"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
Thursday, May 16, 10:28 AM
-259200
MAP LOCATIONS
ME State Senate 35
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 34
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 31
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 29
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 28
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 27
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 26
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 25
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 24
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 22
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 21
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 19
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 18
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 15
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 12
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 11
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 10
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 09
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 08
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 07
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 05
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 03
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 02
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 01
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 33
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 20
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 13
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 32
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 30
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 23
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 17
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 16
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 06
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
ME State Senate 04
ME State Senate Districts 2004-2014
Dec 1, 2004-Dec 2, 2014
Mr. Matt
CANDIDATES
Mangham, Randal
Biro, Robin "Rob"
Seredyuk, Ilya
Hamilton, Iris
Turner, Verdaillia
Murray, III, Osborn
Kahaian, Noelle
Armstead, Ed
Miller, Kenneth D.
Radulović, Saša
Manojlović, Savo
Tutić, Muhamed
Deakins, Patrick
Delgadillo González, Claudia
Migaš, Jozef
Party of Civic Understanding,
Party of the Hungarian Coalition,
Rusko, Pavol
Ševc, Jozef
Kirsch, Matt
Alliance of the New Citizen,
Roma Union of Serbia,
We — Power of the People,
We — Voice from the People ,
Pavlović, Branko
Strength Coalition,
Dejean, René
Galy-Gasparrou, Georges
Arasse, René
Delnondedieu, François
Puisais, Harris
Guède, Claude
de Verbizier, André
Rambaud, Jean
Saint-Paul, André
Pénent d'Izarn, Pierre
Bernié, Raymond
Brassens, Jacques
Fernandez, Jean
Farellacci, André
Bordes, Jacques
Ibanès, Jean
Laurent, Daniel
Massat, René
Trigano, André
Legrand, Gérard
Commes, René
Boucherle, Périco
Souque, Josée
Pastourel, Bernard
Blanc, Marie
Williams, Monique
Nayrou, Henri
Daure, Étienne
Sutra, Jean-Charles
Jacobson, Haley
Andrieu, Michel
Salomon, Jacques
Barioulet, Jean-Claude
Pince, Jacques
Soulié, Patrice
Constant, Luc
Cossic, Yves
Guichou, Jean
Xiberas, Fanny
Breckels, Fabian Guy
Albouy, Arlette
Bryher, Anna
Santi, Jacqueline
Thomas, Elizabeth
Lartaud, Michel
Brown, Gillian
Cantiani, Frédéric
de Courrèges, Raphaël
Arthuys, Jacques
Demortier, Francis
Naudy, Michel
Couve, Caroline
Claret, Marie-Angèle
Darde, Marie-José
Clamer, Chantal
Rios-Rebaud, Véronique
Freese, Carl Herman
Decla, Pascale
Hocquard, Françoise
Guéguen, Pierre
Fauré, Alain
Baudry, Viviane
Gimenez, Jimmy
Manceau, Linda
Granet, Pierre
Souche, Lucile
Daraud, Émile
Barat, Roger
Peterson, Kenneth
Capella, René
Eddy, Kerry
Séguéla, Gilbert
Bertrand-Vinzérich, Huguette
Calleja, Philippe
Gondran, Bernard
Brosseron, Jérôme
Heredia, Vincent
Dedieu-Coumenay, Bernadette
Djedaini, Guy
Ratsimba, Berthe
Allemand, Dominique
Panifous, Laurent
Carrié, Bérengère
Dutrenois, Rémi
Tarrieux-Antranikian, Alexandra
de Kérimel, Yann
Laffont, Patrick
Afonso, Paul
Garcia, Enzo
Charoy, Quentin
Testard, Théodora
Mutter, André
Briot, Louis
Burles, Jean
Renou, Paul
Supper-Lebois, Henry
Bougie, Louis
Labonde, Pierre
Lavoquer, Yves
Connille, Aimé
Lignier, André
Beury, André
Micaux, Pierre
Gravelle, André
Lehmann, Annick
Lhomme, Marie-Noëlle
Valleroy, Catherine
Masselin, Francis
Calvet, Yvan
Gervilliers, Robert
Bret, Marc
Zajac, Anna
Aviat, Jean-Claude
Pescarolo, Pierre
Dionisi, Bruno
Courtier, Marie-Jeanne
Verdière, Colette
Veltin, André
Morin, Jacky
Bonhomme, Monique
Fretey, Anne
Jeantelot, Helena
Menissier, Rachel
Sebeyran, Marc
Roche, Michel
Glassner, Annelise
Béon, Jacky
Tiriau, Jacqueline
Dhuicq, Nicolas
Lebecq, Bruno
Houplon, Pascal
Fournillon, Sébastien
Simard, Guy
Imberdis, Cathy
Landréat, Pascal
Egmann, Marie-Laurence
Marzé, Élisabeth
Rincent, Germain
Dubois, Madeleine
Huchard, James
Besson-Moreau, Grégory
Subtil, Bruno
Bach, Michel
Guéritte, Michel
Provin, Emmanuel
Gatard-Lafond, Marie
Wysocinski, Ghislain
Samonati, Yves
Hecquet, Claude
Chathuant, Emmanuel
Darde, Annie
Guitton, Jordan
Finegan, Cole
Celtic F.C.,
Rangers F.C.,
Heart of Midlothian F.C.,
Kilmarnock F.C.,
St Mirren F.C.,
Dundee F.C.,
Aberdeen F.C.,
Hibernian F.C.,
Motherwell F.C.,
Ross County F.C.,
St Johnstone F.C.,
Livingston F.C.,
Ziemba, Eugene
Lanning, Clint
Stash, Michael
Gegaris, Andrew
Terré, Henri
Noël, Marcel
Nicot, Raymond
Daure, Pierre
Ninoreille, Marcelin
Gouaille, Roger
Moretto, Bernard
Coutord, Bernard
Galley, Robert
Royer, Georges
Delhalle, Jacques
Pieds, Bernard
Lemore, Henri
Dehaut, Francis
Roussel, Claude
Charpentier, Guy
Boilot, Arlette
Cousin, Annie
Ver Eecke, Madeleine
Weinling, Jean
Lemeland, André
Lefèvre, Jean
Francisci, René
Guénin, Guy
Chérain, Jean-Pierre
Copel, Étienne
Malarmey, Marc
Rigaud, Jacques
Bernadié, Maurice
Deroin, Alain
Cornevin, Jean-Pierre
Thillerot, Marc
Karl, Raymond
Cella, Claudette
Mathis, Jean-Claude
Roher, Patrick
Baicry, Anne
Vandenboomgaerde, Pierre-Alexis
Lacombe, Patricia
Normant, Denise
Leprince, Didier
Gariglio, Elisabeth
Murgier, Hervé
Vivet, Jean
Cardoso, Deolinda
Le Cadre, Anne-Marie
Cianni, Gérard
Ouadah, Karima
François-Wilser, Claudine
Roux, Michèle
Martins-Amado, Claudia
Marc, Marie-Pierre
Waymel, Bernard
Haddad, Djamila
Bazin-Malgras, Valérie
Lefèvre, Jean-Christophe
Gehin, Élise
Bertail, Sybille
Hennequin, Virgil
Birène, Benjamin
Malaval, Gisèle
Fays, Frédéric
Tamario, Olivier
Jouve, Françoise
Cynober, Julien
Peyraud, Patricia
Fraincart, Sarah
Fontaine, Salomé
Ignatovitch, Étienne
Riglet, Sébastien
Puff, Isabelle
Beaufumé, Sébastien
Vallée, Romain
Alfonso XIII of Bourbon,
Hohenzollern (Emperor William II), Friedrich Wilhelm Albert Viktor
Hanover (George IV), George Augustus Frederick of
Spingarn, Joel E.
Qasim, Abdul Karim
Bates, Daisy
Fitzgerald, Jerome D.
Grant, Joseph
Turner, Richard C.
Wilson, Steve
Smith, Lloyd R.
Brunow, John B.
Oliver, Thomas
Griffin, Walter R.
Berryhill, Leighten V.
Dunbar, Michael
Creighton, Lorenzo David
Glenn, Sandra
Raymon, Larry A.
Eurom, Robert D.
West, James C.
McNeley, Kent D.
Jetmund, Diane
Martínez-Acha, Javier
Chapman, Felipe
Navarro, Juan Carlos
Orillac, Juan Carlos
Andrade, José Luis
Herrera, Maruja
Moltó, Julio
Linares, Roberto José
Carles, Beatriz
Palacios, Niurka del Carmen
Muñoz, Jackeline
Ábrego, Frank
Icaza Clement, José Ramón
Boyd, Fernando
Anderson, Edward
Birchfield, Robert
Morgan, Terry L.
Maupai, Renée
Menonna, Lorraine
Demsak, Nicholas
Drelick, Brian
Lucarelli, Susan
Bertoni DeOliveria, Ana
Savidis, Savas G.
Robinson, Jaye
Durlot, Jean
Laurent, Bernard
Courrier, Charles
Fleury, Roger
Béneult, Gaston
Granet, Paul
Thierry, Gabriel
Honnet, Raoul
Steffann, Paul
Palencher, Jacques
Duprey, Christiane
Cartelet, Michel
de Saevsky, Patrick
Coillot, Alain
Jolly, Pierre
Guérin, Liliane
Rebeaux, Madeleine
Rousée, Christiane
Petit, André
Barbuat, Edgard
Colonna-Bourdon, Hélène
de Contades, Gaspard
Gastebois, Jean-Pierre
Quignard, Robert
Croizier, Gérard
Châtelain, Jacques
Grenier, Emmanuel
Baroin, François
Rohman, Laurent
Benoit, Pierre
Patenere, Roger
Hoel, Julien
Bissey, Pierre
Menuel, Gérard
Constant, Jean-Pierre
Dujancourt, Chantal
Billet, Philippe
Goussard, Anne-Marie
Maintenant, Isabelle
Triché, Joël
Maitrot, Claude
Sadi Oufella, Ouzna
Brézillon, Nathalie
Spagnol, Théodoulitsa
Parachout, Christian
Maes, Lucien
Garnier, Guy
Bernaud, Christian
Joly, Lorette
Cazard, Mireille
Carsenti, Alain
Deharbe, Dominique
Guidat, Véronique
Kletty, Sylvie
Beaulieu, Maxime
Camuset, Maurice
Montmaur, André
Tryoen, André
Didier, Georges
Ranc, Angélique
Bouteiller, Yves
Blanchon, David
Collot-Touzé, Nelly
Pacot, Arnaud
Stocco, Laurent
Carte, Chrystel
Andrieux, Pascal
Seffals, Gaetan
Gatouillat, Baptiste
Lopes-Vaz, Céline
Fernandez, Laure
Ménissier, Dominique
Freville, Didier
Helick, Lyonnel
Aubry, Martine
Daniels, Josephus
Smith, Hollis E.
Novak, Elaine E.
Austin, Leroy W.
Mosley, Neal W.
Booth, John Haley
Vachon, J. Martin "Marty"
Estes, Stephen C.
Duphiney, Clifford T.
Gartley, Markham L.
Huard, Reginald J.
Minkowsky, Carroll E.
Mank Jr., Edward R.
Nelson, Brenda H.
Tô Lâm,
Carroll, George A.
Gowen, Marian E.
Mulhearn, David T.
Seelye, John M.
Trần Thanh Mẫn,
Sewall, Charlotte Z.
Butler, Rosemarie Cote
Stover, Courtney E.
Clark, Nancy Randall
Pendergast, Marguerite C.
Dayan, Yael
Dow, James W.
Lipfert, Donald E.
Atkinson Jr., Philip
Ray, Ralph S.
Curra, Peter W.
Clowes, Lawrence V.
Leight, Dennis M.
Dumont, Duane J.
Rakusaburou,
Fernald, Bert M.
Roma, Charles M.
Graffam, Linwood E.
Guille, Georges
Raymond-Clergue, Louis
Roquefort, Félix
Fabre, Alexis
Gérard, E.
Cros, Henri
Fil, Jules
Renucci, Dominique
Vié, Robert
Vidal, Gérard
Etoré, Julien
Roach, Joyce
Garland, Robert J.
Buchanan, Malcolm V.
Roberts Jr., Herman E.
Gayraud, Antoine
Cros, Vitalis
Laquière, Claude
Tarlier, Alain
Vidal, Joseph
Chesa, Raymond
Bertrou, Nicole
Lamarain, Yolande
Beuchard, Francis
Rampioni, Patrick
Martin, Maurice
Poujade, Maurice
Yerxa, William
Braley, Dennis A.
Larrat, Gérard
Poland, Richard C.
Escortell, Henri
Olsson, Orville H.
Doucet, Jacques
Fabre, Jean
Laffont, Muriel
Plantey, Franck
West, Clifford H.
Pagel, Jean-Marc
Gils, Bernard
Duchemin, Joëlle
Vieules, Jacques
Pivan, Philippe
Douladoure, Paul
Bertrand, Roger
Soleil, Patricia
Cornuet, Michel
Desmoulins, Valérie
Gadier, Jean-Philippe
Diaz, Éric
Fournié, Bernadette
Ribot, Franck
Richardson, Jim
Mondini, Patricia
Silvani, Xavier
Fawcett, Fran
Ficquet, William
East, Van
Parker, James E.
Carrazoni Omari, Amandine
Vielmas, Alain
Benson, Claude-Marie
Shadis, Raymond
Latorre, Claudine
Gamerre, Claudine
Brun, Jean-Pierre
Bord, Denis
Urroz, Magali
El Hedri, Lucile
Boonen-Nau, Monique
Charlut, Rosine
Schivardi, Gérard
Sthémer, Christine
Fillon, Isabelle
Zuliani, André
Jouffroy, Jean-Marc
Aslan, Laurent
Dugied-Soriano, Marie
Melliet, André
Garino, Henry
Bicknell, Brian
Hérin, Danièle
Barthès, Christophe
Toro, Marine
Chick Sr., Howard A.
Giniès, Alain
de Lorgeril, Miren
Perez, Jean-Claude
Vesentini, Mylène
Boissonade, Hervé
Mamou, Yamina
Escourbiac, Nicole
Dandeu, Patricia
Chevignard, Arthur
Fabre, Pierre
Sanz, Marie
Gadrat, Nicole
Courrière-Calmon, Sophie
Pérez, Laurent
Roulliaux, Axel
Nelly-Amalric, Laure
Biasoli, Gilbert
Sikora, Juliette
Cerny, Yvonne
Bourdin, Francis
Granger, Pierre
Huc, Aimé
Roig, François
Boyce, George L.
Fabrégat, René
Bernard, Donald J.
Sabiani, Jean
Castéra, André
Slacik, Jacques
Maffre, Paul
Vals, Francis
Heurley, Gaston
Ségura, Jean
Dubeau, Claude
Balat, Michel
Lefebvre, Kenneth M.
Laffin, Tuffy S.
Itart-Longueville, Lionel
Halleur, Jean
Antagnac, Jean
Brutelle-Duba, Janette
Caral-Villa, Gérard
Brunel-Nicol, Martine
Laserge, Michel
Poland Jr., Ralph L.
Guidoni, Pierre
Boivin, J. Eugene
Rines, Benjamin L.
Rines Sr., Benjamin L.
Rines, Nancy G.
Rines, Brian
Luttrell, Paul
Danton, Peter W.
Anthony, Mark
Lambert, Robin D.
Dover, Ave Maria
Clark III, Andrew T.
Baldwin Jr., Earl H.
Hall, Keith L.
Hills, David S.
Coffey, John
Payson, Harold C.
Aspinall, Sam R.
Fickett, Robert W.
Howard, Ralph D.
Farley, Robert M.
Bros, Christiane
Barailla, Régis
Fabry, Roger
Davis, Gordon
Chappert, Gérard
Garnier, Yvonne
Madalle, Alain
MacMichael, James
Dolset, Paul
Homps, André
Bascou, Jacques
Perez, Joseph
Feste, Jean-Michel
Viard, Alain
Sauvain, Michel
Bernard, Daniel
Lecacheur, Stéphane
Hawkes, Allerton H.
Floutier, Marie-Lise
Laviolette, Sylviane
Amouroux, Patrick
Drouard, Guy
Arnold, René
Campbell, Richard C.
Beaudoin, Danièle
Sanchez, Christine
Soulié, Gérard
Pelletier, Agnès
Sava, Marie-Laure
Goodwin, Catherine R.
Chauvin, André
Fagès, Anita
Germain, Isabelle
Galonnier, Dominique
Pottier, Alain
Constant, Martin
Bossa, Philippe
Roux, Patric
Sohier, Alain
Schroeder, Francis
Decaens, Fabienne
Escudié, Hélène
Imbert, Stéphane
Dolan, Arthur P.
Cau, André
Kontowicz, Véronique
Carpentier, Élise
Amiard, Yannick
Verdier, Denis
Gahagan, Amber R.
Simko, John E.
Fabre, Marie-Hélène
Codorniou, Didier
Cushman Jr., Clinton
Philippe, Laure-Emmanuelle
Flint, Mary H.
Tournissa, Jean-Paul
Biendicho, Flora
Cantegrel, Patricia
Châtain, Paule
Billirat, Laurent
MacDonald, William D.
Sarfati, André
Powers, Jane M.
Péréa, Alain
Py, Michel
Silberman, Jean-Hugues
Verdejo, Xavier
Arripe, Marie-Laure
Jacques, André
Funès, Laurence
Lenfant, Gérard
Laus, Renaud
Vigier, Annette
Martinez, Pierre
Faivre, Maximilien
Coutard, Dominique
Pérello, Jordan
Johnston, Mark D.
Debono, Aurore
Plamondon, Gary A.
Falcon, Frédéric
Thivent, Viviane
Estrade, Quentin
Rocher, Édouard
Daraud, Jean-François
Montero-Valle, Valérie
Nutting, Wallace H.
Vasseur, Baptiste
Thomas, Francis
Cambon, Cyril
Mirabile, Fabien
Calgaro, Christian
Brennan, Thomas L.
Furqan, Wali
Gallant, Ernest A.
Carter II, Thomas
Walton, Elliot
Herlihy, Joseph P.
Bell, Gary A.
Walton, Sr., Elbert A.
Celeste, Robert M.
Tisdale, Dolores
St. Hilaire, Arthur
Ciembroniewicz, Stephen
Hebert, Joel J.
Crowley, Charles
Curtis, Jr., John
Martin, Jackie
Metcalfe, Willie
Franklin, James A.
Madore, Paul
Watson, Barry A.
Moulton, James B.
Qunit, Michael W.
Kilgore, Ralph T.
Madden, Edward T.
Rothermel, Wesley J.
Jacobson, Geroge L.
Lowell, Jeffrey Philip
Hastings, Peter G.
Treadwell, Russell P.
Pickett, Robert S.
Therianos, Spero
Therianos, Dorothy P.
Taylor, Craig
Kimball, Kerry E. K.
Brill Jr., Earl E.
Nickerson, Winston L.
Knox, Robert H.
Kozloff, Stanley W.
Campbell, Thomas E.
Ruhlin Jr., James R.
Knox, Barbara Crosby
Hunton, Calvin K.
Powers, Arthur G.
Dexter, Arthur A.
Lavway, Daryl L.
Merrill, Mildred B.
Nickerson, Richard E.
Reed, Ruth
Williams Jr., Roy F.
Bigelow, Joseph A.
Brooks, Ralph J.
Reeves, James W.
Sauer, M. Lee
Eaton, Philip H.
Curtis, Judith H.
Worcester Jr., Verrill R.
Elliott, Walter L.
Plourde, Charles C.
Descoteaux, Arthur G.
Lehoux, Gerard J.
Rioux, Roland A.
Cassette, Robert L.
Brown, Craig S.
Orlando, Gerard F.
Joyce, John J.
Harriman, Frances C.
Boothby, C. Russell
Coolidge, Charles C.
Jalbert, Louis
Goudreau, Jules G.
Coombs, John D.
Albee, Laurence M.
Mulholland, John M.
Dumont, Richard J.
McLaughlin Jr., Charles J.
Plestina, John S.
Caldwell, Robert J.
Isgro, Salvatore
Hayes, Joseph E.
Dansereau, Homere A.
Blanch, James R.
Gonzales, George R.
Swales, William B.
Houghton, John A.
McWhinney, Ted
LeFebvre, Albert P. C.
Cantara, Michael P.
Panagakos, Petros W.
O'Donnell, Peter
Doukas, Andrew J.
Conant, Clinton A.
Conant, Patricia A.
Pelletier, Stephen M.
McCulloh, Jeffrey E.
Lawrence, Roberts K.
Clark, Margaret Pruitt
Perry, James
Mahoney, Virgil Don
Kingman, John R.
Fraser, Charles G.
Markley, Timothy S.
Kennard, Philip E.
Roderick, Roger N.
Sutton, Roland L.
Milay, George H.
Leonard, Ruth E.
Connery, Crispin H.
McKenney, Peter A.
Sears, Bonnie E.
Worcester, Everett
Clark Jr., Quenten
DesIsles, David L.
Bedard, Richard N.
Bubar, Donna C.
Hazelwood, Robert C.
Olszewski, Jr., John A. "Johnny O"