"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
-259200
MAP LOCATIONS
WY State House 60
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 59
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 58
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 57
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 56
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 55
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 54
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 53
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 52
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 51
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 50
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 49
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 48
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 47
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 46
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 45
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 44
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 43
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 42
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 41
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 40
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 39
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 38
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 37
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 35
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 34
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 33
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 32
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 31
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 30
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 29
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 28
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 27
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 26
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 25
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 24
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 23
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 22
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 21
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 20
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 19
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 17
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 16
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 15
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 14
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 13
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 12
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 11
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 10
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 09
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 08
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 01
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 03
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 04
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 05
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 06
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
WY State House 07
WY State House Districts 1993-2003
Jan 4, 1993-Jan 5, 2003
Mr. Matt
CANDIDATES
Le Meur, Annaïg
Larsonneur, Jean-Charles
Le Gac, Didier
Le Feur, Sandrine
Melchior, Graziella
Thomin, Mélanie
Tanguy, Liliana
Balanant, Erwan
Mathieu, Frédéric
Maillart-Méhaignerie, Laurence
Rouaux, Claudia
Hignet, Mathilde
Cloarec-Le Nabour, Christine
Benoit, Thierry
Bourgeaux, Jean-Luc
Bouloux, Mickaël
Le Hénanff, Anne
Pahun, Jimmy
Le Peih, Nicole
Doré-Lucas, Marie-Madeleine
Gohin, Alice
Quéro, Benoît
Le Gall, Régis
Epaillard, Lionel
Massard, Lydie
Cuciniello, Julie
Lepert, Julie
Lugué, Pierre-Alexandre
Coudé, Charlène
Lopez, Yoann
Hitchmough, Alexander
McDaid, Sherrie
Molac, Paul
Padden, Graham
Guégan, Rozenn
Le Flecher, Lhéa
de Kersauson, Florent
Régnier, Sophie
Louro, Maria
Mamar, Khaled
Decuypère, Isabelle
Marin, Béatrice
Clodic, Jean-Marc
Crunil, Patrice
Laigre, Béatrice
Tonye, Louise
Girard, Damien
Midgley, Anneliese
Métayer, Lysiane
Loas, Ronan
Mégel, David
Perrin, Thibault
Briand, Gaël
Pierron, Blandine
Paoli, Ghislaine
Questiaux, Jean-Louis
Jameson, Sally
Jacques, Jean-Michel
Baudry, Jean-Michel
Wickens, Graham Clifford
Le Goff, Aurélie
Siret, Tiphaine
Kiefer, Guillaume
Bernard, Anne
Charlery, Valère
Naït-Kaci, Kahina
Lagrée, Kelig
Parrat, Matilda
Rosconval, Christelle
Cormier-Bouligeon, François
Charpentier, Alex
Apricena, Julie
Dallois, David
Bernelle, Adrien-Laurent
Cerveau, Sylvie
Béringer, Karine
Poly, Christine
Sansu, Nicolas
Essayan, Nadia
Baert, Adrien
Patte Suchetet, Mathilde
Debeugny, Emma
Merlin, Sophie
Robin, Régis
Florent, Monique
Furlong, Chris
Shaw, Tom
Kervran, Loïc
de La Tocnaye, Thibaut
Potter, Steve
Garcia-Bosch-de Morales, Alienor
de Choulot, Bénédicte
Marteel, Nathalie
Dumay, Frédéric
Tissier, Karine
Bellet, Éric
Kasbarian, Guillaume
Cohen, Dan
Quin, Jeremy
Field, James Michael
Milne, John Laurence
Ross, Catherine Mary
Miller, Hugo
Duggan, Jim
Active Citizens – Movement of Cypriot United Hunters,
National Action Movement,
Victory Movement,
Docherty, Leo
Baker, Alex
Harris, Paul
James-Bailey, Steve
Panayiotou, Fidias
Lloyd-Jones, Trevor
Neville, Edward John
Griffith, Andrew
Allen, Richard James
McAuliffe, Steve
Philipsborn, Chris
Smith, Mike
Thomas, David
Green, Damian Howard
Rossi, Mandy
Harper, Tristram John Kennedy
Joseph, Sojan
Ransley, James Gordon
Rowledge, Adam James
Wieczorek, Michel
Wand, Elliot
Stuckless, Daniel
Shimada, Yogo
Schachter, Jonathan
Saintonge, Jacques
Hand, Chuck
Dunning, Mary L.
Combs, Timothy
Nettle, Robert D.
Schmitz, Todd
Violaris, Joseph
Patsalides, Odysseas
Henry, Charles "Chip"
Long, Jan Michael
Hieronimus, Daniel R.
Eastman, Ron
Hall, Steele
Marleix, Olivier
Boëté, Kevin
Nikolic, Aleksandar
David, Maxime
d'Amilly, Agnès
Castro, Sylvie
Chaary, Yassin
Reignier, Pierre-Marcel
Luzeau, Emeline
Jaffrenou, Béatrice
Denis, Adrien
Kraemer, Emmanuelle
Lamirault, Luc
Flaunet, Régine
Dos Santos Orfila, Valéria
Martial, Rémi
Geraci, Carole
Laqua, Éric
Joly, Vivette
Dardaba, Soumaya
Bouticourt, Damien
Ribas, Romain
Chevrollier, Vincent
Barbier, Claire
Lamoureux, Aurore
De Oliveira, Virginia
Gaston, Mathieu
Meyblum, Elisabeth
Lhopiteau, Vincent
Dassas, Evelyne
Assayag, Anne-Laure
Mioque, Pierre
Lemoine, Aude
Vigier, Philippe
Jolivet, François
Forissier, Nicolas
Fournier, Charles
Labaronne, Daniel
Alfandari, Henri
Colboc, Fabienne
Thillaye, Sabine
Fesneau, Marc
Chudeau, Roger
Marion, Christophe
Rist, Stéphanie
Janvier, Caroline
Paris, Mathilde
Ménagé, Thomas
Brosse, Anthony
Ramos, Richard
Marcangeli, Laurent
Colonna, Romain
Antona, Nathaly
Carrolaggi, Jean-Paul
Mozziconacci, Michel
De Mari, Robin
Quintela, David
Amziane, Anissa-Flore
Susini, Angélique
Bizzari, Pascale
Lippler, Walter
Lainez, Claire
Colombani, Paul-André
Bozzi, Valérie
Filoni, François
Battistini, Olivier
Muselli-Colonna, Pierre-Ange
Champeau, Dylan
Nicolaï, Yves
Ettori, Vincent Louis
Salmat, Ghislaine
Puccinelli, Pierre-Paul
Daïen, Yves
Castellani, Michel
Morganti, Julien
Fernandez, Alexis
Paoli, Jean-François
Tomasi, Petru Antone
Mauny, Dominique
Stefani, Michel
Lamberti, Jean
Staelens, Michel
Cettour-Leoni, Christine
Josué, Olivier
Maquet, Gaël
Acquaviva, Jean-Félix
Ceccoli, François-Xavier
Mortini, Lionel
Cardi, Jean
Raffaelli-Franceschi, Amélie
Salducci, Marie-Dominique
Rongione, Viviane
Robert, Marie-Louise
Regol, Sandra
Fernandes, Emmanuel
Studer, Bruno
Buffet, Françoise
Sitzenstuhl, Charles
Morel, Louise
Hetzel, Patrick
Kochert, Stéphanie
Thiébaut, Vincent
Klinkert, Brigitte
Ott, Hubert
Lemaire, Didier
Schellenberger, Raphaël
Becht, Olivier
Fuchs, Bruno
Khan, Ayesha
Bentz, Christophe
Walker, Ashley
Abba, Bérangère
Leclerc, Michèle
Delong, Sophie
Caviezel, Théo
Leblanc-Gabriel, Jocelyne
de Dinechin, Bénédicte
Schofield, Lynn
Venancio, Eloïse
Rossignol, Georges
Demay, Sylvain
Johnstone, Oliver
Meikle, Wendy
Robert-Dehault, Laurence
Mellish, Helena Julia
Albertini, Xavier
Frigout, Anne-Sophie
Kuric, Aina
Lang, Stéphane
Philipot, Jean-Claude
Sayoud, Nesma
Rose, Thomas
Laventure, Werner
Méguenine, Lynda
Fox, Mark Alan
Miller, Laure
Fox, Mark David
Pâté, Victorien
Pace, Marie
Schwarz, Pierre
Abdulla, Ali
Ribero, Salvador
Girardin, Éric
Tracey, Yvonne
Magnier, Lise
de Courson, Charles
Thionnet, Pierre-Romain
Le Luron, Karine
Pestre, Isabelle
Renoud, Emmanuel
Martins, Lucie
de la Rochère, Marie-Amélie
Bastien, Joëlle
Brunel, Camille
Chinners (Chinnery), A. Gent
Grandjean, Carole
Lacresse, Emmanuel
Étienne, Martine
Bazin, Thibault
Potier, Dominique
Fiat, Caroline
Gaudineau, Brigitte
Pancher, Bertrand
Guckert, Olivier
Raffner Kiefer, Sandrine
Chapon, Arnaud
Thiebaut-Lamy, Nathalie
Tymen, Blaise
Mariage, Sylvie
Caillé, Bruno
Bensaid, Malika
Goulet, Florence
Bois, Anne
Laflotte, Johan
Addenet, Jean-Marie
Haros, Pascal
Dhyvert, Yves
Menneson, Michel
Gallic, Martin
Testi, Michel
Bedel, Nicolas
Nordemann, Pierre
Duret, Jean-Luc
Belhaddad, Belkhir
Mendes, Ludovic
Leduc, Charlotte
Di Filippo, Fabien
Seitlinger, Vincent
Pfeffer, Kévin
Loubet, Alexandre
Rauch, Isabelle
Viry, Stéphane
Valence, David
Naegelen, Christophe
Gaultier, Jean-Jacques
Balogh, Stephen Andrew
Jarche, Nada Mohamad
Mitton, Alastair
Orrell, Felix
Windsor-Clive, James
Kerr, Liam
Beaumont, Les
Habeeb, Sam
Harris, Leon
Khan, Maria
Kubica, Natalie
O'Donnell, Craig William
Alharahsheh, Helmi
Briffa, Hillary Victoria
Higson, Maria Ruth
Ramadoss, Sathish Mohan
Sundar, Amand Kumar
Rene', Karen
Blalock, Clarence
Aczel, Will
Bell, Andrew
Bunker, Lee
Poulter, William Oliver
Spain, Robert Michael
Tucker, Tessa Dorothy
Dehn, John Steven
Jacobini, David
Matthews, Lloyd E.
Unger, John D.
Fisher, Neil
Austin, M. Virginia
Lomas, Robert
Rousseau, Kenneth
Polenceusz, Janus
Bankhead, Delia E.
Price, David C.
Forester, Christine M.
Atwell, George F.
Blake, Ronald W.
Fiske, John W. "Billy"
Glikas, Gus J.
Trocino, Joseph R.
Webb, Betty H. "B. J."
Mayne, Trevor Anthony
Pearson, Suzanne
Spencer, Maxine
White, David Andrew
Collin, Chris
Healy, Denis
Ottaway, John
Gaeth, M. Ben
Gray, Ted
Smith, Andrew
Stephenson, Jonathan
Zimmers, Nick
Krisa, Kevin
Anstey, Jacob Pereira
Connel, Cynthia D.
Elliott, Bryan E.
George, William V.
Grupe, W. Jeffrey
Larochelle, Pierre
Vaaler, Jr., Richard A.
Barras, Lara Joy
Bowen, William F.
Lemieux, Renee
Holt, Aubrey Gardner
Bowersock, Caroline B.
Martin, Mateo
Hyre, Helen A.
Rahman, Mohammed Sayfur
Rehman, Amer
Hutchison, Frederick L.
Furney, Linda J.
Lackman, Jr., W. F. "Bill"
Littleton, Trowbridge
Riley, Richard
Moore, Edward M.
Neutel, Winston
Sajawal, Talat
Payne, Jr., Lucien T.
Ali, Reihana
MacDonald, Beverly B.
Meade, Jr., Edward L.
Payne, Lisa G.
Voskian, Walter J.
Boota, Harry
Eglin, Ian Peter
Shah, Zah
Paradis, Guillaume
Pham, Joshua
Ahmed, Imad Uddin
Ghafoor, Umar
Hinton-Wardle, Jamie Alan
Hussain, Akeel
Islam, Muhammed Ali
Mahmood, Khalid
Leonard, Mary R.
Moxon, Nigel David
Gibney, Elizabeth K.
Cody, Edward I.
Acampora, Nicholas P.
Zaleski, Alan J.
Pfeiffer Jr., Richard "Rick"
Bowtell, Maria
Carter, Sarah Jane
Cone, Tom
Leek, Gill
Rosenbaum, Gisela
Verda, Carlo
Dewhirst, Charlie
Espy, Ben E.
Hussain, Najmul
Ladlow, Paul Richard
Watson, Amie Alissa
Griffith-Jones, James
Hey, Martin John
Hussain, Perveen
Johnson, Jeffrey D.
Jackson, Samuel James
Saghir, Shakir
Sharp, Hazel
Haslam, Paul
Metcalfe, Stephen Douglas
Swales, Jonathan Mark
Butts, Charles L.
Whitcroft, Conrad James
Sinagra, Anthony C.
Bean, Maxine H.
Raich, Jeffrey
Waller, Robert
Buttery, Jr., J. F. "Frank"
Emswiller, Jewell M.
Johnson, Doris K.
Lissner, Sidney L.
Wilt, Catherine M.
Bushrod, Callum Daniel
Hopkin, Alice Mae
Howick, Ashton Victor
Hollick, Adam M.
Burke, Robert N.
Wenner, Karen Ann
Dobrucki, Jan Alexander
Ray, Roy L.
McGrath, Tony
Uppal, Harpreet Kaur
Richmond, Cynthia
Adame Von Knoop, Alfredo
Judson, Andrew Mark
Forbes, Robert E.
Grob, George F.
Shabir, Vaz
Wood, John
Atlas, Dominic James
Bennett, William M. "Bill"
Hunter, Norman
Hunter, Ivan
Dériot, Gérard
Hunter, Neil Francis
Lawson, James
Persand, Kieran
Baker, Martin
Cinalp, Ahmet
Halstead, Rowan Adam
Harrison, Kerry Elizabeth
Peachey, Pauline
Procter, Callum
Whale, Mike
Woolmer, Craig Charles
Needham, Lucy Ellen
Paulson, Kevin
Peck, Julie
Williams, Steve
Craven, Arnie
Dews, David
Hawksley, Brent
Dix, Nancy
Mason, Keith
Sanders, Nicholas John
Meshel, Harry
Botterill, Jade
Doig, Neil
Senior, Sandra
Wilkinson, James
Eastwood, Mark
Lake, Trevor
Thomas, John Robert
Watkins, Olli
Kolbe, Christopher L.
Dillingham, Edward
Harvey, Oliver
Hill, Tom
Watson, Robert Redfern
Wood, Adam
Cox, Christina L.
Bowes, David
Gregg, Andrew
Logan, George
Foster, Thomas Peter
Hudspeth, Annette
Patil, C.R.
Jones, Asa
Paswan, Chirag
Puri, Hardeep Singh
Rijiju, Kiren
Dandy, Simon
Dixon, Anna Louise
Devi, Annpurna
Grant, WIll
Morton-Wright, Darryl Neale
Scindia, Jyotiraditya
Nagbea,
Shkurka, Paul
Vaishnaw, Ashwini
Singh, Giriraj
Garvey, Simon
Oram, Jual
Brownlee, Luke
Joshi, Prahlad
Mason, Steve
McLane, Richard
Robinson, Mark Stephen
Naidu, Kinjarapu Ram Mohan
Khatik, Virendra Kumar
Sonowal, Sarbananda
Jordan, Mike
Singh, Lalan
Pickles, Ben
Manjhi, Jitan Ram
Hudson, Richard WIlliam
Howard, Pam Miller
Bond, Cliff
James, Roger
Kendall, Ruiari
Kramm, Lars
Lord, Alasdair
Kumaraswamy, H. D.
Mayne, Leo Otis
Page, Alan Michael
Khattar, Manohar Lal
Burke, Tara K.
Otjen, Christian J.
Holzemer, Monica Urbanski
Borrows, Darren
Jaishankar, Subrahmanyam
Crispin-Bailey, John Edward
Eadington, David James
Hayden, Keith Andrew
Sitharaman, Nirmala
Kearney, Michael
Mayne, Hal Aeneas
Fulks, Michelle D.
Knauff, John P.
Wendling, Anne C.
Draycott, Liam
Kelly, Rich
Nadda, Jagat Prakash
Wade, Shona
Kalorides, Maria
Gadkari, Nitin Jairam
Vukovich, Joe
Damato, Fredric R.
Shah, Amit
McDonald, Tosh
Rozenfelds, Jennifer
Ruback, Greg
Walmsley, Andrew Daniel
Singh, Raj Nath
Davies, Paul
Millea, Timothy
Peacock, Heather
Latimer, George
Jadhav, Prataprao Ganpatrao
Quatennens, Adrien
Bernalicis, Ugo
Saint-Huile, Benjamin
Liso, Brigitte
Catteau, Victor
Parmentier-Lecocq, Charlotte
Gérard, Félicie
Chouia, Karima
Six, Valérie
Willem, Jean-Sébastien
Leconte Duchange, Mathilde
Savio, Nelly
Bichon, Jeyan
Schuurman, Nicolas
Houcke, Charlotte
Lee, Vanessa
McNeill, Jim
Guiraud, David
Osson, Catherine
Turner, Kieran
Sahraoui, Rachida
Elbahi, Amine
Verlande, Lisa
Vermeersch, Christian
Delbarre, Françoise
Camerlynck, Maël
Paco, Aymeric
Tandonnet, Samuel
Spillebout, Violette
Vidal-Sagnier, Odile
Papiachvili, Nicolas
Landru, Christine
Goddyn, Sylvie
Galéra, Éric
Leturque, Laurent
Clavel, Carla
Sarazin, Chantal
Darmanin, Gérald
Vicot, Roger
Taverne, Michaël
Decodts, Christine
Christophe, Paul
Berteloot, Pierrick
Marchio, Matthieu
François, Thibaut
Bricout, Guy
Chenu, Sébastien
Roussel, Fabien
Descamps, Béatrice
Habert-Dassault, Victor
Ballard, Philippe
Sabatou, Alexandre
Woerth, Éric
Vatin, Pierre
Minot, Maxime
Blairy, Emmanuel
Maquet, Jacqueline
Tellier, Jean-Marc
Fait, Philippe
Pont, Jean-Pierre
Engrand, Christine
Dumont, Pierre-Henri
Petit, Bertrand
Parmentier, Caroline
Frappé, Thierry
Le Pen, Marine
Bilde, Bruno
Ruffin, François
Pompili, Barbara
Maquet, Emmanuel
Tanguy, Jean-Philippe
Menache, Yaël
Loir, Christine
Gipson, Séverine
Ancelin, Christophe
Alory, Christophe
Poirson, Valérie
Allo, Véronique
Mansouret, Anne
Hélayel, Catherine
Monnier, Fabrice
Miguet, Nicolas
Ducamp, Anne
Levavasseur, Katiana
Gouttefarde, Fabien
Samson, Nathalie
Maragliano, Francine
Camoin, Emmanuel
Geary, Nigel Alastair
Fouques, Martine
Darroussat, Thomas
Fauveau, Françoise
Bertois, Sylvain
Hopkins, Bill
Peyraud, Mélanie
Criquet, Laurent
Smith, Vicki
Mauvieux, Kévin
Whitehouse, Leigh
Tamarelle-Verhaeghe, Marie
Le Pêcheur, Dorine
Elexhauser, Thomas
Rouvier, Catherine
Costey, Christophe
Huard, Marie-Noëlle
Wayolle, Annaïck
Delangle, Julien
Saulière, Chrystelle
Allcott, Mel
Brun, Philippe
Questel, Bruno
Bayliss, Marc
Perchet, Marie-Dominique
Bertrand, William
Djemel, Nadjia
Thomas, Sylvain
Collins, Tom
Taconet, Olivier
Solal, Christophe
Debache, Naji
Davies, Mark Patrick
Guilmin, Anthony
Murray, Duncan
Peplow, Andy
Pingree, Tor
Houssin, Timothée
Ouzilleau, François
Jourdain, Pierre-Yves
Daverton, David
Bonnet, François
Fontaine, Joëlle
Rabier, Martine
Toquard, Karl
Blitman, Delphine
Niakaté, Fatoumata
Gosselin, Philippe
Hédouin, Guillaume
Pien, Laurent
Simon, Franck
de Lagillardaie, Victor Jan
Poisson, Jacques
Louiche, Jérôme
Lewi, Olivia
Pasquier, François
Sorre, Bertrand
Grimbert, Patrick
Kurdziel, Marie-Françoise
Toullec-Dufour, Erwan
Féret, Denis
Filuzeau, Florence
Lair, Anne-Marie
Gouzien, Valérie
Bazincourt, Cédric
Journel, Thomas
Tran, Mai
Travert, Stéphane
Pic, Anna
Krimi, Sonia
Fouace, Éric
Margueritte, Camille
DaCruz-Legeleux, Yann
Calluaud, Nicolas
Jean, Laure
Dauge, Marine
Benramdane, Abdelkader
Jourdan, Chantal
Duhard, Marie-Annick
Maignan, Myriam
Soul, Bernard
Piloquet, Oscar
Laplasse, Sylvie
Barber, Seonaid Dawn
Fréval, Martine
Séchet, Charlotte
Tessier, Florence
Lorand-Brionne, Marc
Boatright-Greene, Dan
Edmonson, Christopher Hugh
Haroon, Kash
Louwagie, Véronique
Morel, Alexandre
Bussière, Cécile
El Khaledi, Amale
Mousset, Denis
Joseph, Christophe
Marie, Sandrine
Ansquer, Patricia
Vely, Bernadette
Nury, Jérôme
Frémont, Anthony
Khemari, Mehdi
Gibault, Solène
Beaumont, Vincent
Gauer, Claire-Emmanuelle
Gautier, Arnaud
Cléris, Marc
Yver, Aymeric
Durandy, Didier
Adam, Damien
Vidal, Annie
Jumel, Sébastien
de Bourbon-Parme, Amaury
de Mac Mahon, Patrice
Smith, Jack
Clarke, Nigel
George, Kim
Steele, Laurie James
Uffindell, James Stewart
Yellapragada, Hema
Backie, Robert
Pezeshkian, Masoud
Pourmohammadi, Mostafa
Birchall, Grahame
Roberts, Steve
Shafaei, Mo
Singh, Jai
Webb, Paul
Gager, John Anthony
Hurst, John Anthony
Kassem, Hassan Omar
Martin, Mike
Pound, Hugo Giles
Cameron, Scott Ewen
Harris, Jonathan William
Kimani, Marianne
Ashraf, Rufia
Hogan, Paul James
McCord, Ian Alexander
Robert, Stuart
Stott, Mick
Tolley, Stewart
Williamson, Emmie
Joseph, Joe
McGuire, Abi
Welsh, Peter Alexander
Snowden, Andrew
Aitken, Anne
Morrison, Cheryl
Wilkinson, Brenden
Wimbury, Brook
Bilas, Zen
Dean, Peter
Milligan, Wesley
Shields, Philip
Warnes, Matthew Lee
Bibi, Shakeela
Hussain, Aftab
Mortha, Dharmanand
Qari, Zia
Southall, Andrew
Bryer, Thomas James
Deery, Maria Holly
Finkelstein, Simon
Kenyon, Robert Francis
Howard, Richard William
McNeillis, Heather
Fox, Joe
Johnston, Mark David
von und zu Liechtenstein, Alois Philipp Maria
Nagin, C. Ray
Dixon, Jerry B.
Hiday, Francie
Cameron, Guy
Lejambre III, Carl G.
Kinney, Lisa
Maldonado, Carl "Charley"
Bodine, Janice M.
Lalonde, Robert F. "Bob"
Hart, Frank
Finzer, Don
Gilbertz, Larry
Daly, Sandy
Dunning, Clint
Zimmerman, Gail D.
Penney, Robert J.
Sunderman, Dick
Komma, Ruth Knutson
Dawson, Margaret
Amedori, Carmen M.
For Piedmont,
Renaud, Olivier
Rowat, Wallace Richard
Moș, Cristian-Alin
Olajos, Jani-Raul
Coraș, Daniel-Marius
Dogar, Nicolae-Florin
Bondar, Paul L.
Iacob, Dan-Mihai
Vamos, Sorin-Virgil
Naș, Sorin-Valeriu
Strugariu, Ramona-Victoria
Cozma, Călin-Valentin
Marszalek, Agnieszka
Majhi, Mohan Charan
Ingoe, Ronald K.
Parnell, Gail
Valdez, Cisco R.
Austin, Mark
Goodrich, Wells
Vance, Roger
Hacker, Patrick "Pat"
Larson, Richard
Applegate, James L.
McDonald, Jr., Leonard W.
Zoldos, Robert J.
Prevedel, Frank
Guice, Terry L.
Eddins, Boyd L.
Rankine, John
Hanify, Mike
Trent, Robert
Sanders, Peggy
Efthim, Richard H.
Sieren, Thomas J.
Keister, Mack
Peck, Leroy Ellsworth
Peck, Roy
Peck, Robert A.
New Popular Front,
Washington, Norman
Rogers, Michael W.
Norlin, Robert
Bovee, Harold
Lawler, Donald J.
Lewis, Eura H.
Snyder, Mark T.
Butler, E.
Kropat, Loren M.
Mayer, Bosley
Freudenthal, Steve
Hirst, Byron
Travsky, Amber Long
Heil, Rod
Sarcletti, Ray
Weston, Herb
Phillips, Gregory A.
Thomas, Steve
Espinoza, Eddie
MacGuire, Mary
Garland, Bruce Lee
Hastings, S. Mark
McCracken, Sarah B.
Williams, John F.
Thurston, Jerry
Sterling, Lori
Anderson, Susan C.
Vargas, Robin Lee
National Rally,
Narva, Jim
Huggins, Anne E.
Moon, Terry L.
Wilmoth, Gregory K.
Bryant, Doug
Costantino, Becky
Lafoon, Carl
Oudkirk, Sandra
Kingfisher, Jo'Nathan
Camanduras, Peter D.
Lloyd, Leslie D.
Meyer, Kenneth R.
Schonberger, Lawrence M.
Parks, Barry S.
Todd, Jr., Chester
Zoldos, II, Robert J.
Davis, Betsy Allen
Clarke, Richard W.
Eldridge, Paul T.
Bzdyk, Phil
Etro, Frank
Hill, Chris
Zavala, Jorge
Azad Adhikar Sena,
Chilima, Saulos
Paul, Ron
Paul, Carol
Onoroski, Joseph
Helveston (Fries), Margaret "Maggie"
Harper, Robin
Walter, David K.
Steiger, Sam
Nakajima, Akio
Flavin, Daniel T. "Dan"
Wulfranc, Hubert
Tessier, Salomée
Ossibi, Letycia
Chékhémani, Kader
Chabert, Patrick
Bourdet, Clémence
Gerday, Delphine
Vasseur, Tony
Le Manach, Pascal
El Atrassi, Ouarda
Huet de Barros, Nicolas
Bénard, Édouard
Pennelle, Guillaume
Dufour, Alma
Merabet, Djoudé
Sylla, Sira
Froger, Ève
Jezequel, Jennifer
Podguszer, Frédéric
Poret, Michael
Roussel, Olivier
Leseul, Gérard
Montier, Jean-Cyril
Delalandre, Jean
Lefaux, Eddy
Mazier, Frédéric
Guillotte, Alain
Sulkowski, Simon
Firmin-Le Bodo, Agnès
Duboc, Nancy
Delestre, Lucie
Forestier, Jacques
Deck, Alexis
Groussard, Frédéric
Lelièvre, Caroline
Canel-Depitre, Béatrice
Coufourier, Lauriane
Larue, Brigitte
Denis, Camille
Mouhanna, Marc
Prunier, Virginie
Lecoq, Jean-Paul
Echchenna, Wasil
Le Coz, Isabelle
Ducoeurjoly, Isabelle
Legendre, Joachim
Leprêtre-Pigeon, Tony
Cauchois, Magali
Goury, Nicolas
Poussier-Winsback, Marie-Agnès
Fouani, Stéphanie
Balier, Victor
Baron, Mickael
Kerbarh, Stéphanie
Bled, Jean-Marc
Fournier, Victor
Servais, Carole
Macé, Jean-Paul
Bucourt, Patrick
Bétemps Folain, Annabelle
Batut, Xavier
Thomas, Anaïs
Bérégovoy, Véronique
Kéradec-Dujardin, Pascale
Dumas, Nicolas
Huvey, Jérôme
Lercier, Marine
Crambes, Nicolas
Baudet, Véronique
Mesnier, Thomas
Pilato, René
Martinese, Anna
Dauré, Jean-François
Clergeau, Alice
de Lorgeril, Dominique
Berthelot, Corinne
Nicolas, Olivier
Benetreau, Florent
Cazenave, Samuel
Bondon, Serge
Souchaud, Dominique
Monroe, Matt
Marsaud, Sandra
Rapasse, Marceau
Chevalier, Chloé
Lelièvre, Jean-Hubert
Desbrosse, Jérôme
Goriaux, Daphné
Bataille, Carole
Black, Toni
Sauton, William
Caulliez, Quentin
Bessas, Françoise
Colombier, Caroline
Falorni, Olivier
Soubeste, Jean-Marc
Madelaine, Martine
Chauveau, Emma
Nédellec, Marie
François, Nicolas
Richez-Lerouge, Véronique
Chair, Agnès
Colin, Antoine
Tanguy, Nadine
Père, Philippe
Babault, Anne-Laure
Raymond, Nordine
Guérit, Richard
Cox, Howard
Labiche, David
Serrurier, Évelyne
Giraud, Corinne
Larcher, Adrien
James, Penelope
Iseli, Claude
Castello, Frédéric
Auger, Thierry
Lymer, Geoffrey
Fornili, Marie
Oliver, Christine
Payne, Ash
Petersen, Sylvia Jean
Tapp, Mike
Tasker, Colin
Ardouin, Jean-Philippe
Collard, Nathalie
Tough, Chris
Dahan, Gérald
Barusseau, Fabrice
Giraud, Bertrand
Dietz, Pierre
Pineau, Maurice
Raïssac-Jarrard, Nathalie
Elmayan, Lorys
Bourhis, Lydia
Wong, Christian
Rahmani, Khamssa
Riché, Philippe
Miller, Alistair
O'Brien, Rory
Gérard, Raphaël
Lusardi, Joe
Markowsky, Pascal
Desselles, Danièle
de Roffignac, Françoise
Robin, Jean
Loth, Stéphane
Lerat, Cyril
Barraud, Valérie
Crochet, Sébastien
Mars, Patrick
Singh, Manu
Chassain, Annie
Tighe, Claire
Werbrouck, Séverine
Plassard, Christophe
Sola, Margarita
Quentin, Didier
Courtois, Florence
Dequatre, Romuald
Groch, Marie-Noëlle
Marichal, Vincent
Dathy, Grégory
Cassette, Danièle
Deveaud, Sandrine
Dubois, Francis
Greatrex-White, Sheila
Jerretie, Christophe
Pouget, Maitey
Taysse, Annick
Rebière, Amélie
Oguinena, Gilles
O'Hare, Helen
Dhersin, Patrick
Coinaud, Marie-Thérèse
Amiard, Yannick
Spry, Jeremy
Welsh, Michelle
Meunier, Frédérique
Herzhaft, Chloé
Brousse, Nicolas
Élophe, Valéry
Le Billan, Charles-Henri
Dos Santos De Oliveira, Camille
Quillot, Lise
Sauviniat, Céline
Ayrault, Marie
Bonnie, Olivier
Dumas, Thierry
Cojan, Patrick
Sicard, Sylvie
Couturier, Catherine
Gosling, Jodie
Moreau, Jean-Baptiste
Homer, John Robert
Auclair, Jean
Howard, Rob
Bilde, Sylvie
Defemme, Catherine
Giroix, Grégory
Hladky, James J.
Miran, Françoise
Durengue, Elisabeth
Dumon, Catherine
Josset, Hélène
Salaja, Joy Temitayo
Kennedy, Roubiali
Bonander, Rick
Cook, Al "Crash"
Beasley, Nicholas Holmes
Marchive, Bastien
Charron, François
Chiche, Guillaume
Champeau, Dorothée
Ganivet, Catherine
Masson, Geneviève
Brethenoux, Matylde
Vauzelle, Danielle
Beahm, Michael W.
Batho, Delphine
Helms, Jr., Donald Lee
Wall, Emma Lucy
Fiévet, Jean-Marie
Woillez, Juliette
Guibert, Olivier
Robin, Philippe
Faivre, Gérard
Barbot, Alexis
Vallée, Maryse
Davidick, Timothy John
Martin, Pascale
Supreme, Vermin
Chassaing, Philippe
Ambroise, Williams
Marty, Elisabeth
Vadillo, Floran
Léger, Pascale
Chrétien, Cécile
Reboul, Patrice
Jean, Emmanuelle
Leglu, Isabelle
Khelfaoui, Lise
Melo, Pierre
Muller, Serge
Delpon, Michel
Roux, Michèle
Cathus, Christophe
Delfour, Aurélien
Ballerand, Nathalie
Legros, Amandine
Prats, Hervé
Ulian, Cédric
Almosnino, Jonathan
Girardeau, Cyril
Cubertafon, Jean-Pierre
Joubert, Florence
Peyrouny, Martial
Gardillou, Guillaume
Thomasson, Myriam
Coutou, Antoine
Desmartin, Laurence
Laval, Céline
Jorand, Adélaide
Decoupy, Jacques
Peytavie, Sébastien
Dubois, Jacqueline
Le Berre, Ludivine
Teillac, Christian
Fanier, Basile
Maleyre, Anne-Laure
Roudier, Stéphane
Rouyard, Frédérique
Heslop, Damian
Trapy-Joinel, Laurence
Yildirim, Nécati
Steele, Graham
Garnier, Eric
Tysdal, Lauris L.
Cazenave, Thomas
Thierry, Nicolas
Prud'homme, Loïc
David, Alain
de Fournas, Grégoire
Poulliat, Éric
Anifowoshe, Aishat
Couillard, Bérangère
Bird, Stephen
Panonacle, Sophie
Mette, Sophie
Boudié, Florent
Diaz, Edwige
Karpazli, Ertan
Lavergne, Pascal
Maudet, Damien
Beaudouin-Hubière, Sophie
Gédoux, Christiane
Valière-Vialeix, Jean
Marquet, Fabienne
Faucon, Élisabeth
Crusch, Verna
Provost, David
Tambo, Stéphanie
Husen, Abdul
Hussain-Billa, Mohammed Yeseen
Delautrette, Stéphane
Minguet, Sabrina
Rochell, Mark
Zaiter, Shérazade
Bonnet, Jean-Luc
Bost, Jean-Marie
Carré, Gisèle
Gendarme, Daniel
Sabharwal, Jack
Roussie, Claudine
Cognéras, Cyril
Myers, Susan
Goodwin, Vickie
Meunier, Manon
Sardin, Geoffroy
Freychet, Albin
Toulza, Gilles
Léonie, Vincent
Ardant, Antoine
Brossard, Corinne
Saboune, Nazih
Mournetas, Daniel
Rassat, Nelly
Ali, Nizam
Blackwell, Kane
Evans, Jeff
Darrieussecq, Geneviève
Causse, Lionel
Faruk, Omar
Vallaud, Boris
Hedley, Steve
Vallaud-Belkacem, Najat
Khan, Halima
Lali, Fiona Itratia
Lauzzana, Michel
Delbosq, Sébastien
Combres, Maryse
Girardi, Bertrand
Bruyère, Marie-Line
Aurices, Benoit
Rambourg, Sophie
Little, Janey Salliann
Bigland, Emily
Laporte, Hélène
David, Georgie
Courrègelongue, Christophe
Freschi, Alexandre
Naqvi, Sophia
Calzavara, Martine
Henaff, Isabelle
Maurin, Patrick
Vendège, Michel
Ramsey, Holly
Redoulez, Laëtitia
Cousin, Annick
Czapla, Xavier
Damaisin, Olivier
Costes, Jean-Louis
Gary, Geoffroy
Soubiran, Pierre
Vialettes, Jacques
Bouffles, Mathias
de Boissezon, Thérèse
Fanchtein, Jean-Jacques
Gasc, Bernadette
Sider, Myriam
Peacock, Greg
Eynon, Chris
Poueyto, Josy
Mattei, Jean-Paul
Habib, David
Hooper, Shaun
Echaniz, Iñaki
Nelson, Georgia
Bru, Vincent
Thomas, Fred
Belluco, Lisa
Houlié, Sacha
Lecamp, Pascal
Turquois, Nicolas
Latus, Marion
Cartier, Flavien
Verdin, Alain
Villeret, Patrice
Guichard, Patrick
Pimot, Sylvie
Auger, Fabrice
Lieutet, Gérard
Panju, Naz
Philippos, Dino
Singh, Navdeep
Gillet, Yoann
Vollono, Fabio
Meizonnet, Nicolas
Bordes, Pascale
Meurin, Pierre
Steinbach, Fred
Bezer, Simon Mark
Moore, Frank N.
Sala, Michel
Copeland, Tara
Berta, Philippe
Croxall, Gloria
Johnson, Shanell
Lafferty, Charlotte
Kabir, Faisal
Chadwick, Phil
Kugan, Kamala
Owen, Ian Justin
Shirin, Audel
Browning, Jon
Dye, Andy
Hornsey, Cat
Baty, Ace
Frentheway, Charles "Chuck"
Wiggin, Bill
McDowell, Gary L.
Hunter, Andy
Mok, Stephen
Turner, Ange
Frye, Boyd L.
Speakman, Oliver
Jude, Ryan
Sullivan, Don
Champlin, Sandra L.
Wooldridge, Sherri
Stanford, Michael
Young, Kay R.
Arnold, Sheila
Blackwell, Sam
Alfulaij, Nida
Folwell, Jenner Clarence Joseph
Kowalczyk, Zbigniew
Moafi, Amin
Mutimer, James
Robertson, Jamila
Shaikh, Aadil
McGrew, Elwin
Anderson, S. Clark
Morrow, Wayne E.
Kripchak, Michael L.
Hunzie, Susan
Rulli, Michael A.
De'Medici-Jaguar, Bastôn Anthony
Collier, Ian
Klok, Nadia
Rapatwar, Sushil
Gould, Georgia
Caliskan, Nesil
Burford-Connole, Georgina
Chubb, Francis Edward Vaudrey
Dampier, Ed
Edwards, Barry
Pridham, Tom Francesco
Smith, Daniel Edward
Taylor, Joe
Thomas, Jake
Burford-Connole, Felix
Hunter, Peter
McCarthy, Kieren
Wolfley, Clyde E.
Roberts, Lee Jamie
Betts, Budd
Young, Suzanne
Benefiel, Keith
Alduk, Jas
Brooks, Ethan Kane Foster
Hussain, Tarik Ul Raza
Moore, Jared
Shreve, Peg
Dewitt, John
Hansen, Robert
Harrison, Ray
Dunham, Dave
Keahbone, Mike
Darling, Martin
Allen, David
Spencer, Dan
Pressley, Clint
Frank, Bruce
Jamus, Davinder Singh
Drummond, Nancy
Bensel, Bill
Chase, Jane Costello
Price, Andrew
Trounson, Judith
Payne, Sarah Louise
Bird, Jo
Evans, Catherine
Stanley, Tony
Arshad, Imran
Ashfaq, Mohammed
Biden, Joe
Karnani, Sanjana
Lonergan, Martin
Edelstyn, Dan
Rawlins, Ruth Theresa
Rowlands, Rosalind Ayo
Kyrke-Smith, Laura Elizabeth
Lambert, Steven
Butler, Rob
Atkins, Julie Elizabeth
Gajdos, Jan
Taylor, Lesley Ann
Dawkins, Catherine
Wilding, Richard Lewis
Prentis, Victoria
Adams, Elizabeth
Joshi, Aarti
Baker, Arron John
Bellingham, Cassi
Nevile, Chris
Soper, Declan
McRobbie, Andrew
Topley, Paul Nicholas
Woodcock, Sean
Morrissey, Joy Inboden
Allen, Pippa
Caesar, Cole Derek Antony
Crabtree, Anna Victoria
Halsall, John Anthony Sydney
Harker, Catherine
Patterson, Matthew
Pegram, Dominick
Mullan, Kieran
Bayliss, Christine
Kent, Jonathan Christopher
Gribbin, Ian
Azad, Abdul
Jacklin, Nigel Adam
Jones, Becky
Long, Julia
McGowan, Jamie
Hussain, Adnan
Newnham, Jeff
Morgan, Denise
Patel, Tiger
Sullivan, Colin Martin
Shah, Natasha
Funnell, Tim
Temperley, Tommy
Harrison, Rupert
Middleton, Ian
Devine, Alison
Miller, Calum
Lewis-Creser, Dylan
Oakeshott, Veronica
Obodo, Augustine
Allsop, Kevin
Birch, Carol Jane
Kurten, David
Kazmi, Syeda Misbah
Alli, Hanif
Daniells, Sandra Elizabeth
Warren, Adele
Griffiths, Ali
Partington, John
Jones, Henry
Bowker, Gemma-Jane
Walsh, Clare Louise
Khan, Jack
Kochitty, Philip
Pattison, Julie
Abraham Halliwell Prf, Don Proj Reis
Sunderland, James
Barreto, Olivio
Attenborough, Vicki
Brickell, Phil
Mansfield, Katie
Evans, Dylan Anthony
Reardon, Jason Peter
McGrath, Patrick Robert
McIntosh, Donald
Swallow, Peter
Torode, Emily Charlotte
Tullett, Malcolm
Vallis, Khobi Anne
Hawkton, Gavin
Hayton, Rachel
Lynestrider, Thomas Alexander Ben
Minns, Julie
Reed, Sean
Wernham, Brian
Manzoor, Tanya
Blackmon, Allen
Clawson, Helen
Guy, Emma
Mellor, Stella
Price-Harbach, Jack
Clarke, Danny
Moorcroft, Jason
Murphy, Paul Andrew
Rowe, Chris
Aldred, Michael Christopher
Boulton, Ruth Kathleen
Evans, Lee
Coveney, David
Houlston, Sean
Mills, Nancy
Murphy, Michael
Alderson, Nigel
Cartridge, Peter
Buckley, Craig Alan
Jones, Amelia
Woodward, George
Fletcher, Dickie
Iremonger, Amanda
Wellavize, Christopher John
Flemming, Arthur S.
Dalton, Edwina "Eddy"
Neilson, Violet
Leinenweber, Harry D.
Bohmrich, Louis G.
Sciacovelli, Nicola
Romito, Fabio Saverio
Roethe, Henry E.
Leccese, Vito
Laforgia, Michele
Ward, Chris
Stone, Stewart M.
Hills, Elaine
Gray, Valerie
Berry, Siân
Skwith, Citizen
Buckfield, Carl
Mangano, Marco Sabino
Gray, Tom
Mulvihill, Mark Francis
Ridley, Ashley Charlie Joe Scott
Steve, Al
Webster, Sarah Victoria
Stewart, Iain
Anderson, Callum
Brady, Ray
Cattell, Jordan
Dyer, Dominic
Onwuemene, Amanda
Miller, Victor
Hixenbaugh, Jenny
Nadeau, Justin
Tennant, Buddy
Collins, Patrick
Soragni, Paola
Aguzzoli, Fabrizio
Tarquini, Giovanni
Massari, Marco
Tasselli, Gianni
Reggio, Giuliana
Sabillón, Hasbi Vladimir
Meschiari, Marco
Costetti, Chiara
Giovanardi, Daniele
Tonelli, Claudio
Modena, Maria Grazia
Negrini, Luca
Mezetti, Massimo
Burney, Amir Yousuf
Gardner, Amanda
Moffitt, Lee
Welsh, Ruth Ann
Andrew, Wendy
Easterby-Smith, Sam
Garcia de Bustos, Sarah Louise
Greenwood, Lizzie
Williams, Kaine
Parsons, Barry Michael
Barden, Jacob
van Hijum, Yde Johan "Eddy"
Fish, Tom
Reza Khan, Fest
Saddique, Shanaz
Veldkamp, Caspar
Iqbal, Zaffar
Lovering, Horatio
Miah, Raja
Silbiger, David
Syed, Samsuzzaman
van Weel, David
Wilson, Tony
Bruins, Eppo
Heinen, Eelco
Fletcher, Victoria Ann
Brekelmans, Ruben
Hashmi, Syed
Steiner Castro, Patricia
Hinder, Jonathan
Beljaarts, Dirk
Johnson, Tony
Khan, Zulfikar Ali
Kristan, Lex
Thompson, Christopher
Wiersma, Femke
Denham-Smith, Susan Jane
Ivinson, Roy
Campbell-Savours, Markus
Agema, Fleur
Johnston, Chris
Long, Shaun
Moody, Matthew
Jenkinson, Mark
Bhailok, Yousof
Brooks, David
Hart, Trevor
Killeen, Derek
Metcalf-Riener, Isabella
O'Meachair, Joseph
Ellis, Maya
Ajmi, Qasim Silman
Carroll, John Anthony
Montague, Caroline
Ali, Tayab
Bauld, Bob
Fitton, Rowan
MacNae, Andy
Matchett, Daniel
Abdullah, Mustafa
Lewthwaite, Stephen James
Scott, Hilary
Whalley, Keith
Bleasdale, Marcus
Chindam, Nagender
Dams, Kieran
James, Ralph Norgate
Greenhalph, Joe
Rear, Jayne Louise
Thomas, Daniel
Ellison, Emma Victoria
Peters, Raymond Michael
Price, Terence Stephen
Tasker, James Stephen
Chaudry, Khalila
Cornes, Mark
Faulkner, Charlotte
Smith, Greg
Al-Atroshi, Yasmin
Nicholls, Trevor
Smith, Greg
Wheeldon, Maddison
Da Costa, Wisdom Methodious
Evans, Simon
Houltram, Charlotte
Smith, Graham Michael
Griffiths, Carissma
Harwood, Stephanie
Schaefer, Anja
Surtees, David
Wilding, Yvonne
Wills, Chris
MacAlister, Josh
Johnson, Andrew
Duffield, Rosie
Harvey-Quirke, Louise
Timpson, Russ
Crombie-Fisher, Brian
Stanton, Henry
Cunliffe, Jan
Dawber, Andy
Porter, Bridget
Mitson, Henry
O'Bern, Maureen
Chan, Nicholas
Zok, The
Gamester, Nathan Andrew
Mallon, Thomas
Ferguson, Ken
Ogundemuren, Adedotun Adesola
Jenkinson, Gail
Johnson, Jenny
Osborne, Tristan
Patrick, Matthew
Tanner, Steve
Valentine, Matt
Barghouti, Nas
Winterbottom, Kim
Birtwistle, Craig
De Vincenzo, Jemma
Griffiths, Sally
Mitchell, Bradley
Moloney, Danny
Wheeler, Michael
Barstow, John
Beament, Sarah
Earp, Melanie
Salt, Hilary
Markuszower, Gideon "Gidi"
Goldschmidt, Neil
Shackerley-Bennett, Charles Stuart
Meinen, Kyle
Reitan, Emily
Hussain, Sadat
Lloyd, Shannon
Nawaz, Aftab
Stillman, Patrick Thomas
Leppington, Richard
Lowe, Anthony
McCarthy, Pat
Yakobi, Roh
Shipley, Chris
McKenna, Jo
Crocker, James Phillip
O'Neil, Neil
Perteghella, Manuela
Levieux, Pascal
Yelma, Jean-Luc
Taylor, Kevin John
Theye, Sylvie
Cazes, Aurore
Larré, Nadine
Davezac, Jean-Luc
Olivier-Gomolko, Maggy
Chareton, Jean-Louis
Del Castillo, Bernadette
Taupiac, David
Bourcier, Maëva
Dubos, Françoise
Cendré, Alice
Gabas, Michel
Monteil, Éric
Agier, Sylvie
Huseinbasic, Merima
Geiger, Franck
Goudenne, Angélique
Soccio, Christopher
Martin, Michèle
Fourcade Dutin, Frédéric
Eccles, Cat
Touati, Samira
Price, Stephen James
Ramzan, Mohammed
Clouet, Hadrien
Stambach-Terrenoir, Anne
Shaw, Richard John
Vignon, Corinne
Piquemal, François
Portarrieu, Jean-François
Iborra, Monique
Bex, Christophe
Aviragnet, Joël
Arrighi, Christine
Faure, Dominique
Moudenc, Jean-Luc
Ferrer, Sylvie
Sempastous, Jean-Bernard
Bansal, Gully
Beyrié, Maryse
Sorin, Marie-Christine
Giral, Romain
Claret, Pierre
Benton, Sally Jane
Bonnecarrère, Catherine
Guénichot, Ophélie
Saez, Maria
Dale, Gary Andrew
Villanueva, Alexis
Saleem, Shaz
Wood, Mike
Mournet, Benoit
Korn, Grégory
Dumanoir, Serge
Crampe, Jérôme
Dutrey, Véronique
Dabat, Jean-Marc
Alves Da Cunha, Claude
Castéra, Yves
Rigollet, Antoine
Barbe, Aline
Beaudry, Delphine
Brown, Malvin
Meunier, François
Brown, Jacqueline Anne
Harper-Wallis, Sam
Braine, Danni
Bramham, Alexander
Wellings, Tom
Williams, Craig
Bailey, Michael
Gardner, Allison
Mehmood, Asif
Parrish, Carla Elizabeth
Wiseman, Peggy
Beresford, Karl
Boyapati, Jag
Harris, Josh
AliRom, AliRom
Colet, Julien
Mirallès, Patricia
Jamet, France
Depret, Florian
Polshaw, Andy
Médina, Florence
Chaveroche, Eric
Rivet-Martel, Vincent
Moxin, Michel
Alzingre, Victor
Cournet, Jean-Philippe
Boccadifuoco, Patrice
Lachiver, Morgane
Roussel, Eva
Trousselier, Sylvie
Leboon, Hugo
Poole, Dave
Oziol, Nathalie
Yague, Annie
Bellaredj, Fatima
Mangano, Flavia
Stead, Helen
Ressiguier, Muriel
Defretin, Sophie
Benali, Mahfoud
Brissaud, Anne
Briot, Valérie
Lechat, Philippe
Michel, Didier
Zbairi, Kadija
Roque, Manuel
Andras, Peter
Assié, Frédéric
Dalmau, Flavio
Olhasque, William
Anything, Titus
Ingham, Leigh
Cristol, Laurence
Morton, Craig
Mignacca, Julia
Maurel, Johana
Bergeon, Jean-Luc
Riley, Michael
Berthet, Alain
Lauron, Nicolas
Saurel, Philippe
Spencer, Scott
Boudaud-Anduaga, Alexis
Carabasse, Denis
Combet, Laurian
Gachon, Serge
Applegate, Victor
Bovill, Chris
Gomez, Chantal
Queyranne, Jean-Jack
Boudot, Christophe
Huchon, Jean-Paul
Dahmash, Yousef
Asselineau, François
Kedward, Devenne
Véron, Aurélien
Sachs, Valérie
Slinger, John Anthony
Bardella, Jordan
Swayamprakasam, Anand Prakash
Dufay, Marie-Guite
Townsend, Mark Anthony
Platret, Gilles
Thuriot, Denis
Wyatt, James
Faudot, Bastien
St. Clair, Linda
Allison, Julie Marie
Sauvadet, François
Hampton, H. A. "Herb"
Thiébaut, Maxime
Vermorel, Nathalie
Prudhomme, Cécile
Grudler, Christophe
Amin, Mohammed
Gonzalez, Julien
Bloore, Chris
Fieldsend-Roxborough, Andrew
Pennelle, Gilles
Cueff, Daniel
Le Drian, Jean-Yves
Perkins, Dorothy A.
Louail, René
Thain, David
Cingoranelli, Ed
Malgorn, Bernadette
Hascoët, Guy
de Rohan, Josselin
Burchett, Guy
Bonneau, François
Hopkins, Paul
Novelli, Hervé
Vinçon, Serge
Talamoni, Jean-Guy
Rossi, José
Philippot, Florian
Richert, Philippe
Masseret, Jean-Pierre
Bélier, Sandrine
Wilson, Alison Natasha
Trouillet, Jean-Georges
Wostyn, Julien
Wentzel, David
Rottner, Jean
Taylor, Rachel
Romani, Éliane
Filippetti, Aurélie
Fève, Louise
Delli, Karima
Pietraszewski, Laurent
Pecqueur, Éric
Évrard, José
Bastow, Sam
de Saintignon, Pierre
Flaxman, Andrew Allan
Blondel, Sylvain
Mascaro, Eric
Kalebe-Nyamongo, Chippie
Morin, Hervé
Boulanger, Mélanie
Bay, Nicolas
Mayer-Rossignol, Nicolas
Walker, Oliver
Soubien, Yanic
Calbrix, Nicolas
Loutre, Jean-Christophe
Lecoeur, Alexandra
Rousset, Alain
Florian, Nicolas
Kuhn, Wes
Giles, Sherwood "Woody"
Killean, Cathy
Alan, Sarah
Sedgley, Malcolm
Sheshabhatter, Shesh
Marton, John P.
Gray, Larry E.
De'Ath, Paul
Dearing, Alix
Harris, Jacqui
Price, Cat
Emmett, Joe
Powell, Joe
Weaden, Mark
Baddon, Chris
Morland, Joshua Dylan
Mellon, Alastair John
Patterson, Anne
Richmond, Stephen John
Syed, Mohammed Ali
Chilton, Chris
Foster, Julian David
McPherson Fulford, Justine Colette
Mercer, Tom
Jarvis, Laurence
Nelson, Holly-Mae
Reeves, Esther Mary
Richards, Elizabeth Mary
Williams, Gareth David
Bush, James
Collier, Jacob
Mir, Azmat
Murray, Sarah
Williams-Westwood, Anna
Walker, Michael Alan
Ashfield, Stephen
Cartwright, Mary
Howey, Joanne
Murphy, Lynn
Morris, Joe
Whaley, Chris
Liddle, Rod
Myer, Luke
Lasok, Frances
Muncaster, Ashton
Rahman, Habib
Ridley, Yvonne
Ghori, Muhammad Ali
Hanlon, Rosie
Malyn, Robert
Panton, Liz
Phillips, Emma-Jane
Richardson, Janice
Ridyard, Mark
Williams, Matt
Teare, King
Peters, Sarah
Evison, Martin
Francis, David Roger
Aibi, Jonathan
Holt, Stephen William
Robinson, Craig Ethan
Bradford, Samuel
Innes, Niall
McDermottroe, John Gerald
McDonald, Chris
Dancey, Joe
Boddy, Nigel
Zaroof, Mohammed
Toms, Anna-Maria
Matthews, Steve
Chhabra, Vivek
Elliott, Rosie
Greener, Christopher
Oliver Dougall, Kelly Jane
Rahman, Mustaque
Reilly, Chloe-Louise
Thewlis, Adam
Parsons, Shaun
McLafferty, Sharon Louise
Páez, José Antonio
Jones, Kathrine
Marshall, Steve
Baker, Anne
Iqbal, Yas
Whatley, Mike