Holguín, Guadalupe María
Herrick, Manuel
Zurita López, Carlos
Hernández Gómez, Amparo
Jiménez Govea, Adriana Concepción
de la Cruz Miranda, Elizabeth
Arias Herrera, Flor Elena
Morales León, Ana Alicia
Snider, Laura
Acosta León, Rafael
Farley, Luke
Campbell, Jr., John R.
Muhammad, Dudley
Briner, Brad
Candelero García, Verónica
Bagniewski, Sean
Morrow, Michele
González Peregrino, Enrique
Green, Maurice "Mo"
Cárdenas García, Ledín Yasbek
Evers, Charles
Ross, Mike
Turner, Wayne
Redpath, William
Tapper, Jake
Sánchez González, Esteban
Everett, Terry
Muhe, Clint Russell
Acevedo León, Sandra Crystel
Rorabaugh, Jerry W. "Tub"
Vázquez Magaña, Luis Fernando
Carrera López, Ileana Kristell
González de la Cruz, Ramón Arturo
Gular Solórzano, Alberto
Denis, Paul
Penner, Joshua
Rodgers, Aaron
Valencia, H. Miguel
Engell, David (Andrew)
Levine, Christa (Teagan)
Barber, Amos W.
Cortes, Adrian E.
Osborne, John E.
Ivinson, Edward
Richards, William A.
Siguenza, Maria
Holliday, William H.
Richards, DeForest
Alger, Horace C.
Beck, George T.
Chatterton, Fenimore
Brooks, Bryant B.
Keister, Stephen A. D.
Ridgely, Hilliard S.
Houx, Frank L.
Camplin, Meredith B.
Condit, Leonidas Rudolphus Alphonso
Hay, John W.
Lucas, Frank E.
Miller, Leslie A.
Clark, Alonzo M.
Weston, Harry R.
Mullen, William E.
Paulson, Paul J.
Kindler, George E.
Sullivan, Eugene J. "Gene"
Edelman, William H.
O'Neil, Thomas D.
Rowell, E.W. "Bert"
Smith, Nels H.
Sky, Louis
Nicholas, Thomas A.
Holland, Josiah Hutton
Clark Holland, Margaret Helen
Raper, John F.
Hoover, Samuel S.
Engelking, Gus F.
Lawrence, Bryan D.
Cowan, J. Frank
Skibber, Robin Schooley
Hunt, Lester C.
Wright, Earl
McIntyre, John J.
Rogers, Clifford Joy "Doc"
Simpson, Milward L.
Mockler, Frank C.
Bartling, Floyd W.
Bishop, Marvin
Picozzi, Joseph S.
Woodin, Michael A.
Clinger, J. Wardell
Jack, William "Scotty"
Zugarek, John N.
Temons II, Mark J.
Schroy, Cameron
Carlson, Louis W.
Stoicovy-Ruscitto, Nicole
Crowell, Charles M.
Cheever, Robert E.
Strupczewski, Matthew L.
Goring, Micah S.
Wilkerson, Ernest
Nation, Bill
Hanna, Heather M.
Weaknecht, Eric J.
Walker, Michael C.
Whitaker, Raymond B.
Luna-Valente, Cristian
Burke, Howard L.
Kozak, Jr., Roman
Johns, Kenya
Caul, Ashlee
Perich, Michael J.
Patel, Anand
Burke, M. Joseph "Joe"
Petulla, William A.
Shaffer, Jeremy
Mekanik, Steven
Itula , Panduleni
Peck, Roy
Wolfe, Nathan J.
Brimmer, Clarence
Fleischli, Gus
McKinstry, Margaret
Morton, Warren A.
Lotz, Gary W.
Welty, Rex G.
Sobieralski, Stone
Girol, Angela
Chambers, Bradford T.
Haas, Hadley B.
Independent Patriots for Change,
Taylor, Alex
Ortitay, Jason A.
Rattay, George A.
Simpson, Pete
Bonavita-Cressman, Cheryl
Budd, Bill
Venaani, McHenry
Rasel, Brian
Donley, Russ
Rogers, Cherri
Zelenak, Margaret
Perry, John R.
Rupp, Michelle
Baker, Lloyd
Namibia Economic Freedom Fighters,
Uibreaslain, Seaghan
Pradhan, Rajeev
Bradley, Amy
Librizzi, Marie
Steeg, Sean C.
Rohal-Hollen, Therese
Jacobson, Nicholas S.
Flood, Jr., John P.
Sharer, William E.
Kreischer, Noah S.
National Empowerment Fighting Corruption,
Rivera, Jasmine
Beezer, Eric
Rudy, Robert J.
Pioche, Songtree L.
Ward, Cynthia
Singh, Anju
McGaw, Nicholas S.
Yazzie, Sherylene M.
Long, Matthew J.
Pinto, Shannon D.
Adoff, Deborah L.
Kathio, McKayla
Haddock, James
Kocher, Megan
Muñoz, George K.
Zvalaren III, Michael
Hillock, Keith E.
Guzman, Manny
Reitnauer, Rayne R.
Jaramillo, Leo V.
Mackenzie, Milou
Bitting, Jared P.
Gonzales, Roberto J. "Bobby"
Boyd, Noah J.
Woods, Pat
Payne, Anna
Breslin, Eleanor
McPhillips, Dan
McCloskey III, Michael J.
Lopez, G. Michael
Leach, Albert
Collins, Simone
Campos, Pete
Webster, Joseph G.
Anderson, Allen Arthur
Sanchez, Ben
Nelson, Napoleon
Simon II, Rodney D.
Otten, Danielle F.
Vollrath, Kris R.
Ayala, Tina
Sappey, Christina D.
Moro, Elizabeth Rhein
Vasquez, Susana
Trujillo, Audrey
Mora, Rudy B.
Valencia, Marie Y.
Duhigg, Katy M.
Mancinelli, Jr., John A.
Mendez, Gabriella M.
Piazza, Elizabeth
Dugery, Kimberly C.
Buckley, Kathryn
Rosenthal, Emma
Lenzi, Joseph W.
Rafes, Stefanie
Vanwhy, Lisa
Hummert, Michael
Busse, Ryan
Leib, Kaiser
Olson, Logan
Brownfield, Keith "Brownie"
Willoughby, John Jay
Hedalen, Susie
Allen, Sharyl
Gómez Bravata, Flor de Li
Neri Guajardo, Mario Eduardo
Hernández López, Rocío
Held, Steve
Cordero Martínez, Carlos Alberto
Farris-Olsen, Erin
de la Fuente Utrilla, Juan Pablo
Ahmad, Jamil O.
Casgraux (Moore), Courtney E.
Jerónimo Álvarez, Cristian Emmanuel
Todd, Bob
Ruby, Dan
Canturosas Villarreal, Carlos Enrique
Bylenga, Nolan E.
Salas Pérez, Alfonso Aramís
Rand, Rachel Lydia
Jonas, Michael
Jayapal, Susheela
Canales Bermea, Manuel
DeSpain, Monique
Kubler, Jeff
Russ, David
González Elizondo, Martha Gloria
Gallegos García, Gisela Abigail
García González, Jesús Héctor
Campbell, Matt
Treviño Salinas, Isnelia Esperanza
Treviño Durán, Héctor Miguel
Giuffrida, Michela
Tardino, Annalisa
Giarrusso, Dino
Donato, Francesca
Bartolo, Pietro
Moi, Giulia
Pogliese, Salvo
Milazzo, Giuseppe
Cicu, Salvatore
Stancanelli, Raffaele
La Via, Giovanni
Escobar Salazar, Héctor
Bonafè, Simona
Braña Mojica, José
Bonfrisco, Anna Cinzia
Baldassarre, Simona Renata
Regimenti, Luisa
Adinolfi, Matteo
Smeriglio, Massimiliano
Gloria Santos, Adriana
Rondinelli, Daniela
Procaccini, Nicola
Borghezio, Mario
Criswell, Deanne Bennett
Marcos Ruiz, Arlette A.
Neffenger, Peter V.
Pekoske, David
Meissner, Doris M.
Raya Espinosa, Roberto
Schofield, Lemuel B.
de la Rosa Ríos, Azeneth Analí
Harrison, Earl G.
Carusi, Ugo
Miller, Watson B.
Mackey, Argyle R.
López Moreno, Patricia
Swing, Joseph M.
Farrell, Raymond F.
Chapman, Jr., Leonard F.
Rivera López, Edna
Castillo, Leonel J.
Nader Nasrallah, Jesús Antonio
Nelson, Alan C.
Suárez Piedras, Delfino
Morton, John T.
Jiménez Zamora, Mariana Guadalupe
Cordero Herrera, David Carlos Feliciano
Torres Muñoz, Eladia
Figueroa Martínez, Danae Cecilia
Shaffer, John H.
McLucas, John L.
Bond, Langhorne M.
Helms, J. Lynn
Engen, Donald D.
Sánchez Rivera, Rosa Isela
McArtor, T. Allan
Cambrón Soria, Juan Manuel
Busey IV, James B.
Richards, Thomas C.
Hinson, David R.
Garvey, Jane F.
Márquez Ricardo, Crescencio Emilio
Blakey, Marion
Babbitt, Randy
Huerta, Michael
Gassos Ramírez, Elizabeth
Dickson, Stephen M.
Whitaker, Michael
Tallamy, Bertram D.
Whitton, Rex Marion
Bridwell, Lowell K.
Turner, Francis
Cox, William M.
Bowers, Karl S.
Hassell, Jr., John S.
Barnhart, Ray
Farris, Robert E.
Larson, Thomas D.
Wykle, Kenneth R.
Capka, J. Richard
Madison, Jr., Thomas J.
Mendez, Victor
Nadeau, Gregory G.
Nason, Nicole
Bhatt, Shailen
de Gaulle, Philippe
Ogdon, Al
Ndiaye, Mankeur
Cissé, Mouhamadou Makhtar
Baldé, Moussa
Sarr, Mariama
Mbaye Thiam, Serigne
Ngom Ndiaye, Marie Khémesse
Mbengue, Antoine
Balazs, Alex
McGuire, Charlotte D.
McMorrow, Barbara J.
Lopez, Linda M.
Carrion, Richard
Wolfe, Mike
Lorence, Richard
Schmude, Daniel
Blankenship, Dustin
Ramirez, Phillip
Yeniscavich, Kathy
Gould, Candace Ruth
Malagon, Adrian
Block, Jay C.
Vázquez Villalobos, Ana Laura
O'Neill, Bill B.
Sievers, Heather
Turpen, Christopher S.
González Fernández, Julio César
Padilla, Michael
Duque, Miguel
Haman, Adam
Weldon, Ryan
Benner, Dave
Eiler, Carrie
Smith, Matthew
Hays, Meredith
Watkins, Andrew
Stephenson, Heather
Mays-Sims, Tiara L.
Romero Rodríguez, Irma Araceli
Dassing, Otto
Armenta Oliveros, Magaly
Ecklund, Joseph
Morales Méndez, Adela Elizabeth
Pantke, Donovan
Seck Ndiaye, Annette
Bautista Pérez, Areli
López Castillo, Xóchitl
Ford, Pat
Villa Consejo, Sergio
Thompson, Anthony W.
Nordman, Carter
Estrada Gómez, Karla
McGee, Jonathan
Behn, Chad
Aguilar Aguilar, Constantino
Socialist Party of Macedonia,
Perea Aguilar, Nazario
Cano Servín, María Elena
Morales Rosas, Abundio
Degenhardt, Craig
Berghmans, Heather J.
Blix Portilla, Érika Monserrat
Ivey-Soto, Daniel A.
González Aynés, José Francisco
Fernández de León, Martha Gabriela
Figueroa, Natalie R.
Ramos Alor, Roberto
Johnson, Kurstin S.
Scott, Bill
Galván Acosta, Rodrigo Ferrer
Thornton, Ant L.
Pulido Herrera, Verónica
Yevoli, Wayne A.
Weiner, Michael C.
Tobiassen, Nicole L.
Morton, John C.
Hatch, Brent Orrin
Randall, Josh
Staggs, Trent
Gleich, Caroline
Hamblin, Laird Fetzer
Williams III, Archie A.
Christodoulou, Athena
Miller, Paul
Shendo, Jr., Benny
Lawrence, Case
Dahlin, Kathryn W.
Simitian, S. Joseph "Joe"
Guzmán Marín, Karina
Cruz Orozco, Carlos
Carlson, David
Bautista, Rudy J.
Mylar, Frank Demcy
Christensen, Trent E.
Terry, Rachel
Hepworth, Austin
Quist, Michelle
Cannon, Tina
Hatch, Ricky
Dougall, John
Oaks, Marlo M.
Bernal, Stacy
Wiley, Aaron
Van Langeveld, Alisa Cox
Tracy, Brady
Erb, Kyle W.
Rogel Grajales, Miguel
Manuel, Monnica
Bloom, Pamela
Shill, Amber
Bennett, Edward
Cuthbertson, Scott
Tobias, Janalee
Balderree, Heidi
Cammans, Garrett
Hinckley, David
Cook, Michael
Hansen, Alan Dale
Frost, Corbin David
Stainbrook, Oran
Bennion, Chad E.
Green, Cory
Ritchhart, Deidra
Reid, Chris
Bigler, Claudia
Liljegren, Tom
Monson, Mike
Belmont, Patrick
Borup, Paul R.
Thompson, Jason E.
Campbell, Kris
Youmans, Cary J.
Hardy, Amber
Sawyer, Jake
Choberka, Angela
Valdez, Ignacio "Nacho"
Green, Korry
Hilton, Sharon
Rogers, Lorri
Beames, Curtis T.
Smith, Josh
Harding, Daniela
Hasan, Zeaid
Feller, Adam
Garner, Jennifer
Whitaker, Mark Dee
Hartwick, Steve
Fronberg, Erik Hans
Wadsworth, Nick
Hartman, Tenna
Jeppson, Lew E.
Bunot, Taylor A.
Harmsen, Stephen
Siolo, Jakey Sala
Howell, Jeff
Nguyen, Hoang
Barthelemy, Ramon
Miller, Grant Amjad
Spjut, David R.
Nowak, Richard T.
'Ulu'ave, 'Alama
Williams, Jeanetta
Stevenson, Dawn
Peck, Nicholeen P.
Baker, Fred L.
Draper, Ron
Bartholomew, Brad
Fitisemanu Jr, Jake
Parke, Dave
Mauga, Verona
Montes, Sarah Dawn
Hernández Miranda, Letty
Malone, Henry Billy
Fraser, Sheryl R.
Jurek, Karl J.
Canales Reyes, Carla
Bird, Mike
Dominguez, Rosalia
Johnson, Paul Douglas
Laude, Jr., Steven
Sacre Luna, Félix Emilio
Dean, Lisa
Staples, Kate
Pérez Croda, Adrián Antonio
Wignall, Jessica
Glaittli, Tyler
Montero Sánchez, Haydée
Piskadlo, Roy
Westover, Chad Jeffry
Marker, Michael D.
Ash, Dale
Okerlund, Clint
Ramírez Flores, Ignacio
Smith, Travis
Barber, Jason R.
Green, Greg
Cimmers, Sara Rose
Miller, Tracy
Neri Medina, Érika
Roberts, Cal
Party of United Pensioners and Citizens of Macedonia,
Fiefia, Doug
Middleton, Stephen J.
de Gasperín Zilli, Renato
Democratic Renewal of Macedonia,
Winkler, Samuel
Hatfield, Scott
Gricius, Stephanie
Rayas Arvizu, Juan Manuel
Keller, Michael
New Social Democratic Party,
Day, Alex
Cox, Michael
VMRO - People's Party,
Sorensen, Joshua
Moulton, Angela
Sweeten, Holly
Party for a European Future,
Monahan, Julie A.
Hoil May, Yurgi Yoselin
Abraham Macari, Esteban
Clancy, Tyler
Defay, Ariel
Garner, Brett
Sánchez Reyes, Jorge Luis
MacPherson, Matt
Hoban, Travis
Shepherd, Lisa
Slater, Kevin
Youngquist, Mark
Dougan, Rick Trever
Hansen, Joseph M.
Basto Rosado, Nayelly Esthefanía
Nielson, Brian L.
Hanks, Linda W.
Shelley, Troy
Zacarías Curi, Julián
Fuchsel, Joseph
Christman, Joe
Flota Castillo, Pepe Luis
Wilkins, Kenyen
Monson, Logan James
Jackson, Lynn
Vadillo Lora, Sergio Martín
Merrill, Steve
Dutson, Joshua
Cardosa Torres, Francisco Javier
Rodríguez Heredia, María Isabel
Hall, Rod
Johnson, Laura
Arthur, John
Bollinger, Amanda B.
Gatrell, Deborah
Wilbur, Monica Bangerter
Kelley, Cole J.
Robertson, Alyson Oldham
Bartholomew, Cari
Brinton, Joann
Arceo Olivera, María Fernanda
Frías Sánchez, Scheherezada
Olguín Serna, Julia Arcelia
Rivera Ramírez, Sandra Verónica
Wells, Paul Damian
Correa Valdez, José Guadalupe
Quintero Fernández, Elvira
Pomerantz, Shaina Maxey
Lathrop, Will
Moreno Romero, Raymundo
Rudd, Kim
García Ramírez, Luis Gerardo
Aguirre Dávalos, María Magdalena
Alexandre, Jean Bony
André, Amos
André, Michel
Andresol, Mario
Bazin, Renold Jean Claude
Bertin, Jean
Bretous, Joseph Harry
Brunet, Emmanuel Joseph Georges
Brutus, Michel Fred
Charles, Jean Hervé
Khawly, Steeve
Cornely, Jean Ronald
Dalmacy, Kesler
Daniel, Yves
Désir, Luckner "Louko"
Dieuseul Desras, Simon
Drouillard, Marc-Arthur
Dupiton, Daniel
Varnel Durandisse, Joseph G.
Duroseau, Vilaire Cluny
Flecourt, Nelson
Fleurant, Aviol
Gauthier, Marie Antoinette
Gautier, Marie Antoinette
Gérard, Dalvius
Jean-Baptiste, Chavannes
Joseph, Antoine
Joseph, Maxo
Julien, René
Larosilière, Fresnel
Lucien, Jephthé
Madistin, Samuel
Mathurin, Jean Palème
Monestime, Diony
Narcisse, Maryse
Pierre, Mathias
Poincy, Jean
Polycarpe, Westner
Clarens Renois, Jean
Roy, Joe Marie Judie
Sampeur, Jacques
St Juste, Newton Louis
Supplice Beauzile, Edmonde
Jované, Juan
Lewis Galindo, Samuel
Duque, Carlos
Rodríguez, Francisco
Delvalle, Eric Arturo
Paredes, Rubén Darío
Zúñiga, Carlos Iván
Esquivel, José Renán
de la Espriella, Ricardo
Royo, Aristides
Lakas Bahas, Demetrio
Pinilla Fábrega, José María
González Revilla, Antonio
Delvalle, Max
Galindo, Juan de Arco
Molino, José Antonio
Vaughn, Todd J.
Romero, Jr., Paul J.
Hicks, Ashley
Thompson, Tracy
Robinson, Noah
Beaudreau, Jo
Hooper, Scott
Starr, Bruce
Bolton, Shane
Pierson, Brian
Saperstein, Michael
Love, Raymond E.
Summers, Michael
Broadman, Anthony
Henslee, Dave
Linthicum, Diane
Doherty, Jim E.
Drotzmann, Dave
Huwe, Andy B.
Nash, Todd
Muck, Jr., Douglas T.
Neuman, Robert
Watkins, Dustin
Seligman, Mark J.
Yunker, Dwayne
Chasm, Richard
Skarlatos, Alek
Green, Katherine
Caballero, Lilla
Holm, John P.
Burket, Cory
Rhoads, Ryan
Barofsky, John C.
Fragala, Lisa
Schuttpelz, Erik S.
Virnig, Terrence
McDonald, Sarah Finger
Beem, David W.
Brown, David
Haxton, Keith
Stapleton, Virginia
Munoz, Lesly M.
Sjodin, Keith
Gutierrez, Jordan
Hall, Aaron L.
Duty, Brian
Grabiel, Pete M.
Isadore, Shannon Jones
Zimmerman, Casey
Chummar, Shawn
Maguire, Brian
Dobson, April
Reiner, Aimee L.
Leslie, Sue
Newgard, Steve
Newgard, Michael
Nair, Christine E.
Chotzen, Willy
Hennrich, Mary Lou
Morrison, Andrew
Petersen, Elizabeth A.
Tipsord, Terry A.
Drechsler, Paul
Poublon, Nick Walden
Lopez, Ken
Williamson, James
Franco Castán, Rogelio
Akers, Raymond
Goodwin, Joseph M.
Goody, Austyn
Samp, Brian K.
Schmitt, Steve
Curran, Brenda
Brewbaker, Chad
Johnson, Rob
El-Baroudi, Samy
Baeth, Austin
Menke, Jason
Barker, Brett
Chitty, Martin R.
Condon, Ryan
Cahill, Sue
Hexter, Tommy
Kruse, Kyle
Allison, Gail
Hermanson, Christian
True, Jeremy
Gearhart, Jason
Wolfe, Douglas
Zahren, Ian
Wiezorek, Carolyn
Collier, Matthew
Meier, Randy
Warnke, Rod
Thompson, John
Wichtendahl, Aime
Bopp, Ty
Lawler, Judd
Banowsky, Anna
Jones, Tracy J.
Ólafsson, Friðrik
Walsh, Kristján Róbert
Poulter, Jeff
Pantoja, Juliet
Cisneros, Mike
Rodriguez, Josue
Kreibich, Florian
Dürnberger, Paul
Auinger, Bernhard
Dankl, Kay-Michael
Schiester, Anna
Rupsch, Lukas
Aragon, Terry L.
Ferch, Christoph
Pope, Jr., Harold James
Krupnick, Veronica R.
Trujillo, Linda M.
Salz List,
FPÖ Salzburg,
Citizens' List - The Greens Salzburg,
Paul, Jean
Souffrant, Alphonse
Rameau, Septimus
Thélémaque, Seïde
Pierre, Sénèque Monplaisir
Fouchard, Callisthènes
Clapp, Joseph M.
Sandberg, Annette
Hill, John H.
Ferro, Anne S.
Darling, Scott
Martinez, Raymond P.
Hutcheson, Robin
Gaughan, John A.
Leback, Warren G. "Pat"
Shear, Harold E.
Herberger, Albert J.
Hart, Jr., Clyde J.
Schubert, William G.
Connaughton, Sean T.
Matsuda, David T.
Jaenichen, Paul N. "Chip"
Buzby, Mark H.
Phillips, Ann C.
Wirth, Peter F.
Dunbar, Paul B.
Crawford, Charles W.
Larrick, George P.
Goddard, James L.
Ley, Jr., Herbert L.
Edwards, Charles C.
Schmidt, Alexander M.
Kennedy, Donald
Goyan, Jere E.
Hayes, Jr., Arthur H.
Young, Frank E.
Kessler, David A.
Henney, Jane E.
Radoslovich, Julie A.
Maestas, Antonio "Moe"
Reitenour, Jamie
Chambers, Brad
Nibert, Greg
Boone IV, Patrick H.
Marker, Larry E.
Bamesberger, Leslie Nusa
Smith, Leon P.
Levi, Joel
Pejril, Veronica J.
Schofield, Kimberly M.
Fortenberry, Suzanne
Retzner, Ryan J.
Ramos, Gabriel J.
Commons, Matthew "Matt"
Horner, Richard A.
McCarthy, Heather
Robinson-Watkins, Erika
Moyer, Jr., Edward "Ed"
Gutrich, Bill
Smith, Hunter
Schenke, James K. "Jim"
Batic, Joe
Alerding, Laura L.
Shonkwiler, Alaina
Rouser, Richard "Rick"
Stoner, Tiffany
Whitney, Karen Marie
Hartig, Christopher
Katcher, Michael
Goss-Reaves, Lori
Bratton, Patricia
Garcia, Tina R.
LeMaster, Gregory W.
Sanchez, Joshua A.
Lopez, Daniel "Danny"
Sturm, Joe
Yocum, Tim R.
Streeter, Kellie E.
Hajicek, Cindi
Miller, Rob
Cervantes, Joseph
Phillips, Jim
Gift, Philip G. "Phil"
Seese, Carl A.
Pope III, Robert
Sikes, Dan
Potter, Michael E.
Sanchez, Clemente
Swisher, Joe
Sharp, Rhonda
Isa, Tony
Charley, Angel M.
Hammitt, Curt
Butrum, Keely
Evans, Brian
Lawson, Ethan J.
Mandrell, Kevin S.
Lindauer, Shane M.
Mallory, Dale
Hamill, Chad A.
Baker, Jim
Savilla, Brian
Colburn, John D.
Rowe, Judy
Sorg, Walt
Anderson, Nate
James, Sandy
Higgs, Michelle
Horrocks, Thomas
David, Jennifer
Cannon, Rick
Whitcomb, Trish
Bascom, Garrett R.
Barker, Lisa
McClure, Jr., James R.
Bartels, Stephen R. "Steve"
O'Brien II, Timothy A.
Klopfenstein, Stephanie
Applegate, Jason
Payton, Hollie
Compton, Bob
Burton, Alex
Crockett, Jasmine Felicia
Metcalfe, Yvonne
Ireland, Andrew
Williams, Elizabeth
Thele, Kyle
Hairston, Starr Joy
Yocum, Stephanie Jo
Davie, Dominique
Casar, Gregorio "Greg"
Shydale, Sarah
Carter, Autumn
Bortka, Joseph
Whitmer, Stephen
Hunt, Wesley
Romack, Rhonda
Draper, Caitlin
Paul, Nicholas A. "Nick"
Howard, Risie
Crawford, Lynn D.
Litaker, Robin
Townsend, James G.
Doggett, Lloyd
Brantley, Crystal R.
Connolly, Gerald E. "Gerry"
Kiggans, Jen
Scott, Bobby
Burkart, Deanna
Crozier, Pamela
Zimmerman, Alex
Meinders, Chad
Balint, Becca
Steinborn, Jeff
Tofsted, David H.
Gluesenkamp Perez, Marie
Hamblen, Carrie
Barncastle Salopek, Samantha R.
Everett, Amina N.
Brandt, Craig W.
Gallegos, David M.
McCutcheon, Steven V.
Watkins, Tanya R.
Brady-Romero, Anne S.
Navarro, Norberto
de la Rosa Castillo, José
Arias Espinosa, Ricardo
Goytia, Víctor
de la Guardia Navarro, Ernesto
Guizado Valdés, José Ramón
Chiari, Roberto F.
Arosemena, Alcibíades
de Obarrio Vallarino, Henrique
Jiménez Brin, Enrique Adolfo
Shanks, Richard
Duncan, Jeptha B.
Jaén Guardia, Ernesto
Arosemena, Juan Demóstenes
Boyd, Augusto Samuel
Arosemena, Florencio Harmodio
Taylor, Jennifer A.
Boyd, Jorge E.
Lefevre, Ernesto Tisdel
Valdés, Ramón Maximiliano
de Obaldía, José Domingo
Colón de Cortizo, Yazmín
Cortizo, Laurentino "Nito"
Tewaney Mencomo, Janaina
Sandoval, Beau T.
Herr, Jon R.
Brownlow, William G. "Parson"
Tillman, Benjamin R. "Pitchfork Ben"
Ray, Madigan
Juarez, Jordan C.
Garcia, Justin L.
Jones, Joshua
Hartmann, Ray
Lommen, Edwin E.
Sampson, Bernhard
O'Brien, James E.
Baldwin, Charles O.
Searle, Frank E.
Church, Arthur B.
Stepan, John B.
Peterson, Nels
Lee, Rudolph
Anderson, John G.
Gardner, Richard N.
Etzell, George A.
Pettit, Lynn H.
Eddy, Walter H.
Anderson, Ernest P.
McGivern, Frank C.
Larson, David S.
Dixon, Lafayette C.
Pierce, C.H.
Hoium, Vernon S.
Weaver, Sr., Charles R. "Charlie"
Hughes, Keith F.
Zabinski, David
Brown, Robert J.
Stoddard, Guy
Adams, Doug
Glimm, Carl
Kennedy, Angela
Truax, W.E.
Laude, Marquis L.
Probstfield, Randolph M.
Neimark, Lee "Link"
Kingston, A.G.
Pablo, Craig
Anderson, Andrew G.
Hunter, Gregg
Dunn, Roy E.
Johnson, Thorvald H.
Hultquist, Clarence B.
Jacobs, Perri A.
Monson, Philip R.
Newton, Mike
Phalen, Bob
Auch, Linda
Lammers, Gayle George
Takesenemy, Christian Daniel
Salmore, Raphael
Tolberg, Wesley E.
Nicholson, Mark H.
Currell, John L.
Lyncoln, Karen
Westin, Leslie E.
Gillully, Kathleen
Tousley, Jr., Herbert W.
Rogers, Tyler
Neumann, Cora
Holsten, Roy W.
Edwall, Alfred H.
Larson, Alice M.
Wiegert, Don
Tezak, Tony
Newman, Darlean
Mygland, Jeremy
Benson, Jeffrey
Shultz, Bruce
Guthrie, Greg L.
Davis, Brad
Scatolini, Cade
White, Annamarie
Pearson, C. B.
Morigeau, Jacinda
Nicholson, Gwen
Headley, Charles
Maki, Abigail
Bilo, Susn
Williams, Leonard "Lenny"
Elwood, Rob
Dunlap, Al
Davis, Timmy T.
Smith, Dana Shell
Ziadeh, Susan Laila
LeBaron, Joseph
McKune, Elizabeth Davenport
Theros, Patrick N.
Keith, Kenton Wesley
Adams, Dakota V.
Dunbar, Charles Franklin
Millett, Tom
Marthinsen, Charles E.
Jenkins, Thomas
Story, Elizabeth
Killgore, Andrew Ivy
Paganelli, Robert P.
Mitchell, Cathy
Ratney, Michael A.
Jordan, Lindsay
Smith, James B.
Paugh, Steve
Fraker, Ford M.
Oberwetter, James C.
Jordan, Robert W.
Fowler, Jr., Wyche
Freeman, Jr., Charles W. "Chas"
Horan, Hume Alexander
Entezam, Abdollah
Entezam, Mohammad
Entezam, Nasrollah
Phillips-Sullivan, Velvet
Murphy, Richard W.
Pandina, Shaun
West, John Carl
Fretheim, Arthur
Akins, James E.
Thatcher, Nicholas G.
Sibert, Beth
Eddy, William A.
Schubert, Lukas
Kelly, Steven C.
Kattouf, Theodore H.
Morrow, Joanne
Seelye, Talcott W.
Scotes, Thomas J.
Marconi, Devin T.
Smythe, Hugh H.
Byrne, Ed
Smythe-Haith, Mabel Murphy