"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
-259200
CANDIDATES
Jenner, Emmett
Lucas, Edward
Farnsworth, Linsey Jayne
Stevenson, Alex
Smith, Kate
McGuinness, Matt
Cheshire, Peter Alan
Masters, Harry
Mullaney, Michael
Pawley, Rebecca
Wells, Cassie
Deakin, Tony
Martin, Robert
Smith, Tom
Flook, Ben
Lowe, Julie
Price, Dan
Stone, Kris
Barron, Lee
Blott, Karen
Forster, Lee
McDonald, Eddie
Prosser, Timothy
Sweeney, John Nicholas
Graves, Alan
Mulhall, Jamie
Tair, Zephyr
Ward, Sam
Boothroyd, Kelda
Elnough-Love, Rachel
Oakenfull, Edward
Wetherall, Helen
Whitby, John
La Follette, Robert M.
Salinger, Pierre
Casady, Virginia L.
Garcia, Leo
Wooldridge, Sherri
Morrow, Wayne E.
Shreve, Peg
Harrison, Ray
Bensel, Bill
Barker, Wende
Betts, Budd
Moore, Frank N.
Baty, Ace
Taylor, Pamela
Bumgardner, Charles
Guerry, Jason
Smith, Chris
LaBounty, JoAnne L.
Edgerton, Sarita
Kennedy, Carlisle
Sanders, Blake
Galyean, James
Marton, John P.
Selby, Joe
MacMillan, Patti L.
Reed, Joe
Stark, Glenda F.
Chamberlain, Doug
Sullivan, Don
Blackwell, Sam
Coenradie, Ingrid
Jansen, Chris
McGrew, Elwin
Wolfley, Clyde E.
Wyatt, James J.
Grigoriev, Yury
Wright, Virginia L.
Wallis, Earl Dick
Malthouse, Kit
Fitchet, Andy
Gregori, Luigi
Heath, Phil
Meacham, Andrew
West, Hina
Hart, Sally-Ann
Crosland, Paul Edward
Colley, Phil
Davies, Nicholas
Dollimore, Helena
Fernando, Lucian
Harris, Guy Gillan
Horn, Becca
Mak, Alan
Alemanno, Jennifer Nadia
Harvey, Stefanie
Perry, John
Sathyanath, Gayathri
Shepherd, Netty
Carpin, David
Akkouche, Farid
Neghza, Saida
Manley-Browne, Nanda
van Mierlo, Freddie
Newton, Caroline
Pomlett, Maryse
Robb, Jo
Shields, Peter
Gale, Roger
Barrett, Thea
Curwen, Angie
Randall, Amelia
Whitehead, Helen Elizabeth
Kyle, Peter
Broadbent, Sophie
Deal, Carline
Hess, Martin Hugo
Marsh, Tanushka
Wang, Michael
Robertson, Joe
Brothers, Emily
Groocock, David
Lilley, Michael
Lowthion, Vix
Morris, Sarah
Seely, Bob
Quigley, Richard
Palin, Cameron
Pickering, Ian
Stuart, Nick
Thacker, Rachel
Caulfield, Maria
MacCleary, James
Brown, Bernard Peter
Easton, Rowena Mary
Keene, Paul
Sweeney, Danny
Mathias, Tania
Reynolds, Joshua Peter
Burt, Timothy
Cooney, Andrew
Irshad, Qazi Yasir
Smith, Jo
Wright, George
Grant, Helen
Butler, Gary
Cleator, Maureen
Jeffery, Stuart Robert
Kenward, Yolande
Naghi, David Sandru
Thomas, Paul
Luk, Johnny
Bonney, Frances
Cox, James
Darlington, Emily
Reilly, David
Saint Clair, Alfred
Everitt, Ben
Curtis, Chris
Duckworth, Jane Anne
Francis, Alan
Tevlin, Clare Hannah
Lewis, Julian
King, Simon
Knight, Andrew David
Otto, Sasjkia
Rackham, Caroline
Swales, Roy
Swayne, Desmond
Davies, Jack
Chester-Sterne, Reginald
Collar, Anna
Johnston, Sally
Ridley, Gavin
Simon, Paul
Farris, Laura
Bell, Liz
Dillon, Lee Raymond James
Masters, Steve
Jesse, Earl Elvis Phillippe
Johnson, Gary Edward
Terry, Doug
Ali, Amir Steve
Brown, Louise
Dhall, Sushila
Dodds, Anneliese
Henwood, David
Jupp, Theodore Ernest
Longthorp, Katherine Mary
Nala-Hartley, Jabu
Smith, Andrew
Moran, Layla
Byard, Anni
Goodall, Chris
Gunn, James
Raniga, Vinay
Valdez, Claire
Shelley, Ian Oliver Michael
Webb, Stephen
Mordaunt, Penny
Martin, Amanda
Dodd, Simon
Robinson, Duncan Stuart
Todd, Mel
Morgan, Stephen J.
Biddle, Signe Andrea
Lee, Elliott
Murphy, Charlie
Short, Jacob Lee
Zimmer, Mark
Nethercutt Jr., George R.
Wolford, Kent J.
Hahn, Lisa
Ahlering, Marissa
Kostohryz, Scott
Bergin, Lorilee
Rossland, Clint
Dougherty, Michael
Shook, James
Knezz, Stephanie
Flynn, Annette
O'Keefe, Duana
Gama, Andres
Kirby, Sarah
Morrissey, John W.
Garcia, Felix
Baldauf-Shales, Roseann
Millar, Erica
Brookhouse, Frederick
Butenuth, Jon
Hammelev-Jones, Justine
Meadows, Eric
Gray, Keith
La Forge, Michael
Murdoch, Steven M.
Arbet, Ray
Kochergina, Natalya
Palshin, Vyacheslav
Podoynitsyna, Valentina
Shilin, Georgy
Korostelyov, Konstantin
Shipitsyn, Maksim
Afitsinsky, Valery
Smith, Bridgett
Evans, Derrick
Moore, Erica J.
Bayanova, Aysa
Rodda, Mathew
Gillman, Adam Wayne Joseph
Khrushchev, Yury
McElroy, David
Singh, Raj
Nagorny, Vladimir
Turberville, Michael Jeffrey
Williams, Andrew
Perevezentsev, Pyotr
Wright, Henry David
Mackinnon, Ross
Bailey, Olivia
Solovyov, Stepan
Abbs, Adrian Neil
Belcher, Helen
Shcherbakov, Yaroslav
Bosley, Kate
Culver, Carolyne
Peppiatt, Adie
Paul, Rebecca
Brady, Stuart
Bulanov, Maksim
Johnston, Mark David
Mishin, Yevgeny
Essex, Jonathan
Fox, Joseph Brian
Morozov, Roman
Tolhurst, Kelly
Colley, Graham
Burch, Peter Richard Ede
Dabin, Daniel
Edwards, Lauren Rae
Innes, John
Jamieson, Cat
Nokes, Caroline
Barrett, Paul
Cooper, Geoff
Lambert, Christie
Shaw, Connor Edward
Yap, Fennie
Spencer, Ben
King, Robert Ashley
Mackay, Stewart Mark
Cressey, Michael Kenneth
Nicholson, Ellen
Ringham, Steve
Trott, Laura
Hibbert, Adam
Jones, Elwyn Lloyd
Manston, Laura Marie
Milmine, James
Scott-McDonald, Denise Roseanna
Streatfeild, Richard Giles
Young, Mad Mike
Baldock, Mike
Berhost, Kelly
Banks, Sam
Brown, Matt
Hall, Bill
Cuthbert, Aisha
Fotheringham-Bray, William
Kneller, Frances
Sigette, Jennifer
McKenna, Kevin
Chohan, Azhar Iqbal
Dhesi, Tan
Edmonds, Julian
Coad, Diana
Jackson, Robin
Muvvala, Chandra Sekhar
Nanda, Moni Kaur
Shabbir, Adnan
Singh, Jaswinder
Smith, Nick
Whyte, Chelsea
Batho, James Edward
Clune, Declan Peter
Culley, Alexander Conrad
Kelly, Neil McKinnon Lyon
Paffey, Darren
Yankson, Sidney
Barbour, Katherine Jane
Burcombe-Filer, Ben
Edwards, John Peter
Fricker, Maggie
Gravatt, Thomas
Kaur, Satvir
Shaukat, Wajahat
Booth-Isherwood, Liam
Orwig, Teresa
McGuire, Jess
Mellors, Tim
O'Connor, Pat
Smith, Vanessa
Bechar, Vipul
Tregub, Igor A.
Mente, Veronica
Mitchell, Alexander
Rudkin, Mike
Jeeves, Danuta
Lambert, Robin
Piranie, Hajira
Zungula, Vuyolwethu
Wrighting, Rosie
Besley, Crispian
Aburamadan, Jehad
Fedorowycz, Emily
Murphy, Matthew Peter
Ryan, Sarah
Hugill, Paul
Matthews, Sean Roger
Moorehouse, Marcus
Watson, Robert
Gardiner, Luke
Davies, Jonathan
Kinsella, Gez
Uche, Josiah
Warren, Sue
Ackroyd, Michael Andrew
Ahmad, Saj
Boparai, Harry
Amer, Adrian
Jopp, Lincoln
Miller, Alistair
Darrington, Matthew
O'Brien, Rory
Singh, Manu
Galbraith, Lyn
Tighe, Claire
Siddique, Collan
Coutinho, Claire
Hogbin, Martin
Bowell, Thomas
Egginton, Andy
Jones, Louise Elizabeth
Massumbukolt, Wesley
Khan, Shasha
Malcomson, Claire
Moore, Judy
Scott, Chris
Pinkerton, Alasdair "Al"
Campbell, Jon
Goggin, Sam
Bennett, Dan
Hammersley-Rich, Jessica Naomi Patsy
Antoniou, Antony
Bassan, Emhar Kaur
McGuinness, Ed
Clark, Paul Leslie
de Stanford Wallitt, Elixabeth
Adams, Kristy Lyn
Bennett, Alison Elizabeth
Johnson, Gary Peter
Leggett, Christopher Gordon
Nicholson, Deanna
Razzaq, Khalid
Rowntree, David
Thunderclap, Baron Von
Owens, Tony
Reader, Mike
Ghani, Nusrat
Sneddon, Simon
Tollitt, Penelope
Bowler, Shaun
Gander, Stephen
Khan, Ali
Palmer, Rosemary
Henderson, Austin
Rashid, Naveed
Magness, Chris
Ensemble Citoyens,
Morgan, David
Newson, Danielle
Stephens, Debbie
Patel, Dipesh
New Popular Front,
Stemp, Dominie Mary
Harvey, Sam
La France Insoumise,
Henry, Caroline
Kadiri, Golam
Khan, Zafran
Horizons,
Konieczko, Andy
Morris, Pete
Shouler, Matt
Baker, Emma Louise
Burrows, Joanna
Clowes, Chris
Adamson, Robin Thomas
Graham, Susan
Howard, Joanna Claire
Jolliffe Yasawi, Sasha
McCormack, Simon Jonathan
Parsons, Trevor
Moore, James
Dowling, John
Pantling, Ben
Johnson-Cole, Candice
Ward, Sarah Catherine
Walters, Oliver John
Duncan-Jordan, Neil
Dragotoniu, Andrei Silviu
Cronin, Joe
Barnes, Leanne
Waterman, Sterry R.
Adams, Si
Coldwell, James David
Hoare, Simon
Blake, Martin
Jackson, Benjamin
Khan, Hanif Ahmad
Oates, Robert Arthur
Huggins, Ken
Jackson, Gary
Leaning, Ash
Taylor, Jeff
Woodruffe, Daniel
Galieva, Aruhan
Niblett, Samantha
West, Job
Wheelton, Amy
Bell, Matt
Hartshorn, Paul
Bennett, Catherine
Jelfs, Mike
Hatton, Lloyd
Parkinson, Robert
Lewis, Giovanna Elizabeth
Morrell, Rosie Frisby
Wilson, Joy Heather
Young, Morgan Tara
Lumsden, Donna
Sevastyanov, Sergey
White, Marcus Daniel Terence
Arnott, Paul
Baldwin, Mark P.
Dallimore, Helen B.
Davey, Olly
Reed, David G.
Sutherland, Garry G.
Wilson, Daniel
Bonetta, Jake
Coxon, Vanessa G.
Exon, Hazel
Foord, Richard
Gent, Henry
Quickenden, Paul
Roome, Ian
Lay, Cas
James, Nigel Howard
Edwards, Nicky
Cotten, Stephen
Kuznetsov, Nikolay
Voronkov, Vladislav
Zverev, Boris
Yakovlev, Maksim
Vasilyeva, Lyudmila
Sudyina, Lilia
Abdin, Aleksandr
Bragin, Pavel
Bucherov, Igor
Vinogradov, Aleksandr
Dzhagaev, Iosif
Kovalyov, Aleksey
Mikhaylova, Maria
Novotortsev, Yury
Kudryavtsev, Sergey
Ivanova, Svetlana
Artemov, Sergey
Kononenko, Roman
Dorofeyev, Mikhail
Grimov, Anton
Katukhin, Igor
Morozov, Aleksandr
Goua, Yvane
Castor, Jean-Victor
Chong-Sit, Boris
Prévot-Madère, Joëlle
Lechat-Vega, Thibault
Lebedev, Aleksey
Harbourg, Jérôme
Bouba, Philippe
Létard, Line
Felissaint, Emmanuel
Stephenson, Rudy
Madeleine, Alix
Madère, Christophe
Dorokhov, Vladimir
Chalco-Lefay, Rolande
Mathieu, Mylène
Cattier, Myrtha
Sagne, Aurore
Delar-René, Jessika
Harrison, Helen
Contout, Yari
Makarov, Sergey
Billington, Polly
Birchall, Grahame George
Zuyev, Yegor
Holton, Paul
Adam, Lénaïck
Roberts, Steve
Rimane, Davy
Jean-Baptiste, Manuel
Yanuwana Pierre, Christophe
Shafaei, Mo
Dolor, Jean-Philippe
Jojé, Gillermo
Singh, Jai
Thomas, Virginie
Webb, Paul
Karam, Wender
Bunch, Jenny
Tugendhat, Tom
Edmond-Mariette, Philippe
William, Jiovanny
Samot, Fred
Bailey, Lewis William John
Delannay, Marie-Noëlle
Romain, Ludovic
Cope, Anna Victoria
Gontar, Stanislav
Evans, Clay
Klimchenko, Yury
Grattidge, Ian
Arnold, Derrick
Lagier, Alain-Claude
Bellay, Béatrice
Jean-Marie-Alphonsine, Philippe
Hansford, Teresa
Tabar, Jonathan
Belimont, Charles
Hobby, Billy
Mievilly, Yann
Jacobs, David Andrew
Valère, Érick
Shaw, Tim
Woollcombe, John
Ford, Jace
Marthe, Marie Hellen
Arnold, Robert "Dusty"
Godard, Joëlle
Rangoly, Edryan
Puisard, Jean-Pierre
Gager, John Anthony
Crispin, Thomas
Solomon, Jacquline
Hurst, John Anthony
Kassem, Hassan Omar
Mahapatra, Neil
Rudd, Chris
Martin, Mike
Rotsen, Jean-Baptiste
Varasse, Karine
Jean-Élie, Barbara
Ferraty, Max
Rodap, Astrid
Saint-Olympe, Chantal
Pound, Hugo Giles
Sellaye, Marcel
Bellame, Cynthia
Howson, John
Kersten, Daniel
Hajjar, Johnny
Lam, Katie Jane Lotte
Rolles, Lenny
Carole, Luc Francis
Walder, Kate
Renard, Thierry
Jean Baptiste, Jean-Michel
Robin, Daniel
Giraud, Audrey
Barfoot, Chris
Crampon, Cédric
Jean-Marie, Gabriel
Mole, Isabelle
Chambers, Danny
Bardet, Joël
Nemouthé, Noël
D'Cruze, Kevin
Davis, Andrew Courtney
Dawson, Hannah
Nilor, Jean-Philippe
Dinal, David
Drummond, Flick
Duville, Ruddy
Thérèse, Karine
Occolier, Nicolas
Tiberinus, Laurence
Liméry, David
Estelle, Lorraine
Sulio, Mélanie
Sainte-Rose, Célia
Liming, Andy
Lusbec, Jean-Marc
Tinaugus, Édouard
Mirande, Richard
Whelan, Sean
Tisi, Julian
Buckley, David John
Boyle, Michael Edward
Wahetra, Walisaune
Dhillon, Simran Kaur
Grewal, Harl
Ruffenach, Virginie
Lafleur, Pascal
Mann, Pavitar Kaur
Cuénot, Guy-Olivier
Kasarherou, Joël
Rankin, Jack
Simon, Jérémy
Gil, Antoine
Courts, Robert
Cox, David Roy
Backès, Sonia
Ingleton, Barry Paul
Yanno, Gaël
Langridge, Richrd Andrew
Deladrière, Bernard
Maynard, Charlie
Washetine, Charles
Descombels, Alain
Prosser, Andrew Peter
Weiss, Antonio
Wenehoua, Macate
Lagarde, Sonia
Lord, Jonathan
Lafleur, Jacques
Leroux, Didier
Forster, Will
Anderson, Nataly Suzana
Uregei, Louis Kotra
Barker, Richard
Maresca, Pierre
Erheriene, Ese
Wahéo, Marcko
Read, Tim
Metzdorf, Nicolas
Boniface, Merv
Demery, Lucy
Reignier, Gérard
Santa, Thierry
Hamidi, Monica
Jones, Clive
Haocas, Muneiko
Wright, Colin
Homboé, Michelle
Pagand, Véronique
Ititiaty, Joannes
Millar, Manuel
Woudman, Debbie
Naillet, Philippe
Batchelor, David Peter
Lebon, Karine
Forman, Ivana
Greenshields, John William
Bassire, Nathalie
Harman, Lionel Roger
Rutland, Tom
K/Bidi, Emeline
Ward, Frank
Lorion, David
Williams, Leila
Boucher, Annie-Claude
Dijoux, Ruth
Albora, Stéphane
Bemat, Sharif
Hoareau, Patricia
Riani, Richard
Latchoumanin, Serge
Thazard, Rudy
Payet, Isabelle
Bottomley, Peter
Cooper, Rebecca "Beccy"
Attwood, Kathryn Alexandra
Chugg, Morag
Mallin, Sonya Lynne
Issa, Ridwane
Rooke, Edmund John
Fouassin, Stéphane
Baker, Steven
Virapoullé, Laurent
Reynolds, Emma
Brasier-Clain, Marie-Luce
Settama-Vidon, Léopoldine
Brodelle, Toni
Payet, Jean-Yves
Gauvin, Didier
Dijoux, Martine
Ahmed, Khalil
Ratenon, Jean-Hugues
Bunting, Catrherine
Maillot, Frédéric
Gemmell, Edmund
Phoenix, Richard Neal
Laï-Kane-Cheong, Alexandre
Leung, Eric
Orphé, Monique
Gironcel-Damour, Nadine
Rehman, Ajaz
Legros, Valérie
Ramassamy, Nadia
Smallwood, Mark
Adekalom, Johny
de Chazournes, Philippe
Clain, Ophélie
Hoareau, Jean-Noël
Lombard, Didier
Fanfan, Loïc
Robert, Thierry
Gaillard, Perceval
Guillou, Johan
Coddeville, Hélène
Nativel, Jean-François
Juhoor, Karim
Tronc, Isaline
Velleyen, Gaël
Marcely, Éric
Valeama, François
Payet, Jean-Luc
Catherine, Richelain
Massain, Rémy
Bachou, Jérôme
Gumbs, Frantz
Gibbs, Daniel
Cazé, Béatrice
Guion-Firmin, Claire
Rivère-Bonzom, Sabrina
Paines Stephen, Victor
Lenormand, Stéphane
Lebailly, Patrick
Michel-Revert, Dominica
Seo, Mikaele
Mulikihaamea, Etuato
Mailagi, Soane Paulo
Tukumuli, Tamaseno
Kulikovi, Malia Nive
Ugatai, Sandrine Aimée
Vergé, Lauriane
Lescure, Roland
Caroit, Éléonore
Holroyd, Alexandre
Anglade, Pieyre-Alexandre
Vojetta, Stéphane
Ferracci, Marc
Petit, Frédéric
Ben Cheïkh, Karim
Lakrafi, Amal Amélia
Genetet, Anne
Beany, Captain
Deere, Colin John
Griffiths, Justin Mark
Griffiths, Mark
Bartolotti Hill, Nigel Francis
Kinnock, Stephen
Mainon, Abigail
Morrissey, Rhiannon
Habsburg-Lorraine (Franz Joseph I), Franz Joseph
Duggan, Edwin
Kent, Jeremy Richard
MacNaughton, Karl
Lotriet, Annelie
Marbrow, Richard
Tolashe, Sisisi
Morris, Jack William
Lekganyane, Soviet
Roskams, Vixky
Chauke, Meagan
Swarts, Berry Bernice
Tami, Mark Richard
Moraka, Thandi
Nalumango, Ronalda
Boshielo, Shela Paulina "Polly"
Ntuli, Mdumiseni
Masemola, Dickson
Pule, Dina
Koornhof, Gerhard
Shiviti, Tsakani Goodness
Mkutu, Lufefe
Chauke, Bejani
Meth, Nomakhosazana
Aphiri, Mokgadi Johanna
Hlongo, Altia Sthembile
Dlakude, Doris
Mnganga-Gcabashe, Lungi Annette
Mchunu, Thembeka Vuyisile Buyisile
Diko, Khusela
Khawe, Jacob
Nkabinde-Khawe, Thuliswa Winlove
Hassan, Fasiha
Nqola, Xola
Letsike, Mmapaseka "Steve"
Ntshalintshali, Lindiwe
Tikana, Weziwe
Nzuza, Njabulo
Mashaba, Herman
Aouchiche, Youcef
Zakani, Alireza
Sid' El Moctar, Hamadi Ould
M’Bareck, El Id Mohameden
Abeid, Biram Dah
Spiller, Sean M.
Chernov, Roman
Tokarev, Sergey
Bobovnikov, Aleksey
Zyryanov, Viktor
Uk, Nihad
Millar, Robin
Jones, Kathrine
Marshall, Steve
Haig, Petra
Jarvis, Hannah Elizabeth
Baker, Anne
Whatley, Mike
Iqbal, Yas
Kaur-Dhaliwal, Ammi
Hill, Adam
Bagley, Michael Norman
John, Mark Richard
Beckett, Nicholas Paul
Beasley, Will
Holton, Bernard
Evans, David Mark
Cole, Nancy
Gorman, Brandon
Thomas, Mark
Kim, Joshua
Brandon, Beatrice
Canning, Lee
Williams, John Aaron
Latif, Irfan
Shepherd-Foster, Meg
Phillips, Malcolm
Smith, Ellis
Llewellyn, Simon
Rahman, Sharifah
Barros-Curtis, Alex
Ryan, Jess
Urquhart, John Esnest
Pollard, Karl Robert
Al-Mawed, Taghrid
Orange, Jamie
Saville Roberts, Liz
Day, Tomos
Stallard, Joanna
Jenkins, Phoebe
Drinkwater, Karl
Murphy, Lucy
Jenkins, Marc
Antoniazzi, Tonia
Banza, Franck
Thomas Price, Catrin
Bagnall, Robert
Erasmus, Wayne
Griffith, Nia
Passmore, Chris
Laurence, Karen
Jones, Gerald
Collings, Becca
Jenner, Amanda Jane
Smith, Jade
Thomas, Gareth
Steel, Daniel John
de Gregori, Lorenzo
Davenport, Bob
Allen, Sarah
Davy, Ben
Horner, Steve
Ingram, Darryl Christian
Crabb, Stephen
McLay, Lauren Elizabeth
Cameron, Alistair
Purchase, James
Spencer, Alan Charles
Marchant, Stewart
Tomos, Cris
Siphika, Vusi
Andersen, Hanna
Davies, David T. C.
Windsor-Peplow, Max
Williams, Craig
Witherden, Steve
Brignell-Thorp, Jeremy David
Harris, Carolyn
Chohan, Samantha Nida
Clarke, Helen Ceri
Ashton, Steve
Dowden, Jan
Dance, Adam James
Montacute, Rebecca
Wootton, Serena Angela
Morden, Jessica
Egerton Buckler, Rachel
Short, Tommy
Jones, Ruth
Vosper, Kerry Ann
Taylor, Paul
Davies-Jones, Alex
Bayliss, Steve
Bishop, Jonathan
Owen, Wayne
Bryant, Chris
Robinson, Adam
Glossop, Christine
James, Darren
Sutcliffe, Tara-Jane
Bell, Torsten
Jones, Peger
Thomas-Symonds, Nick
Edmunds, Nathan John
Roberts, Brendan
Dunning, Lee
Brooke, Nikki
Cairns, Alun
Barter, Jonathan Reece
Buchanan, Laura
Keen, Fred
Hansard, Charles
Russell, Rochelle Ellen
Trower, Ryan
Weston, Brenda Dawn
Carter, Tom
Hooberman, Hal
Heathcote, Gavin John
Hughes, Shaun
Pro Chemnitz,
Sabine, Anna Elizabeth
Swain, David Albert George
Trimnell, Lucy Clare
Ward, James Adam Robertson Ernest
Palmer, Bret Sheldon
Irvin, Garry Melvyn
Culshaw, Thomas
Akoto, Evelyn
Norris, Barney
Harwood, Chris
Glen, John
Charleston, Victoria
Aldridge, Matt
Woodward, Nathaniel
Cupis, Malcolm John
Free Citizens of Dresden,
Postlewhite, Kerry
Read, Catherine Anne
Force-Jones, Pete
Herbert, Emily Marie
Free Saxons,
Kinnaird, David
Newman, Rob
Talbot, Stephen Edward
Team Zastrow,
Penrose, John
Pearse, Richard Andrew
Daw, Thomas
Aldridge, Dan
Dissident: Innen Dresden,
Flynn III, Henry I.
Freedman, Keith
Mei, Nelson
Soderstrom, Jon
Juan, Michael
Fox, Liam
Navarro, Eduard
Al-Hassan, Sadik Adam
Chau, Wendy Ha
Jacobs, Scotty
Cartman, Ash
Kokkinoftas, Alexander
Livesey-Lodwick, Oscar
Looijen, Autumn Hope
Chen, Chyanne
Flores, Oscar
Lai, Michael
Morales, Jose
Zschocke, Volkmar
Patt, Almut
Schulze, Sven
Schaper, Susanne
Oehme, Ulrich
Fassmann, Lars
Eberlein, Jens
Kohlmann, Martin
Vogel, Paul
Cox, Geoffrey
Jackson, Andrew Neil
Udall, Morris K. "Mo"
Rayner, Alan Edward
Saxby, Isabel Angela
de Montille, Béatrice
Vollory, Gérard
Delucenay, Olivier
Auzal, Jean-François
Ramos, Valérie
Todorovix, Nicolas
Guillaumont, Nadège
Dudukdjian, Jean-Noël
Geffrault, Alexis
Darling, Steve
Barrallon, Anaïs
Foster, Kevin
Chinal, Marc
Moor, Paul Andrew
Scott, Gordon John David
West, Charlie
Wongsosaputro, Chris
Dulac, Michel
Vidal, Paul
Ascarino, Charles
Spennato, Sophie
Communal, Pierre-Henri
Martinon, Alexis
Chirat, Christophe
Browning, Isabelle
Allali, Moshen
Rossolini, Aude
Jenner-Fust, Alexandra
Moroge, Jérôme
Annani, Élodie
Banwell, Andrew Dafydd Charles
Pirra, Olivier
Chambon, Arthur
Spennato, Samantha
Beuzit, Céline
Faurite, Cécile
Carron, Lucie
Heurtel, Antoine
Amsellem, David
Nelson, James William
Burge, Stephen James
Péchereau, Alain
Allen, Benet
Gascon, Gilles
Gigarel, Océane
Perreira, Christina
Barthès, Didier
Chomette, Auriane
Briza, Sabrina
Piot, Michel
Blein, Yves
Monchau, Damien
Attal, Bruno
Salmi, Camila
Minoux, Olivier
Egron, Martin
Kessi, Mokrane
Ayvali, Yalcin
Palluy, Delphine
Bernard, Brice
Edgar, David Nigel
Empereur, Arthur
Bussy, Flora
Wurtz, Anne-Sophie
Ciceri, Matthieu
Troutot, Philippe
Davis, Byron Clifford
Camus, Renaud
Camus, Bertrand
Rahalia, Myriam
Chenu, Jordan
Dauchy, Marie
Trosset, Xavier
Nowak, Patricia
Florio, Mikaël
Thomazo, Vincent
Socquet-Juglard, Ghislaine
Trouvé, Pascale
Mignola, Patrick
Garnier, Remi
Gaudin, François
Bouvier, Mireille
Gonzalez, Charles
Mercier, David
Animashaun, Damola
Felfouli, Sonia
Ducruet, Marie
Guillaud, Albin
Thomas, Cameron
Turner, Chloe Isobel
Preece, Jason
Hillaire, Mathieu
Sifer, Naïma
Dugoin-Clément, Jean-Philippe
Bryon, Éveline
Morelle, Antonin
Sy, Mama
Parolini, François
Lemaire, Pascal
Bielak, Vincent
Pham Lieu, Mathilde
Mainwaring, Anna
Blackbeard, Jean Annlyne Misseys
Gustave, Steevy
Mousnier, Gilbert
Perdereau, Isabelle
Baure, Paul-Henri
Benahmed, Sheherazade
Kemoune, Mehdi
Charvillat, Jean-Paul
Moreira, Alice
Lemoigne, Gérard
Lopès-Venot, Joëlle
Deme, Amadou
Boutaleb, Alain
Martin, Jérémy
La Selve, François
Polizzo, Iliane
Scache, Agathe
Coquelet, Jean-Pierre
Loizillon, Martin
Steel, Sandy
Plouin, Juliette
Djabali, Miriam
Dumont, Dimitri
Savage, Roz
Beletreche, Nadhéra
Steens, Philippe
Hidri, Faten
Merrien, Paul-Henri
Mazurié, Lionel
Bernard, Antonin
Grisaud, Benoît
Benamou, Michel
Carcasset, Nadia
Godier, Marie
de Boishue, Nicolas
Vera-Fontano, Inès
Rehab, Hanna
Zaoui, Mustapha
Camus, Stéphane
Cormier, Claudine
Leclerc, Monique
Bellon, Sandrine
Azzouni, Sabrine
Nassere Camara, Mariam
Badin, Marie-Ange
Bentaj, Abdelaziz
Le Gal, Anna
Décaillet, Marie-Laure
Boumedienne, Samir
Chollet, Gary
Bounab, Zina
Quirante, Gaël
Jan, Corinne
Dangas, Corinne
Achidi, Baï-Audrey
Aeschlimann, Marie-Do
Millot, Philippe
Bertier, Frédérique
Isaac, Christel
Laurent, Hadrien
Perrotel, Sébastien
Denoo, Emilia
Saint-Léon, Laurent Martin
Belloufa, Karima
Fabre, Michel
Eastoe, Bob
Dageville, Marine
Brunet, Antoine
Broomfield, Martin John
Bichara, Digui
Billingham, Zoë
Humphrys, Owen
Ali, Shaf
Chandler, Bradley
Florennes, Isabelle
Watson, Sasha
Bravo, Mélina
Bigdade, Habiba
Muller, Florence
Saïz, Guilhem
Rogan, Matt
Schoenhenz, Eric
Azergui, Nagib
Barny, Valéry
Strumanne, Laurent
Combaz, Philippe
Allain, Michel
Eisenberg, Mathilde
Sahraoui Brahim, Youcef
Banks, Richard
Bettney, Warwick
Druet, Léa
Martins, Rachel
Chassat, Pierre
Mercier, Caroline
Gebarska, Agnieszka
Rousset, Alexandre
Westwood, Adam
Shehata, Rezk
Crosnier Leconte, Cyril
Garoyan, Fabrice
Rabotoson, Sonia
Lambert, Mireille
Adref, Oussama
Gacem, Zaya
Khalil, Mina
Adeyemi, Samson
Burke, Sharon
Rato, Sandro
Chesterfield, Rob
Elizagoyen, Xabi
Dumont, Agnès
Versini, Christophe
Follows, Michael Scott
Mandereau, Christophe
Duthu, Charlotte
Gill, Julie
Birtic, Jeanne
Bishop, Matt
Abad, Cécile
Attaf, Mokhtar
Goodin, Stan
Hlavacek, Guillaume
Brochot, Anne
Harper, Mark
Halary, Pascal
Joyce, James Michael
Sikder, Saiham
Larroque Comoy, Annie
Richez, Cécile
Taranne, Chantal
Habib, Sarena
Cusa, Miron
Labbé, Laurence
Pittoni, Olivier
Hénique, Philippe
Schneider, Frédéric
Buckland, Robert
Louap, Pascal
Rapilly Ferniot, Pauline
de Jerphanion, Antoine
Bessières, Guillaume
Gaudé, Nathalie
Violleau, Laurent
Hebden, Roderick George
Chesneau, Léopold
Chaudon, Anne-Laure
Sauteray, Elena
Desnos, Julien
Asmani, Monia
Kosidowski, Catherine
McCabe, Matthew David
Laurent, Philippe
Yvars, Patrick
Simonin, Thibault
Isnard, Numa
Gautrelet, Julien
Benoist, David
Willis, Les
Martin, Agathe
Nassimi, Farid
Toyane, Alexis
Stone, Will
Hunter, Scott Victor Abbas
Hicks, Debbie
Bentley, Andy
Molina, Marie-Pierre
Hilbert, Dirk
Dimitrova, Ivanka
Garreau, Isoline
Cazauran, Guillaume
Rousselle, Loïc
Delalande, Franck
Castellan, Laurent
Hughes, Jason Philip
Broch, Élodie
Faury, Stéphanie
Papin, Sandrine
Bernard, Didier
Kokouendo, Rodrigue
Jahier, Patrick
Troussard, Béatrice
James, George William
Guillard, Laetitia
Dailly, Michel
Frija, Gabrielle
Hemet, Patrice
Baku Mandediba, Ketty
Yetkin, Mehmet
Brown, Chrissie
Bonnet, Arnaud
Lécuyer, Reine
Mairiaux, Delphine
Moskowicz, Jean-Marc
Duchaussoy, Bernard
Lester, Chris
Sanchez, Michaël
Opher, Simon Joseph
Meillet, Kevin
Renault, Frédéric
Whitfield, Saskia
Novais, Pascal
Geoffroy, Guy
Delalandre, Bruno-Charles
Maurize, Nathalie
Robert, Pascal
Moretti, Pierre
Simonpietri, Laurent
Valcin, Kamal
Woods, Florence
Bui, Jérôme
Tarnier, Charles
Hernandez, Adam
Bacon, Kolton J.
McBrayer, Mark
Jähnigen, Eva
Renteria, Antonio "Tony"
Ramadier, Alain
Chateau, Pauline
Bakhti-Alout, Sonia
Abdellaoui, Leïla
Bounoua, Mohammed
Pallas, Albrecht
Loubota, Praince-Germain
Malard, Jean-Ludwig
Himmi, Elhame
Guy, Sylvie
Massengale, Steve
Minardi, Gaëtan
Srai, Abdelssamad
Krah , Maximilian
Schollbach, André
Ivorra, Leïla
Pierre, Philippe
Wedgeworth, Luc
Savignat, Antoine
Dillenberg, Stephen "OGY"
Attagnant, Erwan
Lapeyre, Albert
Lessaint, Lionel
Barbier, Sandrine
Géhan, Barbara
Pöhnisch, Jan
Cathala, Gabrielle
Flament, Nicolas
Bruna, Annika
Gold, Peter
Wolff, Sascha
Élimas, Nathalie
Lassoued, Samir
Ferdel, Anaïs
Demarquez, Philippe
Schulte-Wissermann, Martin
Reinmann, Agnès
Eskenazi, Romain
Marcel, Bruno
Topuzovic, Andrijana
Le Guevel, Olivier
Sacerdot, François
Demaret, Philippe
Carsten Fuchs, Marcus
Chikhane, Myriam
Zouine, Kamel
Suarez, Valérie
Coudert, Noël
Jolly, Laurent
Bratulescu, Mirela
Bouatlaoui, Amina
Lauzet, Pierre-Louis
Robin, Pierre
Patel, Almash
Telle, Géraldine
Le Parc, Françoise
Saint-Martin, Laurent
Greenberry-Pullen, Holly
Gonzales, Didier
Poiret, Guillaume
Hayward, Cam
Baptiste, Marie-Françoise
Haywood, Guy Anthony
Bry-Chevalier, Tom
Moore, Alex
Noaile, Lucien
Marques, Catherine
Hamzaoui, Naoual
Yon, André
Orkidez, Blueez
Lemaire, Mirabelle
Ciuntu, Marie-Carole
Philippet, Alain
Merlin, Véronique
Yvos, Isabelle
Scotto, Gérard
Moulin, Brigitte
Perru, Marie-Odile
Vincent, Denis
Rosenblum, Jonathan
Cui, Wenqi
Bonhomme-Afflatet, Michèle
Jaubert, Christophe
Benouadah, Simone
Benbetka, Abdallah
Ollivier, Emmanuel
Ndongala, Lufian
Cousens, Jacob
Ruchot, Sandrine
Mahmoudi, Monia
Cude, Annaliese
Ducandas, Véronique
Gary, Ethan
Hilditch, Christopher Graham
Ramage, Sébastien
de La Faire, Olivier
Trochu, Laurence
Jacqmin, Anne
Kameni, Iphigénie
Grespier, Margaux-Charlotte
Jegou, Sylvie
Leroux, Jean-Loup
Auger, Christophe
Carrive-Bedouani, Maïté
Thévenot, Pascal
Brault, Gaëtan
Jullié, Céline
Bizet, Jérémy
Casimir-Perrier, Pascal
Ferré, Clara
Wawszczyk, Isabelle
Janisset, Hélène
Borocco, Matthieu
Mullone, Liam
Bergantz, Anne
Brody, Louise
Coquard, Bertrand
Cuignet, Jean-François
Pinchaux, Pierre-Yves
Guigard, Isabelle
Deschamps, Lionel
Aslan, Ayse
Augustin, Olivier
Niebel, Caroline
Bourdon, Céline
Consigny, Charles
Lelandais, Sophie
Rativet, Bénédicte
Richard-Desoubeaux, Chloé
Zanatta, Céline
Maurel, Franck
Caneparo, Bruno
Sauger, Mélinda
de Montbrial, Thibault
Macedo De Souza, Maria
Boucher, Stéphane
Suzé, Jean-Luc
Onofri, Catherine
Perraudin, Cécile
Verilhac, Julian
Lemiere, Bénédicte
Christophoul, Michèle
Sabine, Andre
Brosse, Laurent
Fortin, Emmanuelle
Didierjean, Christèle
Borie, Jacques
Abouhamda, Fouad
Plancoulaine, Pierre
Janvier, Frédéric
Katusevanako, Rithe
Kaya, Ali
Wynter, Pauline
Jombart, Christiane
Vincent, Rémi
Hervieux, Edwige
Nauth, Cyril
Vialay, Michel
Sicard, Anne
Kossoko, Bernard
Blaise, François
Bekono, Mélanie
Préau, Jean-Marwaan
Gonnot, Thierry
Lefebvre, Jack
Morin, Laurent
Pailhac, Victor
Winocour-Lefèvre, Pauline
Le Hot, Christophe
Ettori, Magà
de Rozières, Élisabeth "Babette"
Lamir, Fatma
Czap, Aïda
Gommard, Philippe
Zerouali, Rachid
Martin, Dominique
Ihia, Aïcha
Levrard, Marion Sabine
Ternant, Evelyne
Gallois-Jobez, Delphine
Ahmed, Akhlaque
Houthoofd, Garance
Linda, Jérôme
De Keersmacker, Nicolas
Desseigne, Nathalie
Marchet, Christian
Marino, Louis
Prat, Hervé
Vuillemin-Plançon, Aurore
Farmer, Christopher
Gower, Steve
El Mezoughi, Rim
Blaise, Nathalie
Pilloy, Anne
McIntyre, Alex
Shearing, Adam
Revoy, Dominique
Chapitaux, Médéric
Larrivé, Guillaume
Albrecht, Victor
Téqui, Paul
Guyot, Elsa
Guyard, Yvonne
Manigaut, Sylvie
Kermin, Jean-Charles
Lopez, Audrey
Veyssière, Philippe
Frayer, Florian
Dumoulin, Marie
Nakov, Iris
Cardona, Maryse
Pressard, Patrice
Carrasco, Anita
Wing Commander (Rtd) Ramsey, Fred
Miller, Gina
Aggarwal, Vikas
Bentley, Rachel
Chadwick, David
Blackburn, Colin David
Blockhead, Bill
Alford, Matthew
Hobhouse, Wera
Wright, James
Bewley, Dan
Ellwood, Tobias
Hayes, Tom
Nicholas, Jon
Salmon, Joe Angus
Houlden, Martin
Wilson, Kieron
Penn, Miles
Santiago, Xavier
Burns, Conor
Toale, Jessica Jade
Hanna, Jeff
Smith, William
Lauro, Achille
Jones, Darren
Bernadotte (Gustaf V), Oscar Gustaf Adolf
Aston, Ben
Sakskoburggotski, Simeon
Warden, David
Vivienne, Julie
Fox, Ashley
Redman, Leigh
Sully, Claire
Graham, Charlie
Fagg, William Frederick
Barnes, Pelé James
Tanner, Gregory
Between Lodges, Wilbur
Crazy Horse,
Fontaine, Nahanni
Haskie, Leonard
Holy Rock, Johnson
Jerred, Jeanne
Louis, Georgene
White, Judy
Zanetti, Teresa A.
Misla Aldarondo, Edison
Asahara, Shoko
Balkany, Patrick
Hardin, Lu
M'bala M'bala, Dieudonné
Simpson, O. J.
Smith, T. Dan
Sorenson, Kent
Stewart, Martha
Taylor, Charles
Thibault, Lise
Wadena, Darrell "Chip"
Winter, Carl
Gemkow, Sebastian
Gabelmann, Ute Elisabeth
Jung, Burkhard
Viefeld, Marcus
Subat, Katharina
Subat, Katharina
Neumann, Christoph
Krefft, Katharina
Riekewald, Franziska
Mullooly, Ciaran
Landy, Fergal
Smith, Michelle
Cahill, Anthony
Maguire, Margaret
Waters, Gerry
Keenan, Charlotte
Garland, Stephen
Pocock, Daniel
Enochson, Brandy
Rotter, Robert
Doyle, Susan
McGurk, Una
Meyer, Seth
De Barra, Graham
Lahive, Ross
Doyle, Christopher V.S.
Borris, Simone
Rösler, Jens
Krull, Tobias
Anger, Nicole
Pasemann, Frank
Isenhuth, Till
Biedermann, Sarah
Fassl, Bettina Cornelia
Jordan, André
Future!,
Animal Welfare Alliance,
Deaton, John
Cain, Ian
New Forum Citizens' List,
Antonellis, Robert J.
Newell, Lisa
Gaetz, Don
Parks, Daryl
NeSmith, Kimblin E.
Parker, Vernon Lee
Jeanty, Francky L.
Davis, Tracie
Pro Dessau-Rosslau,
Shoar, David B.
Hill II, George Anthony "T"
Dore, Sylvain
Holleran, Marilyn
Debbonaire, Thangam
Blancett, C. J.
Williams, Samuel P.S.
Kou, Bowen
Coombes, Nicholas
Denyer, Carla
Clarke, Robert Vernon
Smith, Carlos Guillermo
Sheridan, Charles "Chuck"
Keen-Minshull, Kellie-Jay
Ahrens, Vance
Free Faction Dessau-Rosslau,
Carroll, Doris H.
Siamas, John
Braver, Ben
Torres, Carmen
Arguello, Jon H.
Martinez, Jose
Carter, Phillip R.
Aldieri, Randy J.
Hawkins, Aaron J.
Jacobs, Rodney
Klitzman, Chad
Lewis, Charles A.
Morrissette, Haley "Hale"
Kline, Kim
Gillum, Keith Ellis
Chang, Samuel
Leonard, Stephanie Lyn
Beasley, Kenny
Glass, Grace
Brass, Spencer
Brady, Robert J. "Bobby"
Browne, Charlie
Hauptsache Halle ,
Sandlin, Benjamin Frierson
Priestly Jackson, Brenda A.
Mejía Haro, Ulises
Jordan, Terrance
Hughes, Briana
Caulker, Lloyd
Wakefield-Gamble, Therese V.
McManus, Gary
Grage, Rachel
Morgan, Bryson
Primrose, Nick
Matthews, Keith
MitBürger for Halle,
Boyer, Paul
Greco, Sam
Watts, Jamie
Sapp, Judson
Connolly, Tony
Trask, Amy
Eagle-Glenn, Raemi
Johnson, Chad
Vowels, Judith
Grow, J. J.
Shaw, Robert L.
Chamberlin, Ryan D.
Merritt, Jr., Fody
Arndt, Jackie
Cobb, Nan
Farner, Keith
Levine, Mike
Owens, Addie
Ferrari, Andy
Simpson, Jr., Dennis M.
Shives, Steve
Sirolli, Beckie
Gentry, Richard
Barreda Pavón, Daniel Francisco
Partington, Bill
Latham, Rosemarie
Johnson, Matt
Smith, Kelly
Hinojosa, Juan
Anderson, Jr., Vernon Mitchell
Limongello, Mike
Luse, Logan
Miller, Monique
Orriss, Erika
Reck, Robert
Martinez, Joseph Alejandro
Adamek, Eiko
McAdams, Laura Gomez
Weber, Ralf-Peter
Rumberg, Sebastian
Keen, Tom
Büttner, Lutz
Miller, Kelley Diona
Lehmann, Frank
Douglas, Nate
Weber, Jakob Uwe
Lückemeyer, Karsten Rudolf
Henry, Sarah
Summersill, Marsha
Ford, Belinda
Johnson, Jane't Buford
Hoagland, Seth
Pull, Gregory
Eskamani, Anna
Melendez, Joseph "Joe"
Spencer, Leonard
Alvarez, Jose
Alvarez, Vanessa
Centeno, Jacqueline
Johnson, Robert LeWayne
Cruz, Michael
Revelles, Maria
Jeng, Horng "Andrew"
Hill, John
Albert, Jon
Davis, Chad
Owens, Deborah "Debbie"
Stuckey, Amilee Marie
Herrmann, Ashley Elizabeth
Jonsson, Jennifer Kincart
McArthur, Heather
McDonough, Shawn Curtis
Wilkinson, Randy
Patterson-James, Bonnie
Hernandez, Octavio E.
Cieslak, Karl
Freiberg, Judy
Pura, William "Willie"
Phillips, Kirk
Larrivee, Robert Arthur "Bob"
Beckman, Bryan
Montanari, Ed
Bruemmer, Nathan
Amador, Amaro Lionheart
Driver, Tim
Brundage, Ashley
Kuipers, Nathan Albert
Clemente, Nick
Koster, Traci
Smith, Ronrico "Rico"
Carpus, Lisa
Hicks, Tyrell
Kachelries, Bobby
Wilkins, Luther Keith
Devilliers, Adriaan J.
Miller, Lesa
Conerly, William "Bill"
Gay, Alyssa
Green, Richard P.
Tatem, Rich
Simpson, Nancy M. H.
Pozzie, Michelle
Dunbar, Tony
Nix, Danny
Blue, Jim
Ceracche, Steven
Oliver, Vanessa
Fowler, Cornelius
Krakow, Joshua
Frantz, Susan
McCleary, Denise
Work, Charles Robert "Chuck"
Benarroch, Yvette
Folley, Greg
Oslund, Arthur D.
Fornear, Danika
Poli, Andi
Lloyd, Johnnie "Buck"
Stortstrom, Lisa
Hernandez, Alberto
McGahn II, Donald F. "Don"
Tendrich, Debra
Baker Sutton, Destinie
Shooster, Jay
Gerwig, Anne
Litt, Rachelle
Acosta, Christian
Aguirre, Anthony
Fox, Gabrielle M.
Weinberger, Meg
Abel, Keith
Rodrigues, Emily
Rosenwald, Mitch
Brown, Joshauwa
Tallgren, Carl Olof
Brenner, James "Jim"
at-Talhi, Jadallah Azzuz
Lopez-Palma, Mery
Saunders, Joe
Saunders, Moe
Almonte, Melinda
Aristide, Wallace
Arscott, Loreal
Barley-Mayo, Monique
Pierre, Faudlin
Sanon-Jules Olivo, Christine
Jean-Poix, Stanley "J. P."
Kelley, Laura F.
Gil-Abarzua, Jacqueline "Jackie"
Gross-Kellogg, Jacqueline "Jackie"
Bornstein, Matthew John
Schwartz, Norma Perez
Benhabib, Moises I.
Collazo, Alian Alejandro
Ramos, Nicolas
Slawson, Beatrice
Vodola, Joel
Reyes, Marcos
Travis, Michael
Arias Trevilla, Alejandra Berenice
Redondo, Mike
McCarthy, Kerry
Conaghan, Dan
Sutcliffe, Tony
Stafford-Townsend, Ani
Egan, Damien James
Hulse, Rose
Harris, Louise
Francis, Lorraine
New, Anthony Michael
Trueman, Tommy
Smart, Dan
Jones, Darren
Saunders, Laura
Gooch, Caroline Louise
Page, Mary
O'Connor, Scarlett
Smith, Ben
Smyth, Karin
Brennan, Liz
Brown, Andrew Charles
Breitnauer, Jai
Visick, Richard
Norton, Neil
Donnithorne, Connor David
Moon, Perran
Marrington, Thalia Simone
Hayes, Catherine Anne
Tarrant, Roger
Holmes, Paul
Hawkins, Robert J.
Chalk, Alex
Chaplin, Lara
Wilkinson, Max
Wilson, Daniel
McDonald, Daud
Puntis, Nic
Venkatesh, Ravi
Gibson, Sarah
Baseley, Declan
Gorgiard, Marion
Billaud, Françoise
Raoult, Loïk
Simelière, Thierry
Ginsburg, Benjamin David
Briend, Stéphane
Thomas, Pierre-Yves
Faligot, Romain
Darras, Fanny
Deedigan, Ed
Sergenton, Nathalie
Le Fol, Alain
Lamy, Yvan
Pouillard, Morgane
Martin, Joannic
Ravard, Antoine
Allain, Olivier
de Mellon, Odile
Lecat, Marie-Pierre
Lamour, Jean-Pierre
Fernandez, Dariel
Tyli, Bryan
Lefeuvre, Marie-Thérèse
Nivet, Florence
Kerlogot, Yannick
Lude, Noël
Weiss, Arnold "Arnie"
Guéguen, Alain
Prigent, Jean-Paul
Toudic, Arnaud
Vinceleux, Edwige
Le Scour, Françoise
Lironcourt, Sylvie
Touzé, Nicolas
Drissi, Moulay
Rolland, Myriam
Troadec, Marie-Amélie
Castek, Sandrine
Le Meaux, Vincent
Jézéquel, Yves
Barrow, John M.
Germain, Bernard
Gioux, Sylvie
Kerrain, Trefina
Mitchell, Rickey
Vicet, Marielle
Leclerc, Erwann
Alvarez, Ignacio
Guéguen, Yann
Aragu, Jose L.
Poder, Éric
Cordero-Stutz, Rosanna
Weber, Carine
DeLaRua, Ruamen de Jesus
Fornet, Alex
Giordano, Jeffrey
Knapp, Mario
Reyes, James
Rivera, John
Rodriguez, Ernesto "Ernie"
Fontaine, Georges-Philippe
Herman, France
Le Rest, Bernard
Billard, Thierry
Guégan, Izold
Piro, Élisabeth
Cadalen, Pierre-Yves
Coatenea, Marc
Poullaouec, Yvette
Salami, Réza
Louvel, Elisabeth
Cabon, Mikaël
Gélébart, Anne
Migerel, Sandrine
Pellicano, Fortuné
Le Corre, Jean-Yves
Vasseur, Alice
Quintero, Miguel
Hébert, Gérald
Rojas, Eddy
Madec, Sylvia
Collard, Rémy
Hita, Melvyn
Brown, Marion K.
Smolarz, Pierre
Abasq, Roger
Le Bian, Francis
Le Moign, Patricia
Praschnik, Richard
Governatori, Jean-Marc
Guéguen, Yves
Duprat, Loïc
Muller, Matthieu
Gonzalez, Roberto J.
Paz-Hernandez, Bryan
Rainville, Claudia
Vulpiani, Sylvaine
Bihouée, Tony
Hénaff, Marie-Claire
Bergami, Jérôme
Beaupré, Michel
Payraud, Michel
Leménicier, Jean-François
Blosse, Patricia
Renou, Monique
Enfroy, Guillaume
Sarrabezolles, Nathalie
Briant, Félix
Thomaïdis, Renée
De Cecco, Angélique
Lolliérou, Thierry-Hubert
Muriot, Stéphanie
Cajean, Christian
Le Ny, Brigitte
Nicolas, Franck
Bouin, Yolande
Le Guen, Eric
Touzé, Maxime
Leriche, Yann
Tanguy, Jacques
Djobo, Abbas
Debliqui, Régis
Malet, Aela
Criquet, Patrick
Perez, Alain
Le Flao, Youenn
Perez, Christian
Gourlaouen, Claire
Couëdelo, Pierre
Dran, Laurent
Morel, Anne
Paingault, Claire
Cuciniello, Manon
Saoud, Hind
Desprez, Nadine
Le Moing, Yannick
Barguil-Dupic, Jean-Bruno
Siegward-Kampf, Laurent
Monnier, Jean-François
Bouriel, Gwénola
Hamon, Valérie
Rouleau, Gautier
Gaumont, Martin
Girard, Sébastien
Priet, Laurent
Bajjouj, Khalid
Lahais, Tristan
Cadiou, Stéphanie
Charote, Jean-Pierre
Lahogue, Mathilde
Jambu, Marc-Antoine
Marion, Victor
Defrance, Florence
Egron, Maël
Ben Lahcen, Sofia
Patault, Anne
Orain, Gabriel
François, Jacques
Bleivas, Mireille
Desmoulin, Gil
Blateron, Céline
Oliviéro, Valérie
Tetaud, Sarah
Chirazi, Sandra
Devriendt, Jocelyne
Hautier, Ludovic
Lohyn, Christian
Renault, Gilles
Houillot, Jonathan
Gilois, Françoise
de Blic, Marie
Austerlitz, Michel
Stubert, Marion
Beaurain, Denis
Jarny, Christelle
Deline, Pamela
Mocquard, Hélène
Marion, Tangi
Béchadergue, Émilie
Hubert, Ludovic
Aubrée, Adrien
André, Dominique
Floc'h, Nolwenn
Murgeanu, Maricela
Le Gagne, Anne
Guivarc'h, Nicolas
Lemoine, Dylan
Rosenstech, Leïla Marie
Fichet, Christophe
Leclercq, Éliane
Drelon, Marie-Thérèse
Bréquignon, Claude
Ferriault, Nelly
Péan, Stéphane
Descottes, Édouard
Gruenais, Étienne
Groisier, Jean-Michel
Delcourt, Julien
Ben Lahcen, Ismail
Kuczyk, Raoul
Bachelier, Florian
Looten, Marianne
Llavori, Rodolphe
Barbié de Préaudeau, Régis
Tournade, Maël
Le Gall, Joël
Gomez, Guillaume
Nicolas, Jean-Pierre
Lucas, Fabrice
Dolu, Karol
Allix, Sébastien
Elahiar, Kamel
Leroux, Marvin
Foucault, Luc
Le Barz, Lydia
Ars, François
Mousset, François
Chevrel, Franck
Le Baraillec, Yann
Page, Jean-Jacques
Cabas, David
Croci-Étienne, Magali
Ramel, Françoise
Deléon, Bertrand
Robel, Paul
Peschanski, Marc
Guillemain, Quentin
Delorme-Monsarrat, David
Vergne, Ladislas
Dorange, Karine
Hemardinquer, Cyril
Mazaheri, Pierre
Maillet, Lucien
Aubert, Marie-José
Sirven, Roxane
Métadier, Sophie
Protin, Irène
Loire, Maria
Patte, Sylvie
Schultz, Naïma
Legendre, Christophe
Delore, Claire
Lechevalier, Morgane
Baumel, Laurent
Bellanger, Jean-François
Lagrée, Sophie
de la Ferté, Olivier
Deforge, Caroline
Gardeau, Kévin
Masset, Jacques
Ben Lahcen, Nesrine
Chambers, Francis
Bardet, Marine
Brindeau, Pascal
Petit, Noé
Huet, Sabrina
Kermad, Dabhia
Doumas, Éric
Lamy, Claude
Rabrault, Isabelle
Duplessy, Emmanuel
Babin, Élodie
Houssard, Alexandre
Mallet, Jean-Paul
Chaillou, Yann
Bertran, Sarah
Boyer, Anaïs
Megdoud, Farida
Achboune, Abdelrachid
Barbier-Beauregard, Karine
Merlot, Kevin
Riglet, Jean-Luc
Lamarque, Isabelle
Gourret-Guénin, Philippe
Naulin, Michel
Cessac, Sébastien
Manent, Valentin
Chabirand, Florence
Buizard, Maxime
Barjonet, Thierry
De Nas de Tourris, Eric
Molliere, Laurent
Sottejeau, Céline
Thébaut, Laurent
Hicter, Olivier
Boubekeur, Carla
de Filippi, Chrystel
Khelil, Anna
Baumgartner, Gaël
Legros, Raphaël
Bibet, Sébastien
Choquel, David
Delaguette, Xavier
Toulougoussou, Théodore-Richard
Silvestre, Dylan
Fontanel, Alain
Elkouby, Éric
Volokhova, Tamara
Rozenhaft, Audrey
Christmann, Elena
Rouchdi, Jamal
Hafed, Nawal
Barret, Albéric
Govi, Jérémy
Sauner, Lionel
Karmann, Stéphanie
Grosjean, Yamina
Seigle-Murandi, Frédéric
Fève, Louise
Blache, Elisa
Courcoux, Sylvain
Mas, Sébastien
Dô, Stéphanie
Sfaxi, Imène
Cutajar, Chantal
Gautheron, Capucine
Gaubert, Joëlle
Noel, Patricia
Bernhardt, Cindy
Wetzel, Virginie
Grandmougin, Denise
Plichon, Valentin
Hamza, Hicham
Mason, Keith
Lahmeur, Imane
Joron, Virginie
Amiet, Eric
Wonner, Martine
Matz, Bénédicte
Beck, Virginie
Behr, Clément
North, Alain
Chirollet, Jean-Claude
Lafay, Marina
Benhlal, Mehdi
Wolff, Marc
Toulza, Véronique
Sohler, Olivier
Weiss-Moessmer, Sarah
Weber, Daniel
Errera-Muller, Angelo
Abassi, Mélanie
Pluskota, Jean
Tetart, Yolande
Dutter, Patrick
Mertz, Quentin
Steinbach, Jean-Frédéric
Meyer, Philippe
Marchal-Minazzi, Martine
Hamm, Carinne
Ritter, Sabrina
Grussi, Véronique
Macia, Bastien
Debriffe, Martial
Camus, René
Eschenmann, Valérie
Depyl, Patrick
Toussaint, Lou
Lorber, Jean-Marie
Hecker, Christophe
Margarito, Dino
Morard, Hervé
Wojtkowiak, Florine
Stab, Cédric
Hoenicke, Brian
Meyer, Jean
Sohm, Philippe
Knoepffler, Ludwig
Sander, Anne
Ahmed-Yahia, Samy
Jacky, Bruno
Grosheitsch, Claire
Kriloff, Sébastien
Pissard, Colette
Gsell, Catherine
Gnaedig, Laurent
Riedinger, Denis
Witzmann, Leilla
Gluck, Maurice
Altherr, Stéphanie
Steinmetz, Lenny
Deschamps, Solange
Lucas, Yann
Hemedinger, Yves
Schoenbeck, Steven
Fritsch, Aïcha
Bischoff Batma, Ariane
Couval, Cyrielle
Martin, Paul
Zitvogel, Thiébaut
Gisie, Laure
Schaffar, Gilles
Cattin, Jacques
Aubert, Nathalie
Bourgeois, Lilian
Trouillet, Jean-Georges
Schermann, Gabriel
Gravier, Emily
Vanackere, Sophie
Ackermann, Vincent
Becker, Fabien
Deffarges, Anne
Moreau, Abel
Zimmermann, Christian
Zeller, Thomas
Silva, Priscille
Johaneck, Jean-Luc
Striby, Patrick
Zoellé, Jean-Denis
Waechter, Antoine
Noël, Sandrine
Stutzmann, Marc-Thierry
Fischer, Simone
Koenig, Louise
Ferry, Géraud
Charles XII,
Plantagenet (Edward I), Edward
Livingstone, Ken
Gingrich Cushman, Jackie
Wilhelm, Marion
Mayer, Sandrine
Garel, Chrystelle
Baschung, Guy
Lefort, Ophélie
Reffay, Guillaume
Morgen, Corinne
Christophe, Sylvie
Bitterlin, Olivier
Altherr, Cédric
Sense, Aimé
Lapouble, Martine
El Hajjaji, Nadia
Pinto, Pierre
Colom, Florian
Taffarelli, Emmanuel
Baschung, Régis
Steimer, Marie-Odile
Chamy, André
Barazi, Alexandre
Nimerskern, Amalia
Oche, Lionel
Dolui, David
Keltoumi, Salah
Richards, Sylvan
Ritz, Christelle
Hébert, Léonie
Roth, Laurent
Marcelli, Sylvain
Gerhart, Anne
Tarantola, Hugo
Blum, Pascal
Lourenço, Romuald
Barth, Stéphane
Mulot, Nathalie
Karlène-Debève, Mireille
Sevin, Guillaume
Breiner, Dimitri
Zill, Yvan
Beaussart, Pascal