"A comprehensive, collaborative elections resource."
National (538 ev)
New/Modified Since
Wednesday, Jun 12, 3:52 PM
-259200
CANDIDATES
Price, Terence Stephen
Tasker, James Stephen
Chaudry, Khalila
Cornes, Mark
Faulkner, Charlotte
Smith, Greg
Al-Atroshi, Yasmin
Nicholls, Trevor
Smith, Greg
Wheeldon, Maddison
Da Costa, Wisdom Methodious
Evans, Simon
Houltram, Charlotte
Smith, Graham Michael
Griffiths, Carissma
Harwood, Stephanie
Schaefer, Anja
Surtees, David
Wilding, Yvonne
Wills, Chris
MacAlister, Josh
Johnson, Andrew
Duffield, Rosie
Harvey-Quirke, Louise
Timpson, Russ
Crombie-Fisher, Brian
Stanton, Henry
Cunliffe, Jan
Dawber, Andy
Porter, Bridget
Mitson, Henry
O'Bern, Maureen
Chan, Nicholas
Zok, The
Gamester, Nathan Andrew
Mallon, Thomas
Ferguson, Ken
Ogundemuren, Adedotun Adesola
Jenkinson, Gail
Johnson, Jenny
Osborne, Tristan
Patrick, Matthew
Tanner, Steve
Valentine, Matt
Barghouti, Nas
Winterbottom, Kim
Birtwistle, Craig
De Vincenzo, Jemma
Griffiths, Sally
Mitchell, Bradley
Moloney, Danny
Wheeler, Michael
Barstow, John
Beament, Sarah
Earp, Melanie
Salt, Hilary
Markuszower, Gideon "Gidi"
Goldschmidt, Neil
Shackerley-Bennett, Charles Stuart
Meinen, Kyle
Reitan, Emily
Hussain, Sadat
Lloyd, Shannon
Nawaz, Aftab
Stillman, Patrick Thomas
Leppington, Richard
Lowe, Anthony
McCarthy, Pat
Yakobi, Roh
Shipley, Chris
McKenna, Jo
Crocker, James Phillip
O'Neil, Neil
Perteghella, Manuela
Levieux, Pascal
Yelma, Jean-Luc
Taylor, Kevin John
Theye, Sylvie
Cazes, Aurore
Larré, Nadine
Davezac, Jean-Luc
Olivier-Gomolko, Maggy
Chareton, Jean-Louis
Del Castillo, Bernadette
Taupiac, David
Bourcier, Maëva
Dubos, Françoise
Cendré, Alice
Gabas, Michel
Monteil, Éric
Agier, Sylvie
Huseinbasic, Merima
Geiger, Franck
Goudenne, Angélique
Soccio, Christopher
Martin, Michèle
Fourcade Dutin, Frédéric
Eccles, Cat
Touati, Samira
Price, Stephen James
Ramzan, Mohammed
Clouet, Hadrien
Stambach-Terrenoir, Anne
Shaw, Richard John
Vignon, Corinne
Piquemal, François
Portarrieu, Jean-François
Iborra, Monique
Bex, Christophe
Aviragnet, Joël
Arrighi, Christine
Faure, Dominique
Moudenc, Jean-Luc
Ferrer, Sylvie
Sempastous, Jean-Bernard
Bansal, Gully
Beyrié, Maryse
Sorin, Marie-Christine
Giral, Romain
Claret, Pierre
Benton, Sally Jane
Bonnecarrère, Catherine
Guénichot, Ophélie
Saez, Maria
Dale, Gary Andrew
Villanueva, Alexis
Saleem, Shaz
Wood, Mike
Mournet, Benoit
Korn, Grégory
Dumanoir, Serge
Crampe, Jérôme
Dutrey, Véronique
Dabat, Jean-Marc
Alves Da Cunha, Claude
Castéra, Yves
Rigollet, Antoine
Barbe, Aline
Beaudry, Delphine
Brown, Malvin
Meunier, François
Brown, Jacqueline Anne
Harper-Wallis, Sam
Braine, Danni
Bramham, Alexander
Bailey, Michael
Gardner, Allison
Mehmood, Asif
Parrish, Carla Elizabeth
Wiseman, Peggy
Beresford, Karl
Boyapati, Jag
Harris, Josh
AliRom, AliRom
Colet, Julien
Mirallès, Patricia
Jamet, France
Depret, Florian
Polshaw, Andy
Médina, Florence
Chaveroche, Eric
Rivet-Martel, Vincent
Moxin, Michel
Alzingre, Victor
Cournet, Jean-Philippe
Boccadifuoco, Patrice
Lachiver, Morgane
Roussel, Eva
Trousselier, Sylvie
Leboon, Hugo
Poole, Dave
Oziol, Nathalie
Yague, Annie
Bellaredj, Fatima
Mangano, Flavia
Stead, Helen
Ressiguier, Muriel
Defretin, Sophie
Benali, Mahfoud
Brissaud, Anne
Briot, Valérie
Lechat, Philippe
Michel, Didier
Zbairi, Kadija
Roque, Manuel
Andras, Peter
Assié, Frédéric
Dalmau, Flavio
Olhasque, William
Anything, Titus
Ingham, Leigh
Cristol, Laurence
Morton, Craig
Mignacca, Julia
Maurel, Johana
Bergeon, Jean-Luc
Riley, Michael
Berthet, Alain
Lauron, Nicolas
Saurel, Philippe
Spencer, Scott
Boudaud-Anduaga, Alexis
Carabasse, Denis
Combet, Laurian
Gachon, Serge
Applegate, Victor
Bovill, Chris
Gomez, Chantal
Queyranne, Jean-Jack
Boudot, Christophe
Huchon, Jean-Paul
Dahmash, Yousef
Asselineau, François
Kedward, Devenne
Véron, Aurélien
Sachs, Valérie
Slinger, John Anthony
Bardella, Jordan
Swayamprakasam, Anand Prakash
Dufay, Marie-Guite
Townsend, Mark Anthony
Platret, Gilles
Thuriot, Denis
Faudot, Bastien
St. Clair, Linda
Allison, Julie Marie
Sauvadet, François
Hampton, H. A. "Herb"
Thiébaut, Maxime
Vermorel, Nathalie
Prudhomme, Cécile
Grudler, Christophe
Amin, Mohammed
Gonzalez, Julien
Bloore, Chris
Fieldsend-Roxborough, Andrew
Pennelle, Gilles
Cueff, Daniel
Le Drian, Jean-Yves
Perkins, Dorothy A.
Louail, René
Thain, David
Cingoranelli, Ed
Malgorn, Bernadette
Hascoët, Guy
de Rohan, Josselin
Burchett, Guy
Bonneau, François
Hopkins, Paul
Novelli, Hervé
Vinçon, Serge
Talamoni, Jean-Guy
Rossi, José
Philippot, Florian
Richert, Philippe
Masseret, Jean-Pierre
Bélier, Sandrine
Wilson, Alison Natasha
Trouillet, Jean-Georges
Wostyn, Julien
Wentzel, David
Rottner, Jean
Taylor, Rachel
Romani, Éliane
Filippetti, Aurélie
Fève, Louise
Delli, Karima
Pietraszewski, Laurent
Pecqueur, Éric
Évrard, José
Bastow, Sam
de Saintignon, Pierre
Flaxman, Andrew Allan
Blondel, Sylvain
Mascaro, Eric
Kalebe-Nyamongo, Chippie
Morin, Hervé
Boulanger, Mélanie
Bay, Nicolas
Mayer-Rossignol, Nicolas
Walker, Oliver
Soubien, Yanic
Calbrix, Nicolas
Loutre, Jean-Christophe
Lecoeur, Alexandra
Rousset, Alain
Florian, Nicolas
Kuhn, Wes
Giles, Sherwood "Woody"
Killean, Cathy
Alan, Sarah
Sedgley, Malcolm
Sheshabhatter, Shesh
Gray, Larry E.
De'Ath, Paul
Dearing, Alix
Harris, Jacqui
Price, Cat
Emmett, Joe
Powell, Joe
Weaden, Mark
Baddon, Chris
Morland, Joshua Dylan
Mellon, Alastair John
Patterson, Anne
Richmond, Stephen John
Syed, Mohammed Ali
Chilton, Chris
Foster, Julian David
McPherson Fulford, Justine Colette
Mercer, Tom
Jarvis, Laurence
Nelson, Holly-Mae
Reeves, Esther Mary
Richards, Elizabeth Mary
Williams, Gareth David
Bush, James
Collier, Jacob
Mir, Azmat
Murray, Sarah
Williams-Westwood, Anna
Walker, Michael Alan
Ashfield, Stephen
Cartwright, Mary
Howey, Joanne
Murphy, Lynn
Morris, Joe
Whaley, Chris
Liddle, Rod
Myer, Luke
Lasok, Frances
Muncaster, Ashton
Rahman, Habib
Ridley, Yvonne
Ghori, Muhammad Ali
Hanlon, Rosie
Malyn, Robert
Panton, Liz
Phillips, Emma-Jane
Richardson, Janice
Ridyard, Mark
Williams, Matt
Teare, King
Peters, Sarah
Evison, Martin
Francis, David Roger
Aibi, Jonathan
Holt, Stephen William
Robinson, Craig Ethan
Bradford, Samuel
Innes, Niall
McDermottroe, John Gerald
McDonald, Chris
Dancey, Joe
Boddy, Nigel
Zaroof, Mohammed
Toms, Anna-Maria
Matthews, Steve
Chhabra, Vivek
Elliott, Rosie
Greener, Christopher
Oliver Dougall, Kelly Jane
Rahman, Mustaque
Reilly, Chloe-Louise
Thewlis, Adam
Parsons, Shaun
McLafferty, Sharon Louise
Páez, José Antonio
Skelley, Cadewyn
Wesley, Sean
Ginsberg, Joan
Watson, Carol
Hageman, Shannon M.
Weigner, Brent
Atherton, Mary Jo
Anderson, Nancy
Kellogg, Phil
Wheeler, Denice
Nunley, Cynthia
Broderick, Marlene
Bowron, Frank L.
Cook, Don R.
Bowron, Les
Cingoranelli, Anthony
Burkhardt, Linda
Rakestraw, Martha
Wakefield, Samuel
Ira Farn,
Unity of the People,
For Justice,
Thorson, Don
Marsh, Bill
Wolf, Loretta
Koldenhoven, Linda
Wisroth, Sharon
Thomas, Scott
Galloway, George
Peterson, Colleen A.
Call, Larry A.
Keegan, Gillian
Emerson, Andrew
Brown-Fuller, Jessica
Collinge, Tom
De Santis, Teresa
Flournoy, Jr., Robert
Young, Tim
Ali, Zack
Lamb, Peter
Dickson, Iain
Bamieh, Linda
Burnham, Robin
Charters, Tim
Gibbs, Lee Daniel
Weir, Dan
Johnson, Gareth
Marsh, Kyle Grenville Albert
Dickson, Jim
Edie, Laura
Stranders, Lee
Beatty, Steve
Casey-Rerhaye, Sam
Glover, Olly
Johnston, David Mervyn
Khan, Mocky
Pomlett, Kyn
Burrell, Nadia Laura
Coghlan, Chris
Heath, Marisa
Scott, Lisa Claire
Young, Craig Alexander
James, Stephen
Tapp, Mike
James, Penelope
Oliver, Christine Lilian
Lymer, Geoffrey
Payne, Ashley James
Tough, Chris
Cox, Howard
Clyde, Rozella
Laws, Steve
Petersen, Sylvia Jean
Kittelson, Craig
Keefe, Pat
Jorgensen, Pauline Alison
Hunter, Alastair
Maher, Tahir
Shacklady, Gary
Keller, Lyn
Yang, Yuan
Ansell, Caroline
Babarinde, Josh
Lummis, Doran A.
Ashdown, Mark
Romsa, Larry
Fox, Thomas Brian
Garbutt, Ian Charles
Munson, Mike
Richards, Paul
Peterson, Phil
Joynson, Samuel
Shearer, Daniel
Jarvis, Liz
Garcia, Roman
Fawcett, Claire Lorraine
McGee, Jonathan
Kitching, Russ
Parry, Ben David
Fraser, Mhairi
Maguire, Helen
Sutherland, Tom
McKenna, Stephen
Miller, Gine
Senthilnathan, Mayuran
Todd, Mark
Young, Damon
Demgar, Roger
Faber-van de Klashorst, Marjolein
Klever, Reinette
Agema, Marie-Fleur
Uitermark, Judith
Madlener, Barry
Marsh, Ed
Bittner, Brett
Demarest, David Pratt
Lopez, Sonia
Rummenie, Jean
Nobel, Jurgen
Szabó, Zsolt
van Marum, Eddie
Tuinman, Gijs
Idsinga, Folkert
Achahbar, Nora
Schmitt, Leonard F.
Maeijer, Vicky
Struycken, Teun H. D.
Stearns, Perry J.
Cole, Anthony
Finan, Edward J.
Meredith, Emma
Etheridge, George
Jones, Nick
Redpath, William
Robson, Jack
Walstead, Elliot N.
Sluman, Steven
Shorticus, Sir Grumpus L.
Wood, Sam
Letsoha-Mathae, Maqueen
Hedebouw, Raoul
Magnette, Paul
Ndlovu, Mandla
Bouchez, Georges-Louis
Van Grieken, Tom
Prévot, Maxime
Mahdi, Sammy
Mokgosi, Kagiso
Ongena, Tom
Naji, Nadia
Maouane, Rajae
Alford, Matthew
Blackburn, Colin David
Rome, Sébastien
Bouquin, Manon
Eliaou, Jean-François
Pugens, Jean-Pierre
Arguel, Alexandre
Garcia, Michel
Francis, Joseph
Fleury, Jean-Noël
Cassarini, Stéphane
A.N.On,
Giai Gianetto, Sébastien
Ducamp, Roger
Bastide d'Izard, Pierre
Larue, Florence
Péréa, Julie
Le Romain, Pierre
Galzy, Stéphanie
Polard, Pierre
Huppé, Philippe
Manenc, Aurélien
Vinuesa, Richard
Marchand, Lewis
Rouanet, William
Salvaing, Charles
Marquet, Régine
Bedu, Marie
Viala, Céline
Chesnard, Véronique
Ménard, Emmanuelle
Cope, John
Gordon, Yoel
Ménard, Robert
Brunch, Barmy
Lopez-Liguori, Aurélien
Cannon, Edmund
Blasco, Gabriel
Harding, Monica
Euzet, Christophe
Michel, Yves
Garcin-Saudo, Julie
Hales, Nicholas
Cavaillé, Audrey
Sultani, Guillaume
MacDonnell, Paul
Gallerand, Georges
Richaud, Magali
Pilaudeau, Daniel
Gonzales, Jacqueline
Pawlik, Maciej
Gray, Alastair
Bateson, Richard
Braverman, Suella
Furnivall, Gemma
Chippindall-Higgin, Kevan
Dean, Edward
Hewitt, Bella
Carrière, Sylvain
Delapierre, Cédric
Audrin, Jean-François
Holliday, Robert John
Sylvestre, Franck
Andrieu, Olivier
Marie, Baz
Fefeuvre-Roumanos, Nathalie
Cline, Rita
Roger, Jean-Baptiste
Stafford, Gregory
Vignal, Patrick
Belaouni, Nadia
Bort, Frédéric
Bouisset, Maya
Bouscarain, Jean-François
Jerrard, Don
Baguet, Brigitte
Lotta, Matilda
Moukrim, Jamila
Garnier, Valérie
Chaynes, Maurice
Just, Alex
Matthes, Claire Louise
Britto, Marie-France
Viallard, Colette
Cesari, Elsa
Thiry, Stanislas
Hall, Ged
Garnier, Thomas
Yousuf, Khalil
Pradié, Aurélien
Tiegna, Huguette
Descaves, Sandrine
Whately, Helen
Morel-À-L'Huissier, Pierre
Suau, Laurent
Saint-Léger, Patrice
Perkin, Hannah
Pardigon, Jean-François
Castan, Christophe
Pougnet, Nicolas
Palombi, Francis
Blayac, Dorian
Temple, Hannah
Souchon, Annie
Zidoun, Dja
Dawkins, Mel
Blanc, Sophie
Sabatini, Anaïs
Harrison, Maxwell
Dogor-Such, Sandrine
Martinez, Michèle
Rustem, Lawrence
Poujade, Gérard
Cabrolier, Frédéric
Roques-Étienne, Muriel
Capo-Ortega, Julie
Moulin, Étienne
Collins, Damian
Gilles, Roland
Pires, Rodolphe
Bardy, Stéphane
Ricci, Johann
Allen, David John
Andrieu, Patricia
Lapeyre, Philippe
Chavegrand, Éric
Brett, Marianne
Khanom, Momtaz Runa
Ngan, Larry
Erodi, Karen
Verdier-Jouclas, Marie-Christine
Thomas, Andy
Bacou, Julien
Darmani, Corinne
Boyer, Céline
Madesclair, Sandrine
Lada, Fabienne Marie
Ponnelle, Véronique
Voizard, Karl-Henri
Vaughan, Tony
Gimenez Sastre, Boris
Encontre, Joël
Cuny, Pascale
Wright, Bill
Lassalle, Julien
Terlier, Jean
Callejon, Virginie
Carayon, Guilhem
Cabanis, Christelle
Ponce, Laura
Daugé, Claire
Balestan, Ophélie
Laporte, Pierre
Tressens, Chantal
Rey, Sandra
Chishti, Rehman
Rabault, Valérie
Hamelet, Marine
Astruc, Christian
Pinel, Sylvia
Barber, Sarah
Manchado, Nathalie
Peacock, Roger James
Cases, Frédéric
Lynch, Amy
Jouglar, Jean-Yves
Ratsimba, Françoise
Mafi, Aaron
Levieux, Cédric
Aymes, Claire
Watson, Michael Gerard
Belmonte, Kate
Bourne, Stuart James
Cook, Peter James
Belhamiti, Mounir
Kerbrat, Andy
Khan, Naushabah
Amiot, Ségolène
Laernoes, Julie
Rawoof, Rizvi
El Haïry, Sarah
Wheeler, Peter Anthony
Raux, Jean-Claude
Esnault, Jordan
Bougot, Teddy
Guyot, François
Patwary, Sabi
Le Hécho, François-Xavier
Bureau, Sandra
Poulden, David Peter
Laillé, Catherine
Petit, Tony
Hunt, Jeremy
Catheline, Marie-Paule
Letellier, Karine
Flippot, Jacky
Drage, Graham Richard
Follows, Paul
Josso, Sandrine
Walsh, James
Tavel, Matthias
Haury, Yannick
Errante, Sophie
Dinenage, Caroline
Gernigon, François
Dupont, Stella
Batterbury, Edward
Blin, Anne-Laure
Roudévitch, Véronique
Lahondès, Bernard
Holley, Simon
Bearder, Tim
Babinet, Charles
Robert, David
Baveret-André, Sylvie
Peillon, Patricia
Englefield, Lisa Grace
Mulliss, Matt
Sudworth, Tony
Saint-Paul, Laetitia
Rabault, Caroline
Morineau, Patrick
Catin, Régine
Jamin, Charles-Henri
Watson, Dave
Hervé, Gérard
Deveaux, Nicolas
Geret, Sylvie
Lequet, Christelle
Holloway, Adam
Bromley, Bob
Garrod, Richard
Sullivan, Lauren
Hussin, Kulsum
Obasi, Ukonu
Masséglia, Denis
Airaud, Christophe
Ligot, Jacquelin
de Campeau, Sigline
Debarre, Jean-Michel
Drake Hopkins, Rebecca
Gorioux, Valérie
Guyard, Frédéric
Testu, Didier
Fusil, Hervé
Moat, Matthew Herbert Fraser
Davies, Mims
Dubré-Chirat, Nicole
Amghar, Tassadit
Lecluse, Pie-Louis
Humeau, Bernadette
Coleman, Christina Nanna Mary
Gaillard, Geneviève
Durand, Marie
Ciofi, Bruno
Levy, Maureen
Crevenna, Lydie
Le Diagon, Yann
Cox, Ben Sebastian
Gaillard, Geneviève
Dempsey, Benedict
Fassett, Liz
Bolo, Philippe
Gibson, Ian
Jouanneau, Guillaume
Stamm, Debbie
Lahondès, Aurore
Levy, Ian
Highton, William Jeffrey
Mazières, Barbara
Guerbaa, Abderrazak
Trottier, Stéphane
Crespin, Régis
L'Huillier, Céline
Franklin, Zoe
Campion, Thom
Fletcher, Gordon
Foody, Emma
Gillinson, Sarah
L'Huillier, Anne
Krausz, Ferenc
Agostini, Pierre
Morris, John Hugh
Peters, Sam
Jones, Ian
Garot, Guillaume
Mottier, Béatrice
Richardson, Angela
Lee, Scott
Rocton, Sandra
Maillard, Alexandre
Schlienger, Hugues
Romier, Fabrice
Saunders, Dennis
Sicot, Cédric
Wilkinson, Mathew
Rives, Siegfried
Holmes, Paul J.
Bannier, Géraldine
Boisseau, Grégory
Langouët, Christophe
Bains, Prad
Cadenas, Jean-Michel
Dirson, Sophie
D'Herbais, Pierre
Bayle de Jessé, Jean
Placé, Jean-Luc
Gladwin, Caroline
Griffin, Binka
Favennec-Bécot, Yannick
Detais, Marion
Gould, Jenifer
Bell, Annie
de Grandmaison, Amélie
Chartier, Claudine
Jamshed, Mehmood
Needham, Kate
Amelin, Martine
Garnier, Sonia
Paul, Devina Marylyn
Delpech, Julie
Fontenel-Personne, Pascale
Davies, Brad
Hinds, Damian
Karamanli, Marietta
Makin, Jim
Furet, Angeline
Monet, Alexandra
Fothergill, Maxine
Le Forestier, François
Cabaret, Muriel
Jones, Edward John Charles
Beslier, Olivier
Zbirou, Marylin
Trochon, Éric
Still, Andrew
Hubert, Thomas
Kellermann, Mathhew
Jover, Serge
Picavez, Vincent
Williams, Laurent
Knight, Richard
Martin, Dominic
Pinçon, Bruno
Martineau, Éric
Leloup, Dominique
Latouche, Béatrice
Bright, John Hunter
Sims, Lucy Emma
Branchu, Laurent
Coudrain, Bernadette
Poisson, Jérôme
Smith, Sara
Brutout, Maryse
Casey, Graeme
Noël, Henri
James, Mark Bradley
Brewer, Alex
McCauley, Seamus
Hope, Alan "Howling Laud"
Leboucher, Élise
Owens, Ju
de Malherbe, Raymond
Jayawardena, Ranil
Le Floch-Imad, Joachim
Miah, Mohamed
Gezdari, Sara
Tolmont, Sylvie
Franco, Emmanuel
Morton, Paul
Barbet, Didier
Coryton, Laura
Buard, Sébastien
Boulay, Stéphane
Dalibert, David
Nouchy, Thierry
Hearn, Michael
Phillips, Bradley David
Stone, Duncan Philip
Grelier, Jean-Carles
Latombe, Philippe
Zychowski, Alex
Bellamy, Béatrice
Buchou, Stéphane
Besse, Véronique
French, Chris
Henriet, Pierre
Harrison, Richard
Lavalette, Laure
Rambaud, Stéphane
Lottiaux, Philippe
Lechanteux, Julie
Giletti, Frank
Schreck, Philippe
Boccaletti, Frédéric
Muschotti, Cécile
Bouchkara, Basma
Vincent, Romain
Iannessi, Charles
Reano, Bouchra
Koscielski, Laurile
Clanet, Régine
Perru, Marie-Eve
Monnier, Louis
Da Silva, Ricardo Candido
Bermudez, Magali
Auzanot, Bénédicte
de Lépinau, Hervé
Lorho, Marie-France
Lovisolo, Jean-François
Le Gayic, Tematai
Chailloux, Steve
Tuhamai, Tuterai
Terooatea, Sylviane
Hauata, Jules
Tautu, Gilles
Tefan, John
Heifara Teriitahi, Bernard
Twitchell, Thomas
Achilleos, Andrew
Birch, Colin
Reid Arbelot, Mereana
Hyde, Philip
Serva, Olivier
Qayum, Zhafaran
Deti, John
Tolassy, Rody
Louisy, Ferdy
Fulbright, Lauren
Chammougon Anno, Sylvie
Aigle, Marie-Laure
Lapin, Raphaël
Gunawardena, Charith Abeysinghe
Toribio, José
Quiaba, Hubert
Savan, Fauvert
Luce, Fabrice
Flémin, Félix Alain
Connor, Donna
Cabrion, Grégory
Esdras, Sidjie
Strand, Ann
Sukumaran, Eric
Vidol, Karl
Pierquin, Delphine
Ghormley, Patrick
Henry-Léo, Christian-Georges
Confiac, Paul Éric
Gama, Béatrice
Argis, René Claude
Mayengo, Prévert
Edinval, Gilbert
Boutall, Anthony
Nzekwue, Magdaline
Califer, Élie
Owen, Myles Ronald
Penchard, Marie-Luce
Sherwani, Waseem
Fox, Simon
Watson, Philip
Paisley, Yanetti
Ramassamy, Jean-Yves
Hussain, Jahir
Paran, Germain
Civis, Marguerite
Avril, Alain
Coudret, Jordan
Loupadière, Cédric
Zozio, Christian
Malhotra, Vinayak
Hulley, Jonathan
Houblon, Christine
Lutin, Lucile
Murray-Turner, Donna
Bruce, Tom
Patel, Ria
Kerr-Sheppard, Chantal Lyn
Ullah, Ahsan
Malik, Umair
Starling, Alex
Cummings, Jason James
Wheeler, Tim
Durney, Anne
Flack, Francesca
Godfrey, Kevin
Holland, Sam
Dewitt, John
Cook, Leon
Elliott, Pete
Harris, Donna
Spenser, Mike
Stevens, Gary Ernest
Irons, Natasha Dawn
Pelling, Andrew
Abbate, Ulysse
Courtneidge, John
Davis, Charlie
Gabriel, Sam
Hacking, Christian
Stewart, Sean Ellis
Adams, Reggie
Ahmed, Md Somon
Gill, Phoebe Julia
Mabbutt, Jon
Reaney, Oscar
Barry, Sarah
Chalmers, Pierce
Diamond, Diana
Sceats, Peter Howard
Mark, Richard
Holly, John N.
Shahed, Mohammed Abu
Thompson, Michael T.
Uddin, Sham
Brown, Ian Christopher
Choudhury, Aysha Siddika
Gudi, Reva
Kandelaki, Katharine
Tannous, George
Mann, Amritpal Singh
Staltari, Anthony J.
Read, Damian
Goldsamt, Bonnie A.
Sengupta, Dhruv
Singh, Prabhdeep
Tramboo, Abdul Majid
Schilling, Helen
Noonan, Kathleen
Davis, Thomas
Bakshi, Priyank
Pecoraro, John
Goff, Jonathan
Ndiaye, Abdoul Aziz
Raquib, Sheikh
Vignola, Paul
Smith, Stacy Elaine
Shinberg, Barry
Michie, Jerry
Henchy, Michael
Rich, Alan J.
Doyle, Eugene
Becker, Catherine
Garfield, James A.
Elan-Cane, Christie
Livingstone, Jonathan Louis
Russell, Lorna Jane
Williams, Don
Begum, Noor Jahan
Bonham, Jennie
Lakha, Sabira
Newsam, Seb
Siddiqi, Syed
Parwani, Sarajulhaq
Syduzzaman, Sayeed
Patel, Primesh
Tipu, Golam Maula
Yancey, Eula
Beavis, Michael John
Athwal, Jas
Dunsmoor, [FNU]
George, Rupert Nepal
Merali, Abbas
Patel, Bharatkumar Ishverbhai
Asser, James
Patel, Tiger
Karim, Rizwana
Thomas, Dylan
Riesland, Jeff
Thompson, Francoise
Gibson, Jane
Van-Dúnem, Fernando José de França Dias
Palekar, Imtiaz
Banks, Greg
Rend, Ben
Long, Sharon
Scherer, Kenneth
LeBrun, [FNU]
Pearl, Joshua Leon
Nevsimal, John
Morton, Max
Blumenthal, Laura
Kerr, David
Morton, Warren A.
Brar, Sunny
Malik, Nisar Ahmed
Rao, Zebunisa Jamshed
Summersgill, Freya Caroline
Palmer, Nick
Weber, Willard
Slough, Virgil
Belch, Mark
Anderson, Leonard
Holmes, Luke
Welbourne, Sarah Jane
Wilkes, Mark
Edgar, George
Donnithorne, Connor David
Brown, Louis
Hayes, Catherine
Hales, Katherine
McCraken, Trudy
Marrington, Thalia Simone
Hill, Georgina
Moon, Perran
Tarrant, Roger
Rosen, Jan
Symonds, Lance
O'Connor, Rowland
Smith, David
Younes, Natalie
Harris, Robyn
Farrell, Sarah Michelle
Baker, K. David
Nordman, Janna Frazier
Durrant, Mark
Farbey, David
Haddow, Hamish
Lauer, Kay
Tomlinson, Dan
Koch, Kirk
Maguire, Ben
Klein, Blair
Cowdry, Graham Andrew
Gelderd, Anna Preston
Roberts, Norman
Wadley, Paul Brian
Beal, Stephen Michael
Sell, Dan
Miller, Karen
Olaru-Holmes, Oana
Koester, Marilyn
Sandes, Caroline
Kenny, Joanna Nora
Latham, Jay
Law, Noah Charles
Burke, M. Joseph "Joe"
Rayner, Angie
Ali, Filson
Burke, Michael
Harris, John Richard
Laity, Dave
Mortimer, Giane
Nicholson, Paul
Saunders, Jason
Thibaudeau, Pat
Lawler, Donald J.
Rubidge, Steve
Lawrence, Peter
Gripper, Ruth
Arafat, Wael Mustapha
Conaghan, Dan
Dunnage, Claire
Cameron, Guy
Siddique, Farooq Ahmed
Stafford-Townsend, Ani
Lafont, Christopher
Sutcliffe, Tony
Sarcletti, Ray
Gilbertz, Larry
Ali, Asif
New, Anthony Michael
Smart, Dan
Trueman, Tommy
Gooch, Caroline Louise
O'Connor, Scarlett
Page, Mary
Gibbons, Alan Albert
Saunders, Laura
Smith, Ben
Breitnauer, Jai
Brennan, Liz
Applegate, James L.
Norton, Neil
Visick, Richard
Prevedel, Frank
Dorrance, Matthew
Chadwick, David
Eddins, Boyd L.
Hayes, Tom
Houlden, Martin
Penn, Miles
Salmon, Joe Angus
Wilson, Kieron
Rankine, John
Waller, Claire
Coates, Sam
Atauna, Youssef
Trent, Robert
Touma-Suleiman, Aida
Hamblin, James Robert
Rigby, Manda
Dixon, Jerry B.
Kinney, Lisa
Maldonado, Carl "Charley"
Lalonde, Robert F. "Bob"
O'Neil, Martha Angharad
Thomas, Aled
Barlow, Tomos
Gittins, Becky
Dauncey, Alec
Lavery, Lee
German, Gill
Hogg, Martyn James
Rowlinson, Paul John
Robinson, Stan
Tufnell, Henry Carleton Richard
Lewis, Owen
Preston, Glyn
Richards, Dai
James, Lauren
Bartolotti, Pippa
Mathias, David
Karadog, Angela
Biddulph, Joseph
Benham-Crosswell, Patrick
Bromhall, Gareth
Blagoev, Dimitar
Guevara, Ernesto "Che"
Wood, Fernando
Davies, Philip
Narayan, Kanishka
Mack, Lynden
Rhodes-Matthews, Toby
Ranger, Andrew Steven
Morgan, Tim
Dodman, Charles
Schwaller, Martin
Jenner, Emmett
Lucas, Edward
Farnsworth, Linsey Jayne
Stevenson, Alex
Smith, Kate
McGuinness, Matt
Cheshire, Peter Alan
Masters, Harry
Mullaney, Michael
Pawley, Rebecca
Wells, Cassie
Deakin, Tony
Martin, Robert
Smith, Tom
Flook, Ben
Lowe, Julie
Price, Dan
Stone, Kris
Barron, Lee
Blott, Karen
Forster, Lee
McDonald, Eddie
Prosser, Timothy
Sweeney, John Nicholas
Graves, Alan
Mulhall, Jamie
Tair, Zephyr
Ward, Sam
Boothroyd, Kelda
Elnough-Love, Rachel
Oakenfull, Edward
Wetherall, Helen
Whitby, John
La Follette, Robert M.
Salinger, Pierre
Casady, Virginia L.
Garcia, Leo
Wooldridge, Sherri
Morrow, Wayne E.
Shreve, Peg
Harrison, Ray
Bensel, Bill
Barker, Wende
Betts, Budd
Moore, Frank N.
Baty, Ace
Taylor, Pamela
Bumgardner, Charles
Guerry, Jason
Smith, Chris
LaBounty, JoAnne L.
Edgerton, Sarita
Kennedy, Carlisle
Sanders, Blake
Galyean, James
Marton, John P.
Selby, Joe
MacMillan, Patti L.
Reed, Joe
Stark, Glenda F.
Chamberlain, Doug
Sullivan, Don
Blackwell, Sam
Coenradie, Ingrid
Jansen, Chris
McGrew, Elwin
Wolfley, Clyde E.
Wyatt, James J.
Grigoriev, Yury
Wright, Virginia L.
Wallis, Earl Dick
Malthouse, Kit
Fitchet, Andy
Gregori, Luigi
Heath, Phil
Meacham, Andrew
West, Hina
Hart, Sally-Ann
Crosland, Paul Edward
Colley, Phil
Davies, Nicholas
Dollimore, Helena
Fernando, Lucian
Harris, Guy Gillan
Horn, Becca
Mak, Alan
Alemanno, Jennifer Nadia
Harvey, Stefanie
Perry, John
Sathyanath, Gayathri
Shepherd, Netty
Carpin, David
Akkouche, Farid
Neghza, Saida
Manley-Browne, Nanda
van Mierlo, Freddie
Newton, Caroline
Pomlett, Maryse
Robb, Jo
Shields, Peter
Gale, Roger
Barrett, Thea
Curwen, Angie
Randall, Amelia
Whitehead, Helen Elizabeth
Kyle, Peter
Broadbent, Sophie
Deal, Carline
Hess, Martin Hugo
Marsh, Tanushka
Wang, Michael
Robertson, Joe
Brothers, Emily
Groocock, David
Lilley, Michael
Lowthion, Vix
Morris, Sarah
Seely, Bob
Quigley, Richard
Palin, Cameron
Pickering, Ian
Stuart, Nick
Thacker, Rachel
Caulfield, Maria
MacCleary, James
Brown, Bernard Peter
Easton, Rowena Mary
Keene, Paul
Sweeney, Danny
Mathias, Tania
Reynolds, Joshua Peter
Burt, Timothy
Cooney, Andrew
Irshad, Qazi Yasir
Smith, Jo
Wright, George
Grant, Helen
Butler, Gary
Cleator, Maureen
Jeffery, Stuart Robert
Kenward, Yolande
Naghi, David Sandru
Thomas, Paul
Luk, Johnny
Bonney, Frances
Cox, James
Darlington, Emily
Reilly, David
Saint Clair, Alfred
Everitt, Ben
Curtis, Chris
Duckworth, Jane Anne
Francis, Alan
Tevlin, Clare Hannah
Lewis, Julian
King, Simon
Knight, Andrew David
Otto, Sasjkia
Rackham, Caroline
Swales, Roy
Swayne, Desmond
Davies, Jack
Chester-Sterne, Reginald
Collar, Anna
Johnston, Sally
Ridley, Gavin
Simon, Paul
Farris, Laura
Bell, Liz
Dillon, Lee Raymond James
Masters, Steve
Jesse, Earl Elvis Phillippe
Johnson, Gary Edward
Terry, Doug
Ali, Amir Steve
Brown, Louise
Dhall, Sushila
Dodds, Anneliese
Henwood, David
Jupp, Theodore Ernest
Longthorp, Katherine Mary
Nala-Hartley, Jabu
Smith, Andrew
Moran, Layla
Byard, Anni
Goodall, Chris
Gunn, James
Raniga, Vinay
Valdez, Claire
Shelley, Ian Oliver Michael
Webb, Stephen
Mordaunt, Penny
Martin, Amanda
Dodd, Simon
Robinson, Duncan Stuart
Todd, Mel
Morgan, Stephen J.
Biddle, Signe Andrea
Lee, Elliott
Murphy, Charlie
Short, Jacob Lee
Zimmer, Mark
Nethercutt Jr., George R.
Wolford, Kent J.
Hahn, Lisa
Ahlering, Marissa
Kostohryz, Scott
Bergin, Lorilee
Rossland, Clint
Dougherty, Michael
Shook, James
Knezz, Stephanie
Flynn, Annette
O'Keefe, Duana
Gama, Andres
Kirby, Sarah
Morrissey, John W.
Garcia, Felix
Baldauf-Shales, Roseann
Millar, Erica
Brookhouse, Frederick
Butenuth, Jon
Hammelev-Jones, Justine
Meadows, Eric
Gray, Keith
La Forge, Michael
Murdoch, Steven M.
Arbet, Ray
Kochergina, Natalya
Palshin, Vyacheslav
Podoynitsyna, Valentina
Shilin, Georgy
Korostelyov, Konstantin
Shipitsyn, Maksim
Afitsinsky, Valery
Smith, Bridgett
Evans, Derrick
Moore, Erica J.
Bayanova, Aysa
Rodda, Mathew
Gillman, Adam Wayne Joseph
Khrushchev, Yury
McElroy, David
Singh, Raj
Nagorny, Vladimir
Turberville, Michael Jeffrey
Williams, Andrew
Perevezentsev, Pyotr
Wright, Henry David
Mackinnon, Ross
Bailey, Olivia
Solovyov, Stepan
Abbs, Adrian Neil
Belcher, Helen
Shcherbakov, Yaroslav
Bosley, Kate
Culver, Carolyne
Peppiatt, Adie
Paul, Rebecca
Brady, Stuart
Bulanov, Maksim
Johnston, Mark David
Mishin, Yevgeny
Essex, Jonathan
Fox, Joseph Brian
Morozov, Roman
Tolhurst, Kelly
Colley, Graham
Burch, Peter Richard Ede
Dabin, Daniel
Edwards, Lauren Rae
Innes, John
Jamieson, Cat
Nokes, Caroline
Barrett, Paul
Cooper, Geoff
Lambert, Christie
Shaw, Connor Edward
Yap, Fennie
Spencer, Ben
King, Robert Ashley
Mackay, Stewart Mark
Cressey, Michael Kenneth
Nicholson, Ellen
Ringham, Steve
Trott, Laura
Hibbert, Adam
Jones, Elwyn Lloyd
Manston, Laura Marie
Milmine, James
Scott-McDonald, Denise Roseanna
Streatfeild, Richard Giles
Young, Mad Mike
Baldock, Mike
Berhost, Kelly
Banks, Sam
Brown, Matt
Hall, Bill
Cuthbert, Aisha
Fotheringham-Bray, William
Kneller, Frances
Sigette, Jennifer
McKenna, Kevin
Chohan, Azhar Iqbal
Dhesi, Tan
Edmonds, Julian
Coad, Diana
Jackson, Robin
Muvvala, Chandra Sekhar
Nanda, Moni Kaur
Shabbir, Adnan
Singh, Jaswinder
Smith, Nick
Whyte, Chelsea
Batho, James Edward
Clune, Declan Peter
Culley, Alexander Conrad
Kelly, Neil McKinnon Lyon
Paffey, Darren
Yankson, Sidney
Barbour, Katherine Jane
Burcombe-Filer, Ben
Edwards, John Peter
Fricker, Maggie
Gravatt, Thomas
Kaur, Satvir
Shaukat, Wajahat
Booth-Isherwood, Liam
Orwig, Teresa
McGuire, Jess
Mellors, Tim
O'Connor, Pat
Smith, Vanessa
Bechar, Vipul
Tregub, Igor A.
Mente, Veronica
Mitchell, Alexander
Rudkin, Mike
Jeeves, Danuta
Lambert, Robin
Piranie, Hajira
Zungula, Vuyolwethu
Wrighting, Rosie
Besley, Crispian
Aburamadan, Jehad
Fedorowycz, Emily
Murphy, Matthew Peter
Ryan, Sarah
Hugill, Paul
Matthews, Sean Roger
Moorehouse, Marcus
Watson, Robert
Gardiner, Luke
Davies, Jonathan
Kinsella, Gez
Uche, Josiah
Warren, Sue
Ackroyd, Michael Andrew
Ahmad, Saj
Boparai, Harry
Amer, Adrian
Jopp, Lincoln
Miller, Alistair
Darrington, Matthew
O'Brien, Rory
Singh, Manu
Galbraith, Lyn
Tighe, Claire
Siddique, Collan
Coutinho, Claire
Hogbin, Martin
Bowell, Thomas
Egginton, Andy
Jones, Louise Elizabeth
Massumbukolt, Wesley
Khan, Shasha
Malcomson, Claire
Moore, Judy
Scott, Chris
Pinkerton, Alasdair "Al"
Campbell, Jon
Goggin, Sam
Bennett, Dan
Hammersley-Rich, Jessica Naomi Patsy
Antoniou, Antony
Bassan, Emhar Kaur
McGuinness, Ed
Clark, Paul Leslie
de Stanford Wallitt, Elixabeth
Adams, Kristy Lyn
Bennett, Alison Elizabeth
Johnson, Gary Peter
Leggett, Christopher Gordon
Nicholson, Deanna
Razzaq, Khalid
Rowntree, David
Thunderclap, Baron Von
Owens, Tony
Reader, Mike
Ghani, Nusrat
Sneddon, Simon
Tollitt, Penelope
Bowler, Shaun
Gander, Stephen
Khan, Ali
Palmer, Rosemary
Henderson, Austin
Rashid, Naveed
Magness, Chris
Ensemble Citoyens,
Morgan, David
Newson, Danielle
Stephens, Debbie
Patel, Dipesh
New Popular Front,
Stemp, Dominie Mary
Harvey, Sam
La France Insoumise,
Henry, Caroline
Kadiri, Golam
Khan, Zafran
Horizons,
Konieczko, Andy
Morris, Pete
Shouler, Matt
Hanna, Jeff
Jones, Darren
Toale, Jessica Jade
Vivienne, Julie
Warden, David
Baker, Emma Louise
Burrows, Joanna
Clowes, Chris
Adamson, Robin Thomas
Graham, Susan
Howard, Joanna Claire
Jolliffe Yasawi, Sasha
McCormack, Simon Jonathan
Parsons, Trevor
Moore, James
Dowling, John
Pantling, Ben
Barnes, Pelé James
Johnson-Cole, Candice
Ward, Sarah Catherine
Walters, Oliver John
Fagg, William Frederick
Duncan-Jordan, Neil
Dragotoniu, Andrei Silviu
Cronin, Joe
Barnes, Leanne
Graham, Charlie
Redman, Leigh
Sully, Claire
Waterman, Sterry R.
Tanner, Gregory
Adams, Si
Coldwell, James David
Hoare, Simon
Blake, Martin
Jackson, Benjamin
Khan, Hanif Ahmad
Oates, Robert Arthur
Huggins, Ken
Jackson, Gary
Leaning, Ash
Taylor, Jeff
Woodruffe, Daniel
Galieva, Aruhan
Niblett, Samantha
West, Job
Wheelton, Amy
Bell, Matt
Hartshorn, Paul
Bennett, Catherine
Jelfs, Mike
Hatton, Lloyd
Parkinson, Robert
Lewis, Giovanna Elizabeth
Morrell, Rosie Frisby
Wilson, Joy Heather
Young, Morgan Tara
Lumsden, Donna
Sevastyanov, Sergey
White, Marcus Daniel Terence
Arnott, Paul
Baldwin, Mark P.
Dallimore, Helen B.
Davey, Olly
Reed, David G.
Sutherland, Garry G.
Wilson, Daniel
Bonetta, Jake
Coxon, Vanessa G.
Exon, Hazel
Foord, Richard
Gent, Henry
Quickenden, Paul
Roome, Ian
Lay, Cas
James, Nigel Howard
Edwards, Nicky
Cotten, Stephen
Kuznetsov, Nikolay
Voronkov, Vladislav
Zverev, Boris
Yakovlev, Maksim
Vasilyeva, Lyudmila
Sudyina, Lilia
Abdin, Aleksandr
Bragin, Pavel
Bucherov, Igor
Vinogradov, Aleksandr
Dzhagaev, Iosif
Kovalyov, Aleksey
Mikhaylova, Maria
Novotortsev, Yury
Kudryavtsev, Sergey
Ivanova, Svetlana
Artemov, Sergey
Kononenko, Roman
Dorofeyev, Mikhail
Grimov, Anton
Katukhin, Igor
Morozov, Aleksandr
Goua, Yvane
Castor, Jean-Victor
Chong-Sit, Boris
Prévot-Madère, Joëlle
Lechat-Vega, Thibault
Lebedev, Aleksey
Harbourg, Jérôme
Bouba, Philippe
Létard, Line
Felissaint, Emmanuel
Stephenson, Rudy
Madeleine, Alix
Madère, Christophe
Dorokhov, Vladimir
Chalco-Lefay, Rolande
Mathieu, Mylène
Cattier, Myrtha
Sagne, Aurore
Delar-René, Jessika
Harrison, Helen
Contout, Yari
Makarov, Sergey
Billington, Polly
Birchall, Grahame George
Zuyev, Yegor
Holton, Paul
Adam, Lénaïck
Roberts, Steve
Rimane, Davy
Jean-Baptiste, Manuel
Yanuwana Pierre, Christophe
Shafaei, Mo
Dolor, Jean-Philippe
Jojé, Gillermo
Singh, Jai
Thomas, Virginie
Webb, Paul
Karam, Wender
Bunch, Jenny
Tugendhat, Tom
Edmond-Mariette, Philippe
William, Jiovanny
Samot, Fred
Bailey, Lewis William John
Delannay, Marie-Noëlle
Romain, Ludovic
Cope, Anna Victoria
Gontar, Stanislav
Evans, Clay
Klimchenko, Yury
Grattidge, Ian
Arnold, Derrick
Lagier, Alain-Claude
Bellay, Béatrice
Jean-Marie-Alphonsine, Philippe
Hansford, Teresa
Tabar, Jonathan
Belimont, Charles
Hobby, Billy
Mievilly, Yann
Jacobs, David Andrew
Valère, Érick
Shaw, Tim
Woollcombe, John
Ford, Jace
Marthe, Marie Hellen
Arnold, Robert "Dusty"
Godard, Joëlle
Rangoly, Edryan
Puisard, Jean-Pierre
Gager, John Anthony
Crispin, Thomas
Solomon, Jacquline
Hurst, John Anthony
Kassem, Hassan Omar
Mahapatra, Neil
Rudd, Chris
Martin, Mike
Rotsen, Jean-Baptiste
Varasse, Karine
Jean-Élie, Barbara
Ferraty, Max
Rodap, Astrid
Saint-Olympe, Chantal
Pound, Hugo Giles
Sellaye, Marcel
Bellame, Cynthia
Howson, John
Kersten, Daniel
Hajjar, Johnny
Lam, Katie Jane Lotte
Rolles, Lenny
Carole, Luc Francis
Walder, Kate
Renard, Thierry
Jean Baptiste, Jean-Michel
Robin, Daniel
Giraud, Audrey
Barfoot, Chris
Crampon, Cédric
Jean-Marie, Gabriel
Mole, Isabelle
Chambers, Danny
Bardet, Joël
Nemouthé, Noël
D'Cruze, Kevin
Davis, Andrew Courtney
Dawson, Hannah
Nilor, Jean-Philippe
Dinal, David
Drummond, Flick
Duville, Ruddy
Thérèse, Karine
Occolier, Nicolas
Tiberinus, Laurence
Liméry, David
Estelle, Lorraine
Sulio, Mélanie
Sainte-Rose, Célia
Liming, Andy
Lusbec, Jean-Marc
Tinaugus, Édouard
Mirande, Richard
Whelan, Sean
Tisi, Julian
Buckley, David John
Boyle, Michael Edward
Wahetra, Walisaune
Dhillon, Simran Kaur
Grewal, Harl
Ruffenach, Virginie
Lafleur, Pascal
Mann, Pavitar Kaur
Cuénot, Guy-Olivier
Kasarherou, Joël
Rankin, Jack
Simon, Jérémy
Gil, Antoine
Courts, Robert
Cox, David Roy
Backès, Sonia
Ingleton, Barry Paul
Yanno, Gaël
Langridge, Richrd Andrew
Deladrière, Bernard
Maynard, Charlie
Washetine, Charles
Descombels, Alain
Prosser, Andrew Peter
Weiss, Antonio
Wenehoua, Macate
Lagarde, Sonia
Lord, Jonathan
Lafleur, Jacques
Leroux, Didier
Forster, Will
Anderson, Nataly Suzana
Uregei, Louis Kotra
Barker, Richard
Maresca, Pierre
Erheriene, Ese
Wahéo, Marcko
Read, Tim
Metzdorf, Nicolas
Boniface, Merv
Demery, Lucy
Reignier, Gérard
Santa, Thierry
Hamidi, Monica
Jones, Clive
Haocas, Muneiko
Wright, Colin
Homboé, Michelle
Pagand, Véronique
Ititiaty, Joannes
Millar, Manuel
Woudman, Debbie
Naillet, Philippe
Batchelor, David Peter
Lebon, Karine
Forman, Ivana
Greenshields, John William
Bassire, Nathalie
Harman, Lionel Roger
Rutland, Tom
K/Bidi, Emeline
Ward, Frank
Lorion, David
Williams, Leila
Boucher, Annie-Claude
Dijoux, Ruth
Albora, Stéphane
Bemat, Sharif
Hoareau, Patricia
Riani, Richard
Latchoumanin, Serge
Thazard, Rudy
Payet, Isabelle
Bottomley, Peter
Cooper, Rebecca "Beccy"
Attwood, Kathryn Alexandra
Chugg, Morag
Mallin, Sonya Lynne
Issa, Ridwane
Rooke, Edmund John
Fouassin, Stéphane
Baker, Steven
Virapoullé, Laurent
Reynolds, Emma
Brasier-Clain, Marie-Luce
Settama-Vidon, Léopoldine
Brodelle, Toni
Payet, Jean-Yves
Gauvin, Didier
Dijoux, Martine
Ahmed, Khalil
Ratenon, Jean-Hugues
Bunting, Catrherine
Maillot, Frédéric
Gemmell, Edmund
Phoenix, Richard Neal
Laï-Kane-Cheong, Alexandre
Leung, Eric
Orphé, Monique
Gironcel-Damour, Nadine
Rehman, Ajaz
Legros, Valérie
Ramassamy, Nadia
Smallwood, Mark
Adekalom, Johny
de Chazournes, Philippe
Clain, Ophélie
Hoareau, Jean-Noël
Lombard, Didier
Fanfan, Loïc
Robert, Thierry
Gaillard, Perceval
Guillou, Johan
Coddeville, Hélène
Nativel, Jean-François
Juhoor, Karim
Tronc, Isaline
Velleyen, Gaël
Marcely, Éric
Valeama, François
Payet, Jean-Luc
Catherine, Richelain
Massain, Rémy
Bachou, Jérôme
Gumbs, Frantz
Gibbs, Daniel
Cazé, Béatrice
Guion-Firmin, Claire
Rivère-Bonzom, Sabrina
Paines Stephen, Victor
Lenormand, Stéphane
Lebailly, Patrick
Michel-Revert, Dominica
Seo, Mikaele
Mulikihaamea, Etuato
Mailagi, Soane Paulo
Tukumuli, Tamaseno
Kulikovi, Malia Nive
Ugatai, Sandrine Aimée
Vergé, Lauriane
Lescure, Roland
Caroit, Éléonore
Holroyd, Alexandre
Anglade, Pieyre-Alexandre
Vojetta, Stéphane
Ferracci, Marc
Petit, Frédéric
Ben Cheïkh, Karim
Lakrafi, Amal Amélia
Genetet, Anne
Beany, Captain
Deere, Colin John
Griffiths, Justin Mark
Griffiths, Mark
Bartolotti Hill, Nigel Francis
Kinnock, Stephen
Mainon, Abigail
Morrissey, Rhiannon
Habsburg-Lorraine (Franz Joseph I), Franz Joseph
Duggan, Edwin
Kent, Jeremy Richard
MacNaughton, Karl
Lotriet, Annelie
Marbrow, Richard
Tolashe, Sisisi
Morris, Jack William
Lekganyane, Soviet
Roskams, Vixky
Chauke, Meagan
Swarts, Berry Bernice
Tami, Mark Richard
Moraka, Thandi
Nalumango, Ronalda
Boshielo, Shela Paulina "Polly"
Ntuli, Mdumiseni
Masemola, Dickson
Pule, Dina
Koornhof, Gerhard
Shiviti, Tsakani Goodness
Mkutu, Lufefe
Chauke, Bejani
Meth, Nomakhosazana
Aphiri, Mokgadi Johanna
Hlongo, Altia Sthembile
Dlakude, Doris
Mnganga-Gcabashe, Lungi Annette
Recycle,
Mchunu, Thembeka Vuyisile Buyisile
Diko, Khusela
Khawe, Jacob
Nkabinde-Khawe, Thuliswa Winlove
Recycle,
Hassan, Fasiha
Nqola, Xola
Letsike, Mmapaseka "Steve"
Ntshalintshali, Lindiwe
Tikana, Weziwe
Nzuza, Njabulo
Mashaba, Herman
Aouchiche, Youcef
Zakani, Alireza
Sid' El Moctar, Hamadi Ould
M’Bareck, El Id Mohameden
Abeid, Biram Dah
Recycle,
Spiller, Sean M.
Chernov, Roman
Tokarev, Sergey
Bobovnikov, Aleksey
Zyryanov, Viktor
Uk, Nihad
Millar, Robin
Jones, Kathrine
Marshall, Steve
Haig, Petra
Jarvis, Hannah Elizabeth
Baker, Anne
Whatley, Mike
Iqbal, Yas
Kaur-Dhaliwal, Ammi
Hill, Adam
Bagley, Michael Norman
John, Mark Richard
Beckett, Nicholas Paul
Beasley, Will
Holton, Bernard
Evans, David Mark
Cole, Nancy
Gorman, Brandon
Thomas, Mark
Kim, Joshua
Brandon, Beatrice
Canning, Lee
Williams, John Aaron
Latif, Irfan
Shepherd-Foster, Meg
Phillips, Malcolm
Smith, Ellis
Llewellyn, Simon
Rahman, Sharifah
Barros-Curtis, Alex
Ryan, Jess
Urquhart, John Esnest
Pollard, Karl Robert
Al-Mawed, Taghrid
Orange, Jamie
Saville Roberts, Liz
Day, Tomos
Stallard, Joanna
Jenkins, Phoebe
Drinkwater, Karl
Murphy, Lucy
Jenkins, Marc
Antoniazzi, Tonia
Banza, Franck
Thomas Price, Catrin
Bagnall, Robert
Erasmus, Wayne
Griffith, Nia
Passmore, Chris
Laurence, Karen
Jones, Gerald
Collings, Becca
Jenner, Amanda Jane
Smith, Jade
Thomas, Gareth
Steel, Daniel John
de Gregori, Lorenzo
Davenport, Bob
Allen, Sarah
Davy, Ben
Horner, Steve
Ingram, Darryl Christian
Crabb, Stephen
McLay, Lauren Elizabeth
Cameron, Alistair
Purchase, James
Spencer, Alan Charles
Marchant, Stewart
Tomos, Cris
Siphika, Vusi
Andersen, Hanna
Davies, David T. C.
Windsor-Peplow, Max
Williams, Craig
Witherden, Steve
Brignell-Thorp, Jeremy David
Harris, Carolyn
Chohan, Samantha Nida
Clarke, Helen Ceri
Ashton, Steve
Dowden, Jan
Dance, Adam James
Montacute, Rebecca
Wootton, Serena Angela
Morden, Jessica
Egerton Buckler, Rachel
Short, Tommy
Jones, Ruth
Vosper, Kerry Ann
Taylor, Paul
Davies-Jones, Alex
Bayliss, Steve
Bishop, Jonathan
Owen, Wayne
Bryant, Chris
Robinson, Adam
Glossop, Christine
James, Darren
Sutcliffe, Tara-Jane
Bell, Torsten
Jones, Peger
Thomas-Symonds, Nick
Edmunds, Nathan John
Roberts, Brendan
Dunning, Lee
Brooke, Nikki
Cairns, Alun
Barter, Jonathan Reece
Buchanan, Laura
Keen, Fred
Hansard, Charles
Russell, Rochelle Ellen
Trower, Ryan
Weston, Brenda Dawn
Carter, Tom
Hooberman, Hal
Heathcote, Gavin John
Hughes, Shaun
Pro Chemnitz,
Sabine, Anna Elizabeth
Swain, David Albert George
Trimnell, Lucy Clare
Ward, James Adam Robertson Ernest
Palmer, Bret Sheldon
Irvin, Garry Melvyn
Culshaw, Thomas
Akoto, Evelyn
Norris, Barney
Harwood, Chris
Glen, John
Charleston, Victoria
Aldridge, Matt
Woodward, Nathaniel
Cupis, Malcolm John
Free Citizens of Dresden,
Postlewhite, Kerry
Read, Catherine Anne
Force-Jones, Pete
Herbert, Emily Marie
Free Saxons,
Kinnaird, David
Newman, Rob
Talbot, Stephen Edward
Team Zastrow,
Baseley, Declan
Deedigan, Ed
Gibson, Sarah
Ginsburg, Benjamin David
Puntis, Nic
Dissident: Innen Dresden,
Venkatesh, Ravi